28.novembris - 4.decembris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Daudzi no jums pēdējās nedēļas pavadījuši dziļā sevis analīzē un esat izvērtējuši šī gada notikumus. Šis bija gads, kas ļāva aiziet vecajam, kas šūnu līmenī un zemapziņā bijis ar jums ļoti ilgu laika periodu, dažkārt pat daudzu dzīvju garumā. Tāda attīrīšanās ir ļoti vajadzīga un nepieciešama, to var pielīdzināt sūklim, kas vispirms atmiekšķē un paceļ uz augšu, pēc tam lielā ūdens strūklā visu aizskalo prom, līdz tek tikai tīrs ūdens. Šajā gadījumā „ūdens” ir prāna vai dzīves spēks. Viss tas, kas kavējis prānas vieglu un netraucētu plūsmu cauri jūsu ķermeņa sistēmām, tiek „apstrādāts” un ikreiz, kad jūsu nolūks ir piesaukt un strādāt ar Gaismu, no jūsu Būtības dziļākajiem slāņiem paceļas viss tas, kas nav Gaisma un tā tas notiek līdz brīdim, kad jūsu sistēmas ir pilnīgi attīrītas. Šis process nav patīkams un viegls, mēs to zinām, jo, ejot cauri attīrīšanās procesam, esat sapratuši, ieraudzījuši un aptvēruši to, kas patiesībā esat, un kļuvuši par ceļa rādītājiem citiem, kā arī esat gatavi uzņemt sevī lielāku jūsu Gaismas ķermeņa Gaismu.

 

Jūsu Gaismas ķermenis iezemējas jūsu būtībā maksimāli vieglā veidā, lai gan dažkārt tas nemaz neizpaužas vieglā un patīkamā veidā, tomēr ziniet, ka attīstība un progress notiek un šūnas atjauno pašas sevi, un šobrīd tās sevī jau satur daudz vairāk Gaismas. Mūsu padoms - ļaujiet aiziet ego un ļaujieties jūsu ES ESMU Klātbūtnes apskāvieniem, paužot maksimālu atvērtību, mīlestību, ticību un pazemību un vienkārši paliekot un esot rāmiem. Daudzas reizes, mīļie, jūs ciešat tāpēc, ka jums šķiet, ka aktīvi kaut kas ir jādara, lai pilnveidotu savu izaugsmi un spējas un viļaties, ja tas tā nenotiek. Tādās situācijās labākais ir padoties, būt mierā un nosvērtiem, paliekot gaidīšanas un inkubācijas stāvoklī, ja vēlaties, līdz jūsos notiek metamorfozes. Ļoti svarīgi ir respektēt sava fiziskā, mentālā un emocionālā ķermeņa signālus. Ja pēkšņi ķermenis jūtas noguris, ieklausieties tajā un atgulieties, atpūtieties. Ja pēkšņi sajūtat slāpes, tad izdzeriet vienā rāvienā divas vai vairāk ūdens glāzes, pirms tam to svētījot. Atcerieties, jūs patlaban kļūstat par apzinīgiem alķīmiķiem un mācaties aptvert, apjēgt un izprast sevi katrā dzīves brīdī.

 

Meistarības apgūšana šajā procesā palīdzēs jums veikli vien pavirzīties uz priekšu garīgajā ceļojumā, jo tas ir veids kā sevi saprast kā Garīgai Būtnei, kura iemieso jūsu ķermeņa elementāli ar mērķi pieredzēt Pašiem sevi jūsos un caur jums kā jūs. Kad iemācaties katrā lietā un vietā saskatīt skaistumu un brīnumu, tad tas ir liels sasniegums Ceļā, jo viss, kas atrodas uz jūsu Zemes ir unikāls un neticams jau pats par sevi, katra vissīkākā lieta. Pat vissīkākā mazākā jūsu ķermeņa sūniņa ir pilnīgi apzinīga būtība un vienkārši vēlas, lai jūs to apzinātu kā tādu. Viss strādā unisonā, lai nodrošinātu veselīgu formu, veselu un perfektu darbību jūsu Augstākajam Es, lai spētu pieredzēt šeit un tagad notikumus. Daži no jums sāk skaļā balsī uzdot jautājumus un sarunāties ar sevi, un paši sev arī atbildēt. Tā ir saruna, kas reāli notiek ar jūsu Augstāko Es un mēs iedrošinām tikai turpināt šīs pārrunas, jo tās atver savienošanos un rada brīvu iekšēju plūsmu jūsu vadībai un virzībai, lai gan mēs arī saprotam, ka sarunāšanās ar sevi skaļā balsī staigājot pa lielveikalu varētu izsaukt arī ziņkārīgus skatienus! Tādos gadījumos vienkārši dariet to diskrētāk, bet dariet gan, mīļie, šobrīd risinās arvien lielāka integrācija visos jūsu Būtības līmeņos, ne tikai fiziskajā.

 

Mēs turpinām palīdzēt, kad tiekam lūgti to darīt un atrodamies jums blakus ikdienas gaidot jūsu lūgumu. Jūsu izaugsme uz nākošo līmeni ir ļoti svarīga visā kopējā Plānā, kas paceļ Gaismas daudzumu uz jūsu Planētas. Lai kādās grūtībās atrastos, pieslēdzieties mums un lūdziet palīdzību. Mēs nevaram izdzīvot dzīves jūsu vietās, bet mēs varam vadīt un virzīt jūs pa visvieglākās pretestības un ātrākās integrācijas ceļu. Tādēļ tik bieži atkārtojam, mīļie, ka visi tiekat bezgalīgi mīlēti un jūsu Gaismas Ģimenei esat neizsakāmi dārgi un vajadzīgi.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff     Marlēne Svetlišofa

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante Pievienots: 2010/12/08