12.-19.decembris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Pār planētu nākošās enerģijas pieaug intensitātē un šobrīd vajadzīga aizvien lielāka centība, lai atrastos saskaņā ar tām. Vajadzīgs vairāk laika, lai spētu ieiet, un sasniegt rāmumu vai dziļu meditāciju. Centieties katru dienu atrast laiku pabūt vienatnē kaut vai piecas vai desmit minūtes. Apkārt riņķo un danco „konkurējošās” enerģijas, tāpēc labākais ir palikt savienojumā ar sava kodola Es.

 

Atgādinām, ka šis ir gada visbrīnumainākais laiks. Ja vien meklējat brūnumus un maģisko, tad tā visa visapkārt ir papilnam. Vispirms jau- mainiet savu domāšanu, atverot sevi, un pieļaujot priecīgu un negaidītu notikumu iespējamību. Visums apņem jūs ar bezgala daudzām iespējām un varbūtībām, jums tikai jāatveras un jāiesāk tās pamanīt! Šis ir brīnumu laiks un viss jau sākas jūsu iekšienē. Katru dienu kaut kas brīnumains gaida, lai tikai notiktu, jums jābūt tam atvērtiem un gataviem. Sāciet pierakstīt visus brīnumainos notikumus, lai varētu pēc mēneša atskatīties un redzēt, cik bieži tie patiešām NOTIEK.

 

Šajā laikā ļoti piemēroti būtu pievērst vairāk uzmanības savām domām un domāšanas procesam, labāk esiet savu domu novērotājs, nevis iesaistieties. Ja nepiesaistīsieties, nepieķersieties kādam noteiktam un izdomātam rezultātam, tad pamanīsiet, ka dzīves prieks pieaug pats no sevis. Ikviens te atrodaties ne tikai tāpēc, lai vairotu Gaismas daudzumu un planētas frekvences, bet arī tāpēc, lai apjaustu, kas tā ir par dāvanu - atrasties fiziskā ķermenī, un šī ir kolosāla iespēja izpētīt - ko jums tas nozīmē.

 

Sūtiet no sevis mīlošās Radītāja enerģijas staru kūļus visiem saviem mīļajiem un cilvēkiem ar kuriem kontaktējaties. Redziet sevi kā šķidras Zeltītas Gaismas Būtni, kura no sevis ikvienam spirālveidīgi izstaro zeltītu šķidru enerģiju. Izstarojiet no sevis miera un labas gribas enerģijas, ļaujiet savas Būtības kodolā iesūkties šī laika priekam. Mīļie, miers sākas jūsu iekšienē un tālāk spēcina un rosina jūs apjaust savu unikalitāti, talantu un spējas. Vai esat pamanījuši to, ka pēdējā laikā daudz vieglāk ir sajust mieru šajā gada noslēguma laikā... kad miljoniem cilvēku visapkārt uz Pasaules ir tāds pats fokuss un šķiet, ka piepildās katra vēlēšanās un sapņi, vai ir vēl kas vērtīgāks un mums svarīgāks.

 

Atcerieties, jūs visi esat Radītāja Vēstnieki un jūsu ceļš ir paraugs citiem, jūs esat ceļa rādītāji. Tie, ko visi gaidījāt, TAGAD ir ieradušies- tie esat JŪS! Mīļie, jūs esiet TIE brīnumainie! Ar savām domām, vārdiem un darbiem jūs varat mainīt pasauli. Dievišķais Alķīmiķis ir tas, kas maina savu Pasauli ar domāšanas procesu un piesauc tikai visu visaugstāko labumu.

 

Atcerieties sevi ikdienas iezemēt, vizualizējot Lielās Centrālās Saules enerģiju ienākam jūsu vainaga čakrā, aizplūstot pa muguru kājās, pēdās un no pēdām ieplūstot Zemes centrālā kodola Lielajā Kristālā, iezemējot to Lielajā Kristālā un atgriežoties no Zemes Mātes- enerģija caur jūsu pēdām, muguru un vainaga čakru aiziet atpakaļ uz Lielo Centrālo Sauli nepārtrauktā bezgalības aplī. Mīlestība ir visapkārt jums un jūsu iekšienē. Sviniet to, esot paši Mīlestība!

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff  

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/12/17