7.-14. novembris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Mūsu dimensiju līmeņos sajūtams saviļņojums, cerības un gaidas, kas nāk no Zemes plāna, jo jūs sākat gatavoties masveidīgajām vispasaules meditācijām, kas notiks šajā nedēļā. Patiešām, enerģijas ir ļoti augstas! Cik brīnišķīgi ir redzēt visas pasaules dažādu ticību cilvēkus sanākot kopā ar vienu vienkāršu mērķi- dot pozitīvas un paliekošas pārmaiņas visam virs Zemes. Mēs aplaudējam jums par jūsu pūliņiem, par piedalīšanos šajās norisēs. Jūsu Gaisma visapkārt izstaro aizvien lielākos un varenākos mīlestības enerģijas viļņos.

 

Ļoti daudzos cilvēkos šajā laikā Atmostas apjauta, ka dzīve ir kas vairāk nekā tikai nepārtrauktas un nerimstošas izklaides, kas tos visu laiku, dienu pēc dienas tur savos žņaugos vecajā scenārijā, un cilvēki saprot, ka tiem piemīt spēks mainīt savu Pasauli kļūstot apzinīgākiem par savām domām, vārdiem, darbiem un rīcību. Visā Pasaulē pieaug cilvēces apziņas līmenis uz aizvien augstākām un augstākām oktāvām un tas dod iespēju pārmaiņām norisināties mierīgā veidā.

 

Lielākais cilvēces vairums šobrīd jau zina to, ka jūsu pasaulē notiek vislielākā attīrīšanās, kurā iesaistīti visi jūsu fizisko, emocionālo, mentālo un garīgo ķermeņu aspekti, tāpat jūs zināt, ka attīrīšanās ir absolūta prasība un nepieciešamība, lai spētu iet tālāk pa augšāmcelšanās kāpnēm pretim lielākai Gaismai un apziņai. Jūs drosmīgi parādāt savu patieso Gaismu un cieši esat nolēmuši izpaust sevī un caur sevi  Es Kristus, arī tad, ja tikko esat atbrīvojuši no sevis visu nederīgo un nokalpojušo. Tas ir labi, jūs sākat izprast vajadzību sev piedot, tā atbrīvojot visu veco no katras šūnas. Atcerieties piesaukt un lūgt vēl vairāk Gaismas ienākt visā atbrīvotajā vietā. 

 

Pienācis laiks pieņemt to, ka esat Gaismas Būtne un stabili stāvat uz nevainības atjaunošanas ceļa, uz jūsu labestības un varenuma atjaunošanas ceļa. Liela daļa no tā, ko tagad atbrīvojat no sevis, tikusi ielikta un ienākusi jūsu ķermeņa šūnās konstanti aizdambējot, aizsprostojot jūsu domas, vārdus un tēlus. Jūs bez pārtraukuma esat ietekmēti caur TV šoviem un kino filmām, līdz sākat pieņemt un atdarināt tur lietotos zemo vibrāciju vārdus un darbības. Turpinot sevi pacelt un paaugstināt savu apziņu, viss zemais no jums „atkritīs” pavisam viegli un jūs vairs neietekmēs, neietekmēs arī tos, kuri atrodas ap jums ar zemākām vibrācijām. Sārņi atdalās tad, kad paaugstināt sevi augstāk un augstāk uz prieka, miera, saskaņas, vieduma un dzīvīguma oktāvām.

 

Jūs pieredzēsit arvien lielākus un garākus gaismas sajūtu periodus sevī, prieku un labu gribu pret apkārtējiem, tā ietekmējot apkārtējos, un tie, savukārt, iekvēlinās citus. Tas ir Miera Vēstneša darbs, būt miera nesējiem, atbrīvoties no jebkādām aizsardzības maskām, ietinošām vīzijām, kas reiz sargāja viņu vārīgās, viegli ievainojamās sirdis. Pienācis laiks šīm brīnumainajām sirdīm uzliesmot un izstarot Gaismu visiem apkārtējiem. Izstarojiet savu Gaismu aizvien jo vairāk, kā nekad agrāk savas Planētas vēsturē, tas šobrīd ir visvajadzīgākais, lai stabilizētu un kārtotu apkārtējo haosu! Haoss nozīmē tikai vienu, Nāk Gaisma, mīļie. Tas nozīmē tikai vienu, viss, kas nav Gaisma, tam jāpazūd.

 

Turpiniet piesaukt, vizualizēt un meditēt katru dienu, un, kad vien varat, apvienojieties Vienotībā, jo tad paliekat iezemēti un visā pilnībā pieredzat dzīvi kā Radītājs fiziskajā ķermenī. Kāds gan šis ir prieka pilns laiks! Dzīvojiet, smejieties un mīliet, jūs esat visbrīnišķīgākās un skaistākās Gaismas Būtnes!

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/11/12