3.-10.oktobris

Marlēne Svetlišofa

 

Sveicināti atkal, Mīļie!

 

Jūsu sapratne ievērojami progresē visā, kas saistīts ar tagadējo pārbaudījumu dinamiku. Katra jauna situācija un notikums ir palīdzējuši jūsu izaugsmei kā Cilvēku Būtnei, paplašinot jūsu iepriekšējās robežas; un tagad esat gatavi ikdienas eksistencē ielaist vairāk Gaismas un Prieka. Apskatieties sev apkārt un ieelpojiet svaigo gaisu un Saules staru smaržu, kas krīt uz jūsu sejas. Iedomājieties sevi kā skaistas Saulespuķes, kas tiecas pretim Saulei, atverot ziedlapas un izplaukstot priekā. Jūsu padarītais darbs jau sācis nest augļus un šīs nedēļas tālāka savienošanās ar Gaismu pieaugs kulminācijā 10-10-10. Mēs vēlamies jums ierosināt šīs nedēļas laikā atrast laiku, lai pilnībā un ar visu atdevi ieietu afirmācijās un piesaukumos, vizualizējot sevi kā savu dzīvju Meistarus- Skolotājus visās jomās.

 

Lielākajai daļai tas nebija viegls Ceļš, bet esat godam izturējuši un izdarījuši darāmo, neatlaidīgi ticot un uzticoties tam Mīlestības spēkam, kas valdījis visās situācijās, kas pārbaudījušas jūs šajā gadā. Nekas nav bijis veltīgs, pieaugusi un vairojusies ir ne tikai jūsu personīgā izaugsme un Gaisma, bet vairojies ir Gaismas daudzums uz Planētas kopumā. Nenovērtējiet par zemu to spēku ko dodat un veltāt visu augstākajam labumam tad, kad ikdienā veicat savas disciplīnas. Jūs Radāt pārmaiņas! Pieaugot Gaismas daudzumam uz Planētas, pieaug Gaismas daudzums arī ap vēl Guļošajiem un modina tos, liekot tiem skatīties visapkārt, meklēt un taujāt pēc patiesības un atbildēm uz aktuālajiem jautājumiem par dzīvi te uz Zemes, par to, kas tie ir patiesībā, un meklēt dzīves mērķi te šajā laikā. Tie uzsāk savu ceļojumu Gaismā un sastopas ar tādām pašām lietām, kurām jau esat izgājuši cauri. Jūs bijāt vecā lauzēji, bet tagad radāt jaunus priekšstatus par dzīvi, jūs bruģējat ceļu tiem, kuri nāk aiz jums. Tas ir jūsu paveiktais darbs, kas radījis ceļu Tiem, kas mostas tagad, un, lai gan tiem pašiem ir jāpadara savs individuālais darbs, viņu dvēseles ceļojumā lieti palīdz un noder jūsu zināšanas un informācija.

 

Jūs esat gatavi asākai un jūtamākai uztverei, kontaktam un izpausmei ar savu Augstāko Es, jūs esat gatavi sadarbībai ar savu ķermeņa elementāli un enerģijām, kas palīdzētu jums šajā procesā. Turpiniet dzert daudz tīra, attīrīta ūdens un ik dienas pavadiet laiku ārā tāpēc, lai jūsu auras un enerģētiskie lauki attīrītos un spēcinātos. Atpūtieties, kad jūtaties noguruši un rūpējieties un saudzējiet sevi, jo šis ir Kosmiskajā kalendārā vislabvēlīgākais laiks, lai turpinātu savu progresu; tikai vēl atcerieties arī to, ka vienmēr ir „jāmaksā” par to, ka savā Būtībā uzņemat un asimilējat lielākas enerģijas, tādēļ jūsu fiziskajam, mentālajam, emocionālajam un garīgajam ķermenim būs vajadzīgs pielāgošanās laiks, lai absorbētu vairāk Gaismas un integrētos ar visiem jūsu Būtības aspektiem. Soli pa solim jūs pārveidojaties un pārkāpjat iepriekšējās robežas un uzskatu sistēmas, ik dienas pierādot to, ka Cilvēka Būtne sastāv no brīnumainas substances un jūs spējat radīt brīnumus dzīvē un Pasaulē.

 

Turiet un glabājiet sevī augstās Pasaules vīzijas par to- kādā pasaulē vēlaties dzīvot- un turpiniet, mīļie, būt par Gaismas Bākām, turpiniet darīt to, ko apsolījāties te paveikt pirms inkarnējāties uz šīs skaistās planētas Zeme. Lieciet soli pie soļa un tieši īstajā un pareizajā Dievišķajā laikā atradīsiet sev priekšā ceļu, kuru paši vien esat izklājuši ar zeltu, tas atvērs jūsu neierobežotās spējas, sniedzot iespēju tikt pāri vecajiem limitiem un ierobežojumiem, un ieņemt pienākošos vietu Ēdenes dārzā, kas jau tagad atkal sāk manifestēties uz Zemes. Turieties stingri un pārliecinoši pie šiem redzējumiem, saglabājiet kursu, bieži apstiprinot vārdos un domās to, ko vēlaties iegūt savā personīgajā dzīvē. Ik dienas sakiet, ka vēlaties mainīt visu to kam vajadzīgas pārmaiņas jūsu iekšienē, lai sniegtu jums iespējas lielākai savienībai ar jūsu Augstāko Es, un Visums atbildēs ar visu jums vajadzīgo lai tas īstenotos. Visam pāri, Mīliet un godājiet sevi, ļaujieties pašiem sevi atalgot par labi padarīto darbu. Šie it kā sīkumi tikai vairos labo visā jūsu Pasaulē, šis ir laiks izbaudīt padarītā darba augļus. Atcerieties, ka prieks nav kaut kas tāds, kas notiek AR jums, bet prieku radāt JŪS PAŠI! Tikai jums pašiem ir tāds spēks un izvēle. DZĪVOJIET PRIEKĀ!

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

 

©2010 Marlene Swetlishoff    

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/08