31.oktobris- 6.novembris

Marlēne Svetlišofa

  

Mīļie!

  

Šī nedēļa nesīs daudzas iespējas, lai pavirzītu uz priekšu šķietami inertās un neiespējami PAVEIKT plauktiņā noliktās lietas, jo nu jau atkal jūs atrodaties dziļi iekšā enerģiju asimilācijā, kas šobrīd ienāk zemes atmosfērā pēc 10-10-10. Aizvien lielāks cilvēku skaits vairāk un vairāk aklimatizējas enerģiju uzņemšanā un tiešajā to iedarbībā uz četrām ķermeņa sistēmām, un jūs varat noteikt, vai atrodaties pašā procesa vidū, kaut vai tikai pēc tā, ka lietas sāk atrisināties un sakārtoties, kā iepriekš minēts. Ieklausieties sava ķermenī un ATPŪTIETIES! Kā jau visi labi ziniet, tad enerģijas tikai pieaug intensitātē un spēkā un būtu ļoti labi, ja ikviens ļautu sev atpūsties un turpinātu atbrīvošanas procesu no visa vecā, nederīgā un nokalpojušā, no visa, kas nekalpo jūsu patiesajai Gaismai.  

  

No mūsu puses raugoties, redzam, ka aizvien lielākam cilvēku skaitam izdodas saplūst ar savu Augstāko Es un četrām ķermeņa sistēmām, šis process turpināsies, ļaujot asimilēt arvien lielākus Gaismas apjomus un ar fiziskā ķermeņa palīdzību manisfestēt vairāk Gaismas Zemes plānā. Redzam aizvien vairāk cilvēku lasām piesaukumus un pavēles, lietojot vārdus „es pavēlu”. Tā ir laba prakse, mīļie, un atbrīvo ceļu lielākas Gaismas apjomam, kas var iezemēties jūsu fiziskajā būtībā. Vēl, lūdzu, apjautiet, ka ikreiz, kad paziņojat, lūdzat, pavēlat un piesaucat augstākas dzīves redzējumus, tad pirmais, kas notiek- tiek atbrīvots viss tas, kas neatbilst šim augstākajam redzējumam! Tādā veidā augstākas enerģijas var uzsākt savu asimilāciju jūsu ķermeņa fiziskajā būtībā, tāpēc, lūdzu, neapmulstiet, kad pēc piesaukumu, afirmāciju vai vizualizāciju prakses, jūsu apkārtnē un sajūtās parādās pavisam pretējas norises, kas nebūt nerezonē ar augstākajiem redzējumiem un vīzijām. 

  

Ziniet, ka tā ir pakāpeniska attīstība un virzība pretim smalkākai jūsu versijai, jo, lai būtu Kristus cilvēks, kas staigā pa zemes virsu, jums jāiziet cauri visām tām transmutācijām, kādām nav vietas augstākajos redzējumos par sevi. Neviens cits šo darbu jūsu vietā nevar izdarīt, lai gan jums visu laiku pie sāniem atrodas neizsakāmi liela garīgā palīdzība un atbalsts, jums pašiem ir jāizlemj, vai izmantot šo palīdzību. Viss, kas jums ir jādara- jāpiesauc un jālūdz saviem sargeņģeļiem, eņģeļiem un skolotājiem vadīt un vest jūs visas dienas garumā un tad ieklausīties iekšējā padomā vai čukstā, tad sekot šiem padomiem, ticot, ka saņemat lūgto palīdzību. Mēs saprotam, ka tad, kad atrodaties transmutāciju mokās un sāpēs un pār jums nāk inertās bezspēcības sajūtas, ir ļoti grūti darboties, pat izsacīt visvienkāršāko lūgumu pēc palīdzības. Tādos gadījumos, lūdzu, dodiet sev atpūtu, savam fiziskajam, mentālajam, emocionālajam un garīgajam ķermenim, un pat tad, ja tas nozīmē gulēt vairāk nekā būt nomodā diennakts laikā. Jūs pamanīsiet, kad būsiet asimilējuši šīs enerģijas, jo tad jūsu būtībā atgriezīsies dzīvesprieks, vitalitāte un enerģija.  

  

Ziniet arī to, ka guļot ar jums „strādā” jūsu garīgie palīgi, miegā dažkārt varat sajust kniebienus un raustīšanos, rāvienus un citas sajūtas. Mēs cenšamies pēc iespējas atvieglot ar jūsu ķermeņiem notiekošās pārmaiņas. Šīs nedēļas vārds ir PACIETĪBA, mīļie, pret sevi un visu notiekošo. Jums jāsaprot, ka jūsu Augstākais Es nevar tā pēkšņi ienākt un visu pārņemt, tas būtu pārāk liels šoks jūsu ķermeņa sistēmai un iznīcinātu visus jau iepriekš pieliktos centienus un pūles, ko esat ieguldījuši, lai sasniegtu augstākas vibrāciju frekvences. Process prasa sapratni par ciklisko notikumu norisi, kas ienāk lielāku enerģiju devu veidā no Kosmosa, un vēlmi un nolūku iziet tam cauri neskatoties ne uz ko- tikai saglabājot vīziju par to kā kļūt par Varenāku Es, neuzpērkamu, stabilu un atbrīvotu no zemāko enerģiju ietekmes, kas šajā laikā ievērojami un pamatīgi plūst cauri jūsu Pasaules komunikāciju sistēmām.

 

Kad kļūsiet par visā pilnībā apjaustu un sevi realizējušu cilvēku, par cilvēku, kas transformējies savā ES Esmu Klātbūtnē, jums vairs nebūs stresa, satraukumu un intereses par vecajām dzīves norises lietām uz šīs Zemes. Viss pakāpeniski mainās un transformējas un tā tas turpināsies nākamajos mēnešos un gados līdz kādu dienu process būs noslēdzies un jūs staigāsiet pa Zemi izpaužot vēl lielāku Gaismu; jo vairāk būs tādu cilvēku, jo lielāka Gaisma pievienosies visai kopējai planētas Gaismai un turpināsies pārmaiņu īstenošanās Planetārā līmeņa Augšāmcelšanā. Atcerieties apstiprināt ik dienas, ka izvēlaties Augšāmcelšanās laiklīniju un Augšāmceltās Zemes realitāti. Turpiniet, mīļie.

  

Līdz nākamajai nedēļai...

  

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff

www.therainbowscribe.com 


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/11/06