19.-26.decembris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Nedēļa nesīs dziļas prieka jūtas un apmierinājumu tiem, kuri piedalījušies transmutāciju darbā un kopumā savā iekšējā Būtībā jutīsities pacilāti. Ceļš pretim līdzsvaram un balansam bijis garš un piepildīts ar daudziem soļiem uz priekšu un daudziem soļiem atpakaļ. Tāds ir bijis mācību ceļš uz planētas Zeme daudzu gadsimtu garumā. Tas viss mainīsies, mīļie. Pavisam drīz pieredzēsiet pilnīgi savādāku mācīšanās viedu, tādu, kas sagādā prieku un sniedz jautrību, brīnumiem, bijības un maģiskuma piepildītu, ar sajūtām, viss ir iespējams, jo, patiešām, tā tas ir!

 

Mēs pateicamies katram, kurš ik dienas Septiņu Svēto Nedēļu laikā godināja Garīgās Hierarhijas pārstāvjus. Mēs esam prieka pilni par jūsu rīcību, un spējam uzsākt vēl tuvāku sadarbību. Jūsu mājas ir piepildītas ar Gaismas Būtnēm un Elementāļu valstības pārstāvjiem. Centieties pamanīt tos brīnumus un maģiju, kas virmo gaisā. Esiet atvērti brīnumiem un sinhronitātēm. Jūs atrodaties te, lai izdzīvotu Dzīvi. Tuvojoties Jaunajam gadam, jūs atradīsieties laimes un prieka stāvoklī.

 

Jūs ļoti palīdzat Zemes Mātes Augšāmcelšanās procesā, ja ik dienas iezemējat Kosmisko Kristus Gaismu, kas tiek lieta pār jums, tās kristāliskajā kodolā. Saulgriežu laikā atveras daudzas un dažādas iespējas, lai daudz apzinātākā līmenī spētu savienoties ar jums visapkārt esošo „neredzamo” pasauli. Turieties pie saviem nākotnes redzējumiem un izstarojiet visiem visapkārt Mīlestību. Ziniet, viens vienīgs smaids var izgaismot visu telpu un vienā mirklī mainīt blīvās enerģijas. Viens cilvēks, kurš ik dienas strādā ar Gaismu, var stabilizēt daudzas haotiskās enerģijas. Tāds ir jūsu uzdevums, kad gatavojaties svētkiem un tos svinat kopā ar saviem mīļajiem un palīdzat tiem transmutēt vecās enerģijas un uzvedības modeļus. Tā tiek veikts liels un labs darbs, kas attīra ceļu jaunās Zemes realitātei.

 

Jūsu daudz dimensiju būtībā pašlaik notiek lielas lietas. Daudzi jūtat, ka vienlaicīgi darbojaties vairākās Pasaulēs, un tā arī notiek! Tā tas bijis vienmēr, tikai tagad jūs sākat to apjēgt apzināti. Ja vēl jūsos nav šīs sajūtas, nesatraucieties, jo katra cilvēka personīgais ceļš raisās lēnām, mierīgi un maigi- kā ziedlapiņas pumpurā, lai visi to redzētu un priecātos. Šajā svētku laikā centieties būt mēreni attiecībās ar ēdienu, našķiem, dzērieniem, domām, vārdiem un darbiem, jo tagad esat praktizējoši alķīmiķi, kuri konstruktīvi un mīloši valda pār savu spēku, kalpojot Visam Kas Ir.

 

Esiet saulainās, siltās un mirdzošās domās, redziet ap sevi Zeltītas Gaismas sfēru vienmēr, kad atrodaties cilvēkos, vizualizējiet/sajūtiet šo Zeltīto Gaismu ieejam viņu sirds čakrās. Tā tiek veidots ceļš patiesai Māsībai/Brālībai. Turiet augsti paceltas galvas, mīļie, jūs sasniedzat uzvaru Svētā Grāla meklējumos, zinot un saprotot, ka tas esat JŪS! Jūsu sirdīs degošā tīrības Gaisma ir glabājama ar baudu un prieku. Jo lielāka šī Gaisma, jo vairāk jūsu Kristus Es var parādīt savu klātbūtni katrā Dzīves aspektā. Jūs to pamanīsiet brīdī, kad sāksiet reaģēt/atbildēt uz vecajām izpausmēm daudz dziļākā, vērīgākā veidā un spēsiet saglabāt pilnīgu nepieķeršanos it visam, joprojām esot tā mīlošā Būtne, kas vienmēr esat bijusi.

 

Atbrīvojot un transmutējot visu veco, pieprasiet, lai tas tiktu nekavējoties un paliekoši aizstāts ar Kristus Mīlestības Zeltīto Gaismu un Kristus Apziņu, un turiet savā prātā stingru šo redzējumu. Uzdrošinieties domāt LIELI, mīļie, jūs esat daudz vairāk nekā iedomājaties un šāds vingrinājums jums sagādās lielu prieku un baudu tālāko notikumu attīstībā. Visi tiekat bezgalīgi mīlēti, jūs nekad neesat vieni.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff   

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/12/26