26.septembris- 2.oktobris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļotie!

 

Jūsu pasaule griežas aizvien paātrinātākā tempā un ļoti daudziem vairs nepietiek ‘laika’ tam, ko esat iecerējuši dienas laikā paveikt. Mēs lūdzam jūs būt pacietīgiem pret sevi un atbrīvoties un atslābināties tajos brīžos, kad jūsu ieceres neīstenojas tik ātri kā vēlaties, jo visiem jums ir sajūta, ka laiks paātrinās, bet jūs stāvat uz vietas. Jūsu uztvere un uzskati šobrīd iziet radikālas pārmaiņas un tas kļūs pamanāmāks jau šī gada laikā. Tā vietā, lai raizētos par mērķu sasniegšanu, vienkārši atbrīvojieties un ejiet kopā ar reālo acīmredzamo plūsmu un palieciet savienojumā ar savu iekšējās Būtības kodolu jeb sakni, jo tādā veidā notiekošās pārmaiņas tik ļoti neietekmēs jūsu līdzsvaru.

 

Dzīves Ritenis turpina savu nepielūdzamo ceļojumu cauri Kosmosam un jums ir tā privilēģija būt daļai no visa notiekošā- un viss, kas no jums tiek prasīts, ir uzturēt sevī apziņu un sapratni par to spēku, kas ļauj jums veikt sava augstākā potenciāla izvēles. Ziniet, ka ar jūsu klātbūtni un neatlaidību, uzturot sevī Gaismu, kas patiesībā esat, jūs veicat ieguldījumu Visu augstākajam un lielākajam labumam. Viss ir kārtībā, tā kā tam ir jābūt. Jūs esat mirdzošas Gaismas un jaunās uzlecošās Pasaules cerība un kopā mēs visi radīsim šo brīnumaino notikumu katrā Tagad momentā. Koncentrējot savu apziņu tagadnes momentā pēc iespējas biežāk, jūs augat Meistarībā un Dzīvē un gala rezultāts nesīs labumu jums un visiem visapkārt.

 

Mēs jums atkal atgādinām barot savus fiziskos ķermeņus ar augstāko vibrāciju pārtiku, tādu kā svaigi augļi un dārzeņi, dzert daudz tīra ūdens. Ieklausieties jūsu ķermeņa sacītajā, pat, ja dažkārt tā nešķiet pareizā vēlēšanās jūsu apzinīgajā apziņā. Atpūtieties, jūsu ķermeņa elementālis zina, kas tam ir vajadzīgs perfektai funkcionēšanai un nevainojamai veselībai šajos laikos. Ja izjūtat lielus karstuma viļņus, tas liecina par katrā atomā un jūsu Būtības šūnā notiekošajām metamorfozēm, par pārmaiņām visos līmeņos un tas ir Augšāmcelšanās process, attīrīšanās un tīrīšanās, tā ir jūsu ķermeņa gatavība uzņemt Kosmisko Viļņu enerģiju augstākās frekvences. Atrodiet laiku būt ārā Dabā cik vien bieži iespējams, tas attīrīs jūsu auru un enerģētisko lauku un ļaus tiem darboties un strādāt augstākajos iespējamos līmeņos, atcerieties vienmēr savienot un iezemēt sevi Mātes Zemes kristāliskajā kodolā, īpaši tad, ja pamanāt un pieķerat pārāk aktīvi darbojamies savu mentālo ķermeni, ja pamanāt pārāk daudz skrejošu domu joņojam cauri jūsu galvai. 

 

Kādu brīdi ik dienas jums ir iekšēja vajadzība pavadīt mierā un klusumā, ieejot sevī, tā ir gandrīz vai obligāta šo pārmaiņu laiku prasība un ārkārtīgi palīdzēs jums saglabāt līdzsvaru. Atcerieties, ka jūs uzsūcat apkārtējo cilvēku enerģijas un domformas, un jums tas ir jāzina, lai ikdienā ejot savu izvēlēto Ceļu, tas tiktu piepildīts ar svētlaimi, labvēlību un sapratni. Ieiet sevī un sakārtot, attīrīt savu enerģētisko lauku - tā ir pati pirmā lieta no rīta, tad arī apjautīsiet, ka izejot Pasaulē daudzas domas un sajūtas, kas ienāk jūsu apziņā un nerezonē ar jūsu augstākajiem nodomiem, visticamāk NAV jūsu domas un jūtas. Ik rītu lūdziet mums palīdzību jūsu auras lauka attīrīšanā 24/7* no visām domām, jūtām un enerģijām, kas nav savienotas ar jūsu augstāko un lielāko labumu un ticiet, ka saņemat šo palīdzību.

 

Šobrīd no katra tiek prasīta pamatīga mentālā disciplīna, jo ikkatrs aizvien vairāk apzināties savu personīgo spēku, un kļūstat apzināti kop- radītāji visam tam, kas izpaužas Zemes plānā un, jo vairāk koncentrējaties radīt miera, Mīlestības, harmonijas un prieka Pasauli, jo vairāk tā izpaudīsies un ienāks jūsu ikdienā. Ticiet, ka jūsu spēkpilnie nodomi radīt Zelta Laikmetu uz šīs skaistās, attīstībā esošās Planētas tuvojas lai īstenotos. Sekojiet savai iekšējai vadībai un uzdrošinieties būt tās varenās un majestātiskās Būtnes par kādām vienmēr esat sevi vēlējušies redzēt... citiem vārdiem, SAPŅOJIET LIELUS SAPŅUS!

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

 

©2010 Marlene Swetlishoff  


http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


*24/7 saīsināti nozīmē 24 stundas 7 dienas nedēļā, tātad, „visu laiku, bez apstājas”.

Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/10/03