5.-12. septembris

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

Nedēļa nesīs bagātīgu enerģiju plūdumu, kas rītos var izpausties kā prieks un laime, dienas laikā mainoties un atkāpjoties, un pēcpusdienā, vakarā var kļūt pārāk jūtīgas un sakāpinātas. Centieties to paredzēt jau laicīgi, vērojot un ievērojot enerģiju maiņu ciklus, esiet pacietīgi pret sevi un citiem, jo šobrīd uz Zemi nākošās enerģijas savieno jūsu enerģētiskos laukus, lai palielinātu dzīves spēka enerģiju un pārsvarā būs sajūtamas zemākajās čakrās. Lai atjaunotu līdzsvaru, praktizējiet dziļu elpošanu, tas ir ļoti vērtīgi šajā laikā, kā arī dzert vairāk ūdens, lai enerģija varētu brīvi harmoniski plūst cauri jums. Ja jūtat kādā konkrētā čakrā nobloķētas enerģijas, tad ejiet ārā Dabā, staigājiet; pastaigas atspirdzinās un palīdzēs līdzsvaroties enerģijām un plūst cauri čakrām, atjaunojot un spēcinot katru čakru. Nodoms tā rīkoties vien jau līdzēs.

 

Šis ir pārbaužu laiks pilnīgi visiem un tāds arī turpināsies būt vēl kādu laiku uz priekšu. Jūsu ķermeņi pārveidojas neticamā ātrumā, ja vien jūs to varētu redzēt- kā tas jau ir mainījies-; jūs sajūtat tikai daudzās neērtības un nelabsajūtas, kas izpaužas kā lieli pēkšņi karstuma viļņi, kad jums rodas sajūta, ka izkusīsiet, ja vien sevi kādā veidā neatsvaidzināsiet. Lielākais jūsu vairākums regulāri sajūt enerģiju plūsmu cauri savām pēdām un jau ir pamanījuši, ka šī plūsma kļūst aizvien spēcīgāka. Atcerieties, ka jums jāturpina izteikt, formulēt savi nodomi, lai kalpotu par ienākošo spēcīgo enerģiju pārveidotājiem un tās tiktu iezemētas Zemes Mātes kodolā. Tad sāksiet izjust Zemes pulsāciju un izpratīsiet to, kas notiek ar viņu. Daudzi jau kādu laiku to sajūtat un sūtāt savas enerģijas Zemes kodolam ar nodomu, lai Zemes Māte tās lieto tur, kur tās ir visvajadzīgākās un varētu novērst daudzas krasas pārmaiņas.

 

Aizvien vairāk kļūstat par pasaules līdz- radītājiem un praktizējot savas disciplīnas, sāciet, lūdzu, izteikt savus nolūkus stingri un autoritatīvi, lai pietuvinātu to ko vēlaties vai nu personīgajā dzīvē vai pasaules mērogā. Praktizējiet būt par savas dzīves un likteņa Meistaru, sāciet saredzēt un sajust sevi kā varenu Būtni, kas patiesībā esat, un sajūtiet sevi kā ‘kaut ko lielāku nekā dzīve’. Vingrināšanās vairo prasmes un pavisam drīz jūs sapratīsiet un sāksiet ieviest savā ikdienā apjausmu, ka jūs ESAT Meistars.

 

Atcerieties, ka vissvarīgākais šīs Meistarības elements ir jūsu Varenā ES ESMU Klātbūtnes iemiesošanās un staigāšana pa Zemes virsmu kā Kristus apziņai. Tas pieprasa cilvēka ķermeņa un prāta tīrību un tīrus motīvus; fokusam ir jābūt vērstam uz jūsu sirdīm. Iztēlojieties zelta sauli, kas izstaro spožu enerģiju no jūsu sirds uz ikvienu un katru, ko satieciet, tā ir vingrināšanās dzīvot pēc Galaktikā valdošajiem Visuma Likumiem, un tā ir standarta sasveicināšanās visā Visumā. Šis vingrinājums ļoti ātri rada mieru un harmoniju visās attiecībās uz Zemes. Vienkārši, satiekot cilvēku, sūtiet Mīlestību uz viņa sirdi. Ja ievingrināsieties to darīt automātiski, jūs sniegsiet lielu labumu un kalposiet pilnīgi visiem.

 

Un tā, mēs lūdzam jūs turpināt un turpināt, Mīļie, un praktizēt, praktizēt, praktizēt. Jūsu iekšienē ir pilnīgi viss jums vajadzīgais un tagad sākat to apjaust. Piesauciet mūs jums pievienoties un lūdziet ikdienas mūsu palīdzību.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions

 

©2010 Marlene Swetlishoff 

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante Pievienots: 2010/09/17