10.-17.oktobris

Marlēne Svetlišofa


Mīļie Gaismasdarbinieki!


Šajās dienās saņemat spēcīgas enerģijas, kas turpinās radīt pārmaiņas jūsu fiziskajos, mentālajos un emocionālajos ķermeņos. Patlaban tiek šķīdināti visi bloki un traucēkļi, kas kavējuši jūsu garīgo ceļojumu un pavisam drīz jūs piepildīs viegluma sajūta un daudz lielāka labsajūta. Tagad tiek aizvākts viss tas, kas jums ir traucējis un vairs nav vajadzīgs. Ziniet arī to, ka jums ir neskaitāms palīgu daudzums no Augstākajiem plāniem, kas strādā ar jums, lai radītu lielāku savienošanos ar jūsu Augstāko Es. Esiet atvērti un vērīgi, skatieties uz savu ikdienu ar jaunu un citādu skatu.


Jūsu prāts paplašinās, dodot iespēju jūsu dzīvēs ienākt jauniem notikumiem un iespējām, jūs šķērsojat robežas, kas saistījušas pie vecajām paradigmām (uzskatiem), tādēļ tuvākajā laikā jūs pieredzēsiet lielāku brīvības sajūtu un atkal savienošanos ar savu suverenitāti un spēku; jūsu domāšana paplašināsies uz jauniem līmeņiem, sniedzot agrāk nesaskatāmus risinājumus. Tā kā daudz varenāka Gaisma viļņveidīgi pulsē ap jūsu Planētu, tā atver jūsu augstākās čakras lielākai apziņai un uztveršanai nekā tas bijis jebkad agrāk. Sākumā tas varētu šķist mulsinoši, jo tas ko redzat vai uztverat būs grūti izskaidrojams citiem. Tā ir personīga līmeņa pieredze, nevis tāda ar kuru iespējams dalīties ar citiem, jo šis ir laiks, kad atveras jūsu augstākās spējas. Tas nenotiks pēkšņi, tas būs pakāpenisks process, bet jums lieti noderētu zināt par šādu procesu, lai apjaustu un pieņemtu tās ekstrasensuālās (īpaši jutekliskās) spējas, kas jums sāks parādīties ikdienas saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem.


Dažiem no jums atvērsies pavisam jaunas spējas, arī spējas saņemt ziņojumus- vēstījumus no Augstākām dimensijām. Jūsu nolūkam vienmēr jābūt- tikai visaugstākā patiesība, 100% Gaisma un tikai tas, kas atbilst Augstākajām Kristus vibrācijām var nākt cauri jums. Esiet pārliecināti, ka esat tīri no visām tām enerģijām, kas nav Gaisma, izpildot attīrīšanās vingrinājumus, tādus kā Totālo Enerģiju Attīrīšanu, kas ievietota šīs vēstītājas mājas lapā- http://www.therainbowscribe.com/totalenergyclearing.htm pirms pieņemat no smalkās pasaules Gaismas Būtnēm kādu vēstījumu. Ļoti svarīgi pret čenelinga procesu attiekties ar vistīrāko iespējamo attieksmi. Lai piesaistītu augstāka līmeņa Būtni, jums ik dienas ir jāpilda savas disciplīnas, lai jūsu frekvenču līmenis darbotos Augstākajās pasaulēs. Lielākā jūsu daļa jau to dara un tas jums nesagādā nekādas problēmas. Ļoti svarīgi ir ik dienas atrast laiku šāda veida praksei un darīt to čakli un centīgi. Jūs sāksiet uztvert arī apkārtējo sajūtas un domas, tāpēc pievērsiet uzmanību šīm savām jaunajām sajūtām un spējām, saglabājiet līdzsvaru, lai nereaģētu uz citu domām, bet būtu tikai šo domu aculiecinieki- novērotāji.


Varētu teikt, ka patlaban ieejat savu spēju un talantu uzziedēšanas laikā, jūs sāksiet saņemt no tik ļoti, ļoti sen iesētajām sēklām izaugušo ražu. Pienācis ražas laiks, mīļie, tāpēc visu laiku noturieties uz Augstā Ceļa un glabājiet Augstākos Redzējumus- Vīzijas par visu notiekošo. Nepadodieties šajā beigu brīdī pirms neatrisinās šis īpašais laiks un pavadiet šajos pārmaiņu laikos pēc iespējas vairāk laika vienatnē. Jūsu Gaisma izplatās un aizvien lielāka un lielāka pieaug jūsu ietekmes sfēra. Esiet labi un laipni pret sevi, smaidiet viens otram, smaids izkausē visstiprākos vairogus, kas ilgā laikā izveidojušies ap cilvēku sirdīm un jums, atrodiet lietas, par kurām pasmieties un sviniet katru dienu. Izkopiet un attīstiet sevī pateicības attieksmi, jo tas ir visīsākais ceļš uz Vienoto Avotu. Padariet vārdu „pateicos” par regulāru frāzi un teicienu savā iekšējā domāšanas uz uztveres procesā un sagatavojiet sevi brīnumainām lietām, kas drīzumā ienāks jūsu dzīvēs.


Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions


©2010 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/15