24.- 31.oktobris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Lielākajai jūsu daļai šis mēnesis aizlidojis vēja spārniem. Paātrinājuma sajūta turpina būt par spēcīgu ikdienas sastāvdaļu. Pienācis laiks darīt vislabāko iespējamo, piešķirot sev brīvību no „tā vajag” un „tā jādara”. Jums jāspēj sev uzticēties itin visā, jūs izejat lielas transformācijas un pārmaiņas, un tieši tāpēc ar jums notiek šādas tādas pārmaiņas un ierobežojumi. Pieņemiet to kā šo laiku sastāvdaļu un atcerieties, ka viss labais notiek ar tiem, kas ir neatlaidīgi, kā arī to, ka jūsu Dvēseles mērķi tiek īstenoti vai nu jūs to apziniet vai nē. Jūsu Dvēsele darbojas sfēriskā laikā, nevis lineārajā laikā, tādēļ nepielūdzami turpinās jūsu personīgā un Visuma Dievišķā Plāna attīstīšanās, un tas viss notiek Dieva noteiktajā Dievišķajā laikā, nevis Cilvēka lineārajā laikā.

 

Dzīvojiet mierā, mīļie, jūs visi atrodaties uz Ceļa, ko paši esat izvēlējušies. Ikviens darāt savu darāmo pēc labākajām iespējām, tieši to, ko spēj jūs apziņa un apjēga jūsu personīgajā Pasaulē (mikro) un jūsu lielajā Pasaulē (makro). Šī laika noslēpums un mācība ir iemācīties koncentrēties tajā momentā, kurā esat iekšā, ar maksimālo iespējamo uzmanību tai un jums. Tā sasniegsit savas dzīves Meistarību, jo vairāk apzināta prāta ielieciet katrā savas eksistences momentā, jo lielāks vieglums tiek radīts ārējās dzīves izpausmēs. Patiesībā, mēs ar bijību raugāmies uz jūsu Meistarību, to ko veicat sevī un tām radošajām izpausmēm, kādas parādāt.

 

Jums visiem ļoti labi sokas visās tajās lietās un sfērās, kuras ilgu laiku prasīja no jums spēkus pacīnīties. Daudziem joprojām nav skaidra šo notikumu un pārbaudījumu augstākā jēga un mērķis, kā arī viss, kas notiek Zemes plānā. Šie notikumi un situācijas nav skaidri saprotamas un saskatāmās līdz nepaiet kāds laika sprīdis, kad sākat uz šiem notikumiem skatīties no pavisam cita redzes leņķa un attāluma. Mums jāsaka, ka no mūsu perspektīvas raugoties, jūs visi, mīļie, ļoti nopietni ar sevi strādājat un mēs jums sakām, ka vienīgā kļūda būtu to pārtraukt! Neskatoties uz to, kā jūsu „Dvēseles tumsas brīdis” izpaužas ikdienas dzīvē, ziniet arī to, ka jums nekad neuzliek lielākus pārbaudījumus par to, ko spējat un varat izturēt. Arī tā ir patiesība, ka tiem, kuriem tiek dots, no tiem arī tiek prasīts, un šoreiz tas nozīmē to, ka ceļoties pa Augšāmcelšanās kāpnēm un pilnveidojot savu Meistarību, jūs pārvarat kārdinājumus un izaicinājumus, jūs iegūstat ne tikai lielāku spēku un apjausmu, bet šis spēks un apjēga ir jālieto aizvien lielākiem un gaišākiem mērķiem un nevis tikai personīgajam labumam. Kā sacīts Marka evaņģēlijā 8:36 „ Jo ko tas cilvēkam palīdz, ka viņš iemanto visu pasauli un zaudē savu dvēseli?”

Ikviens savā dziļākajā būtībā esat pazīstami ar šo viedumu un ikviens esat dzīvojuši ar šiem uzskatiem daudzas, daudzas dzīves.

 

Meklējiet sevī un visā apkārtējā pozitīvās pārmaiņas, šīs pārmaiņas ir saskatāmas un sajūtamas un tad saskatīsiet arī lielākas plūsmas svētību jūsu dzīvēs sakritībās un sinhronitātēs, kas kļūs konstantas. Jūs aizvien vairāk savienojaties ar Radītāja labestību un varenību un šī savienošanās vienīgi var manifestēties kā pieaugoša svētības plūsma jūsu personīgajās dzīvēs.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions

 

©2010 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/29