12.-19. septembris

Marlēne Svetlišofa


Mīļie!


Daudzi savā  ikdienā atkal sākat izjust prieku. Tā  ir zīme, ka esat izgājuši cauri ‘savas Dvēseles tumšās nakts’  brīdim, kas nāca pie jums kā  karma, kas jāapzina, jāatbrīvo, jāpārveido un jāattīra un tagad noslēdzas šajā Augšāmcelšanās procesā. Tas nozīmē, ka jūsu ticības pārbaude ir guvusi panākumus un notiks Iesvētības augstākā apziņas stāvoklī.


Jūs paši brīvprātīgi piekritāt te atrasties šajā laikā, lai veiksmīgi kuģojot Kosmiskajās straumēs un izstarojot tās uz Zemes kodolu, lietotu šīs Kosmiskās straumes visu Augstākajam un Lielākajam Labumam. Izstarojot Kosmisko Gaismu, no jūsu būtības izplatās Gaisma un dziļi iespaido apkārtējo enerģētiskos laukus un tie citi sāk Mosties daudzajām patiesībām un atklāsmēm, kas tiem bija pieejamas arī jau agrāk, bet tikai tie nesaprata vai neapjēdza vai pat tās noliedza. Tas tagad mainās, mīļie, jo ir sasniegts Atmodā esošo vai Mostošo dvēseļu kritiskās masas daudzums.  


Visi notikumi jūsu Pasaulē no šī brīža sāks risināties daudz ātrākā tempā un, ja iepriekš ik pa brīdim jutāties tā it kā staigātu pa sīrupu, sajūtot stagnāciju un sastingumu, tad tagad notikumi risināsies daudz raitāk, ik pa brīdim aizraujoties elpai. Visi esat gatavi nākamajam solim un tas kļūs pavisam skaidrs, jo jūs darbosieties savas sirds vadībā un savā iekšējā vadībā. Daudz vieglāk dzīvē manifestēsies afirmācijās piesauktais un tas var pienākt un īstenoties tik ātri, ka pat īsti nepamanīsiet, ka lūgtais jau īstenojies, tāpēc mēs lūdzam uz priekšu būt vērīgiem- jo katra jūsu doma, vārds un darbs ietekmē jūsu Pasauli.


Tādēļ mēs iesakām radīt vairāk miera, harmonijas un prieka savā ikdienā un savienoties ar Dabas elementiem, jo tas ārkārtīgi palīdz attīrīt jūsu enerģijas un stingri saglabāt Gaismu. Kad klusu sēžot, ieklausieties ūdens viļņu šļakstos pret ezera krastu, ieklausieties kaiju saucienos vai vērojiet to rotaļas gaisā, jūs savienojaties ar Visu Kas Ir; un, ja vien piecas minūtes varat veltīt šādai nodarbei, tā atjaunos optimālā līmenī jūsu enerģētisko lauku. Tādām praksēm jākļūst par jūsu iecienītākajām. Nekad neaizmirstiet, ka Radītājs izpaužas un atrodas Dabā, nav atdalīts vai nošķirts, bet paliek tīrs kā Pirmavots. 


Nav svarīgi, kas šobrīd notiek jūsu personīgajās dzīvēs, apjautiet visu to, kas vienmēr ir bijis jūsu iekšienē, jo tur ir viss ko vēlaties un viss tas, kas jums vajadzīgs; visas atbildes atnāk viegli un jūs praktizējiet „atrasties un būt plūsmā”. Sāciet saskatīt notiekošo un to, kā viss riņķo un ciklveidīgi savstarpēji sadarbojas, un kā tas ietekmē visu un notiek pārmaiņas, kas padarīs jūs par savas dzīves Meistariem. Katrā līmenī jūs radāt jaunas būtības modeli un mēs no Augstākajām realitātēm ar katru dienu jums tuvināmies. 


Ikviens tiekat dziļi mīlēts, bez nosacījumiem un mēs lūdzam jūs to izplatīt savā  pasaulē.


Līdz nākamajai nedēļai...

I AM Hilarion  ES ESMU Ilarions


©2010 Marlene Swetlishoff 

http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


Tulkoja Māra Brante

 


Pievienots: 2010/09/23