19.-26. septembris

Marlēne Svetlišofa


Sveicināti atkal, mīļie Gaismasdarbinieki!


Lielākais jūsu vairums pagājušās nedēļas laikā ir veiksmīgi tīrījušies un attīrījušies, atbrīvojuši to, kas jums vairs nekalpo. Joprojām vēl parādīsies atlikušās lietas, kas ik pa brīdim izlīdīs virspusē, bet kopumā, esat izgājuši cauri šim periodam ļoti straujā tempā, ja runājam par Dvēseles izaugsmi un tālāku virzību. Viss ir labi un tuvākajā nākotnē liela aktivitāte norisināsies jūsu brāļu un māsu Atmodināšanā. Jūsu ieguldītais darbs un lūgšanas par brāļu un māsu Augšāmcelšanās procesa vieglumu un piepildījumu ar mieru un labvēlību, daudz lielāku nekā izjūtat jūs, tas jau darbojas.


Tas nozīmē  to, ka jūsu līdzcilvēku Atmošanās satur daudz mazāku šoku un sāpes nekā to pieredzēja mūsu mīļie Gaismasdarbinieki, bet joprojām ir tādi, kuri ir izvēlējušies pieredzēt Zemes pārmaiņas savas izaugsmes veicināšanai un tas tā arī notiks saskaņā ar Visuma Likumu. Ikvienam šis ir bijis interesants ceļojums; daži joprojām nav saņēmuši atbildes uz saviem jautājumiem, kas kā lielas jautājuma zīmes karājas virs jūsu galvām, bet šie jautājumi tiks atbildēti, jo esat gatavi šīm atbildēm. Viss notiek Dievišķā Laikā un visu augstākajam labumam. Daudzas lietas ir jāatrisina un jāsakārto, jo jūs noslēdzat savus līgumus un ieejat savā Meistarībā.


Meistarība ietver spējas pielāgoties jebkurai dzīves situācijai, te jums ir vissvarīgākā loma. Dzīve ir jādzīvo un jāpieredz vispirms jau tādēļ, lai transmutētu un transformētu visu to, kas vēl atklājas, jo Radītājs darbojas cauri katram jums un tās ir jūsu rokas, kājas un fiziskā būtība, ko lieto Radītājs, lai realizētu Dievišķo Plānu visu augstākajam labumam, tādēļ jums ir kārtīgi jāsaprot- ne viss, kas eksistē vai notiek ar jums ir tāpēc, ka esat izdarījuši kaut ko ‘nepareizi’. Tā tas nav, mīļie! Jūs esat Dievišķā instrumenti, kas īsteno Dievišķo Plānu Zemei un jūs esat vajadzīgi tādēļ, lai šajos laikos sniegtu visam visapkārt līdzsvaru. Dažkārt esat runājuši tādus vārdus un veikuši darbus, kas jūs ir atdalījuši viens no otra un šķēluši, nesuši jūsu būtībā šaubas, bet mēs vēlamies, lai jūs saprastu, ka esat spogulis viens otram, palīdzat viens otram redzēt tās savas daļas, kurām jāpievērš uzmanība un vajadzīgā apziņa, lai ieviestu pārmaiņas un virzītos uz priekšu.


Šajā laikā atrasties uz Planētas- tas ir brīnumaini. Kad atbrīvojat veco un nederīgo, to, kas vairs nekalpo Gaismai, jūs ikviens uzņemat sevī aizvien vairāk Gaismas un tieši tāpēc notiek ievērojamākas jūsu fiziskā, mentālā, emocionālā un ēteriskā ķermeņa transformācijas. Jūs aizvien vairāk noskaņojaties uz Zemes enerģijām un vibrācijām, daudzi jau regulāri tās sadzird. Dzīvi uz Zemes raksturo vai izsaka zema basa skaņa, ‘dūkoņa’ un tā dzirdama visiem, kas ir noskaņojušies uz Zemes vibrācijām, tādiem kā jūs, kuri kalpojuši par jaudīgo Kosmisko Enerģiju Pārveidotājiem. Nākotnē tas kļūs aizvien svarīgāk, jo tas būs veids kā izprast notiekošo, un tādēļ, ja nevarat saprast, kāpēc dzirdat šo ‘dūkoņu’, tad tagad ziniet tā cēloņus un arī to, ka esat svētīts, jo šī ‘dūkoņa’ pludina lielu informācijas apjomu cauri Zemes kristāliskajam režģim; kristāliskais režģis saņems papildinājumu 10-10-10 no lielajiem kristāliem, kas gulējuši mierā eonu laiku garumā un tiks aktivizēti šajā datuma, un tad atkal apvienotā un integrētā veidā palaisti darbībā. Daudzi kristāli un viņu funkcijas tika slēgtas tādēļ, lai to enerģijas nevarētu lietot destruktīviem mērķiem, bet nu viss ir kārtībā un droši, nekad nekas tāds vairs neatkārtosies.


Laiki mainās ik pa stundai, dienai, nedēļai un ‘laika’ izjūtas ievērojami paātrinās un jums bieži šķiet, ka nepabeidzat un neizdarāt visu to, kas būtu dienā jāpaveic. Zeme steidzas uz savu jauno Visuma vietu un tādēļ viss saskaņā ar to virzās un notiek arī ātrāk. Ļoti svarīgi ir noskaņoties uz Dabu, vērot dzīvniekus, viņu uzvedību, jo tie ir tie pavedieni, kas māca būt ‘plūsmā’ ar Zemi un visu notiekošo. Centieties vairāk Apzināt koku ģimeni, putnus, dzīvnieku pasauli un, ja tos uzmanīgi vērosiet, tad sajutīsiet tuvojošās pārmaiņas, kurām drīzumā jānotiek un, praktizējot šādu novērošanu, jūs sāksiet saskatīt arī atrisinājumus un intuitīvos mājienus par notiekošo- piemēram, laika maiņām un pat Zemes pārmaiņām.


Ziniet, ka visi ejat izvēlēto ceļu, kurā jūs pavada Debesu Spēki. Ne mirkli neesat vieni, mēs esam ar jums. Esiet mierā un esiet labi, laipni, mīloši un drošsirdīgi Es, jo tādi esat patiesībā. Dzīve var būt risks, bet katrā brīdī un situācijā izvēloties Mīlestību, tā iznesīs jūs cauri visam.


Līdz nākamajai nedēļai...


ES ESMU Ilarions 


©2010 Marlene Swetlishoff 

http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/09/23