26.decembris/2010- 2.janvāris/2011

Marlēne Svetlišofa


 

Mīļie!

 

Šajā nedēļā, pietuvojoties 2010.gada noslēgumam, mēs jūs apsveicam par spēju iziet cauri ticības un uzticēšanās pārbaudījumiem, saglabājot sevī visu, kā dēļ strādājāt un kam ticējāt. Patiešām, šis ir bijis pārmaiņu un transformāciju gads pilnīgi visam uz planētas un īpaši jau Mīļotajiem pasaules Gaismasdarbiniekiem. Mēs izsakām pateicību par stingrību Gaismas glabāšanā un Varenākas Gaismas iezemēšanu Zemes kodolā cauri jūsu būtībai. Šis darbs ievērojami pavirzījis uz priekšu itin visus uz šīs planētas.

 

Pavisam drīz redzēsiet un saņemsiet pierādījumus tam, ka viss jūsu ziedotais un ieguldītais ir bijis tā vērts, jūs redzēsiet mostamies brāļus un māsas varenākai Dzīvei, jūs redzēsiet tos nostājamies uz jūsu veidotā Ceļa. Šis Ceļš mirdz tīrā Gaismā, aiz jums ejošie Gaismas Ceļu padarīs vēl platāku, lai lielais cilvēku vairums redzētu ejamo taku. Jums sekojošie turēs augstus nākotnes redzējumus un rīkosies tā, lai radītu pozitīvās pārmaiņas šīs pasaules novalkātajās sistēmās. Tā Pasaule, ko pazīstat, mainās ar katru brīdi, un pat mēs no Augstākajām realitātēm elpu aizturējuši priekā raugāmies uz notiekošo. 

 

Nākamais gads nesīs daudzus brīnumus, kas šķiet materializēsies no tukša gaisa un tas, kas jūs turējis un kavējis attālināsies aizvien tālāk. Ceļš jūsu priekšā, Pasaules Ceļa Radītāji, pavisam noteikti vedīs uz jūsu augstāko aspektu integrāciju. Jūs drosmīgi atbrīvojat un transmutējat visu to blīvo, kas snaudis jūsu iekšienē, pārvēršot to par jūsu Augstākā Autentiskā Es zeltu un daudz lielākā brīvībā jūs iesiet pa šo pasauli patiesajā Dieva dotajā spēkā un varā. Jūsu uzdevums kā Radītājiem tagad būs- saaust jūsu Būtības pavedienus neticami skaistā Gaismas audumā, kas radīs, ietekmēs un veidos mierpilnas pārmaiņas uz Zemes un katrā sirdī, kas sitas vienā ritmā ar Māti Zemi.

 

Jūs atradīsieties daudz lielākā kop-skaņā ar Varavīksnes Staru Kosmiskās plūsmas enerģētiskajām padevēm un viss, kas reiz ticis slēpts un bija grūti saskatāms, tagad kļūs par atvērtu grāmatu. Arī jūsu dzīves kļuvušas daudz caurspīdīgākas, jo esat centušies iet savu Ceļu augstākajā godīgumā, integritātē, patiesībā un Gaismā. No jūsu pašreizējās perspektīvas raugoties, tā bijusi liela cīņa, saglabāt līdzsvaru un balansu šajos pārbaužu laikos, bet esat tiem izgājuši cauri. Augšāmcelšanās Ceļš visiem uz šīs planētas kļuvis par iespējamu un reāli dzīvotspējīgu iespējamību.

Katru dienu, turpinot savu izvēlēto ceļu, un atrodoties savā daudz dimensiju ķermenī, tas ir kā jauns ceļa stabs planētas vēsturē. Esat gājuši arī iekšējus ceļus, daudzi esat iepazinušies arī ar Augstāko dimensiju ceļiem, tur darbojaties un strādājat vienlaikus atrodoties savā ikdienas dzīvē uz Zemes. Pasaule kļuvusi daudz labāka tikai tāpēc, ka tajā atrodaties jūs, mīļās sirdis, un viss uz tās ir svētīts tāpēc, ka esat izvēlējušies uz tās tagad atrasties. Katru pārbaudījumu esat saņēmuši ar izturību, ticību un drosmi un šīs pašas īpašības vedīs jūs un visu jūsu pasauli tālāk uz priekšu.

 

Pieņemiet visaptverošo mīlestību un žēlastību ik dienas izejot cauri savām mācībām, iekšējiem redzējumiem un uztverēm, pieņemiet mīlestību un žēlastību, kamēr turpināt līdzsvarot vēl atlikušo karmu, kuru esat izvēlējušies harmonizēt šajā dzīves laikā. Tā turpiniet, mīļie, un ziniet, ka jūs mīl un atbalsta jūsu Gaismas Ģimene no Visaugstā. Mēs cenšamies pacelt jūs, lai jūs savukārt spētu pacelt visu Cilvēci un palīdzētu tai pacelties unisonā kopā ar Zemi turpinoties Augšāmcelšanās procesam. Lai Miers valda uz Zemes tāpat kā Debesīs.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

I AM Hilarion     ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/12/30