5.-12.decembris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Turpinās lielā tīrīšanās un ikvienam ir savi panākumi un progress, pat, ja savā ikdienā tos šobrīd nesaskatāt. Esiet pilnīgi droši- tīrīšanās notiek un tieši tāpat turpinās arī augšāmcelšanās process. Uz Zemi nākošās Kosmiskās enerģijas ikvienu un visu uz tās bez apstājas un nepagurstoši attīra, viss tiek tīrīts, dziedināts un līdzsvarots līdz Pilnībai un Viengabalainībai, līdz sākotnējai, oriģinālajai gaismas kopijai. Tas turpināsies, mīļie, un ticiet vai nē, jums kļūs vieglāk, vienkārši tāpēc, ka esat bijuši neatlaidīgi, izpildot savas disciplīnas un apņemšanās, būt pēc iespējas augstāki un labāki.

 

Jūsu apkārtējiem brāļiem un māsām Atmoda varētu būt arī grūtāka, ja nebūtu jūsu jau attīrītais un sagatavotais Gaismas ceļš, kas paveras viņu priekšā un atvieglo viņu virzību. Patiesībā jūs esat vareni Gaismas kareivji un Visuma vislielākais spēks- Mīlestības spēks. Tuvojoties svētku laikam, izmantojiet šo laiku, lai BŪTU un izbaudītu enerģijas, mieru un labo gribu, kas piepilda atmosfēru šajā gada laikā. Šis ir priecīgu svinību laiks, pār Zemi un visas Cilvēces sirdīs atgriežas lielāka Gaisma.

 

Uzticieties tam, ka tiekat vadīti, uzticieties saviem intuitīvajiem impulsiem. Lai sasniegtu augstāko viengabalainību un morālos standartus, kas ar laiku kļūs par morālu virziena rādītāju visiem, jūs ikvienu Dievišķi vada jūsu Ceļā; neskatoties uz to, kā esat pārbaudīti, jūs virzošais spēks un motivācija, vienmēr bijusi jūsu dziļā un pastāvīgā mīlestība pret Radītāju un Dievišķo Plānu Zemei. Jūs esat gājuši garīgo ceļu tūkstošiem dzīvju garumā, pavisam drīz sajutīsiet savas Būtības vieglumu un prieka sajūtas būs jūsu ikdienas pavadonis! Visums izbrīnā un bijībā raugās tagad notiekošajā un tajā, kas vēl notiks.

 

Turiet augsti paceltas galvas, mīļie, jūs esat iezemējuši Gaismu un tās augstāko godprātīgumu zemē. Jūs esat iemīlējuši visas tās disfunkcijas, kādas atradāt sevī, lai atgrieztos atpakaļ vienotā jūsu Augstākās Būtības viengabalainības laukā. Jūsu gaismas spīd aizvien spožāk un spožāk un jūs esat pavisam viegli ieraugāmi un redzami mums, no Augstākajām realitātēm, un mēs nepārtraukti tikai vairojam un papildinām jūsu Gaismu; jūsu Gaismas un Mīlestības daudzums ietekmē apkārtni, izplatās uz visām pusēm un ietekmē arī visus tos, kas atrodas jūsu ietekmes sfērā. Tagad šī jūsu ietekmes sfēra pārklāj daudz lielāku teritoriju un katram jums būtu jāvizualizē sevi izstarojam Gaismu koncentriskos apļos, sākot no jūsu mājas- tūkstošiem jūdžu rādiusā ap to. Atcerieties to un glabājiet šo domu sirdī un apziņā, mīļie. Jūs esat daudz stiprāki un varenāki nekā šobrīd domājat.

 

Turpiniet būt Gaismā, runājiet patiesību klusā un mīlošā veidā. Jo vairāk patiesības nāk no katras sirds un dvēseles, kas atrodas uz Planētas, jo lielāka Gaisma var ienākt virs Zemes. Šobrīd notiek daudzi vareni notikumi, tie apvienojas Vienotībā un rezultātā tiks paveikti vēl lielāki brīnumi. Mēs vienmēr esam ar jums.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff   

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/12/10