17.-24.oktobris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Pēdējās nedēļas laikā ar jums notikušas daudzas pamatīgas fiziskas izmaiņas, jo ikviens šobrīd pielāgojat savu lauku augstākām dimensijām. Uzņemot šīs enerģijas, jūs varat izjust lielu nogurumu, tādēļ šonedēļ pēc iespējas vajadzētu atpūsties. Jūsu fiziskie ķermeņi šobrīd iziet pārmaiņas un tādēļ ļaujiet sev atpūsties tad, kad jūtat, ka atpūta palīdzēs atjaunot labu pašsajūtu un komfortu.

 

Jūs pamanāt vai pamanīsiet mazas un ne tik mazas pārmaiņas attieksmē- kā apkārtējie cilvēki izturas pret jums. Šķitīs, ka tie jūs pamana pirmo reizi pēc ilgiem laikiem. Tas notiek tāpēc, ka tā enerģija, ko iezemējat Zemē cauri savam fiziskajam ķermenim, tagad ir paplašinājusies lielākā rādiusā ap jums un ietekmē un palielina Gaismas daudzumu Zemes atmosfērā, tādējādi arī pozitīvi ietekmējot visas Zemes cilvēkus. 

 

Jūsu mīļie pievērsīs jums uzmanību, lai tuvinātos un izrādītu to, cik esat svarīgi šiem cilvēkiem. Jūs, mīļie, pieredzēsiet labās karmas atgriešanos pie jums, patiesībai vairs neatbildīs teiciens “good girls and guys finish last” („labi cilvēki finišē pēdējie”- burtisks tulkojums), jo jūsu pagātnes pūles un centieni tagad sāks nest augļus, sniedzot jums prieku un piepildījumu.

 

Izjūtiet ienākam sevī prieku, centieties dzīvot ar šo emociju, lai pēc vēlēšanās un vajadzības varētu to atjaunot sevī, lai sevi noturētu prieka stāvoklī pēc iespējas biežāk un vairāk. Prieka sajūta automātiski paceļ jūsu Gaismas koeficientu un frekvenču līmeni, iezemē jūsu Augstāko Es, vairojot lielāku un apzinātāku savienošanos ar to. Tāds tagad ir nākamais līmenis un tas būs diezgan ilgs process, ne pārāk patīkams laiks; līdz tiks izveidota tālākā pieregulēšanās un pielāgošanās vēl lielākas integrācijas sasniegšanai. Atcerieties ik dienas lūgt palīdzību, saplūstot ar sava Augstākā Es enerģijām, lai tas noritētu viegli, ātri, ērti un droši; jūsu eņģeļu vienības nepagurstoši strādās, lai jums palīdzētu.

 

Ja jūtaties nomākti un nospiedoši, tad vienmēr atcerieties lūgt palīdzību savai Eņģeļu vienībai un atgulieties līdz tas pāriet. Jūsu ķermeņi iziet milzīgas pārmaiņas un tādēļ sekojiet tā sajūtām, ieklausieties ķermeņa teiktajā. Ieklausieties un ēdiet tad, kad jūtat izsalkumu nevis tāpēc, ka ir jāēd; un pavisam stingri un noteikti- turpiniet dzert daudz laba, tīra un attīrīta ūdens. Mēs esam ievērojuši, ka esat tik aizņemti, ka aizmirstat par šo vissvarīgāko Augšāmcelšanās procesa sastāvdaļas lietošanu. Ūdens ir šo enerģiju vadītājs un ievērojami atvieglo integrāciju.

 

Un pats svarīgākais, ticiet šim procesam, ticiet, ka viss ar jums notiekošais ir vērsts tikai uz augstāko mērķi un pat, ja tagad jūs to neredzat, pavisam drīz tas noskaidrosies. Apzināti dzīvojiet katru tagadnes momentu, jo tā jūs pilnveidojaties savā Meistarībā. Sekojiet sirds teiktajam, pat ja tās ieteikumi šķiet dīvaini un tiem šķietami trūkst veselā saprāta. Jūsu sirds zina jūsu progresam vajadzīgo. Vairākas reizes dienā koncentrējiet uzmanību uz savu augstākās sirds čakru līdz jūtat tur pulsējam enerģiju.

Turpiniet, mīļie, jūsu ceļā būs vēl daudzas pārmaiņas un jūs veidojat ceļu citiem. Atcerieties, jūs nekad neesat vieni, mēs no Augstākajām realitātēm un Eņģeļu valstības vienmēr esam jums blakus.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff   

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/22