29. augusts- 4.septembris

Marlēne Svetlišofa


Mīļotie!

  

Nākamo nedēļu laikā augstāko vibrāciju frekvenču starpdimensiju oktāvās notiks liela aktivitāte un tas izpaudīsies kā lielākas Gaismas padeve jums un tā plūdīs cauri jums katram. Daudzi no jums ir „iestrēguši” pagātnes dzīves drāmās, kas bija tikai jāpamana, jāapzina un jāatbrīvo, bet tā vietā jūs esat iesaistījušies šajos pagātnes notikumos un centušies tos transmutēt un transformēt atkal un atkal tiklīdz šis dramatiskais notikums parādās jūsu dzīvēs. Nākamo nedēļu laikā, mēs Augšāmceltie Spēki būsim ar jums, lai palīdzētu pārvarēt šīs veco laiku drāmas vienreiz par visām reizēm, un mēs jums vēlreiz atgādinām, ka jums, mīļie, tas ir jālūdz, lai mēs kaut ko varētu izdarīt jūsu labā un kopā ar jums. 

  

Mūsu mīlestība pret jums ir bez nosacījumiem un bezgalīga, mūsu lielākais prieks un baudījums ir kalpot jums šajos pārejas laikos, pārejot no vienas laika līnijas uz Augšāmceltās Zemes realitātes Augšāmcelšanās laika līniju. Palūdziet mūsu palīdzību to paveikt un no tā brīža jūs bez apstājas visu laiku tiksiet ieskauti Lielā Baltā Gaismā, kas pacels jūsu vibrāciju frekvences uz šo jauno laika līniju. Tas ir ļoti svarīgi, mīļie, mēs nevaram vien beigt uzsvērt, ka ikvienam jums pēc iespējas ātrāk ir jāizsaka nodoms pāriet uz šo laika līniju. Ir jāizdara liels darbs, jo daudzi jūsu Zemes brāļiem un māsām vēl joprojām ir Jāatmostas un, jo drīzāk jūs esat stabili iezemējušies Augšāmceltajā Zemes laika līnijā, jo ātrāk varēs sākties darbs.

  

Mēs lūdzam jūs turpināt savas disciplīnas un nepagurstoši tiekties uz to, lai ik dienas paceltu un saglabātu jūsu vibrāciju līmeni. Mēs varam jums palīdzēt arī šajā jautājumā, ja vien lūgsiet to katru rītu. Mēs mudinām katru un ikvienu padarīt šo lūgumu par jūsu prioritāti sākot no šī brīža. Centieties atlikt malā jūsu ikdienas uzskatus par notikumiem, par situācijām, kurās atrodaties un pavērst savu skatienu uz augstāku perspektīvi, uz jūsu Augstākā Es un Varenā ES ESMU Klātbūtnes perspektīvi. Pēc iespējas vairāk laika veltiet nolūkam „redzēt” sevi kā Gaismas un Mīlestības Būtnes, kas esat patiesībā, un ļaujiet aiziet visām citām izklaidēm, kas varētu parādīties jūsu dzīvēs. Ziniet, ka jums, mīļie, sekos, ja vien jūs iesiet priekšgalā, jo jūs esat vecā lauzēji un jaunā veidotāji un tādējādi arī Cilvēces līderi. Ar saviem darbiem, rīcību, vārdiem, darbiem un personīgo piemēru, jūs pacelsities kā mirdzošas Gaismas, kas patiesībā esat.

  

Pagājis un beidzies tas laiks, kad slēpāt savu Gaismu. Tagad pienācis laiks kļūt par tīru un mirdzošu piemēru visiem, lai citi var ieraudzīt jūs un notiekošos brīnumus un vēlētos jums pievienoties. Jūs esat TIK stipri! Ļaujiet aiziet visam, kas nerezonē ar jauno vīziju un turieties pie šīs jaunās vīzijas ar katru jūsu būtības šķiedriņu. Jūsu Gaisma tagad ir vajadzīga vairāk nekā jebkad agrāk, un ar jūsu Gaismu jūs iedvesmojat citus ap sevi pārņemt gaismas lāpu un sekot jūsu piemēram, kas tiem parādīs daudzas brīnumainas transformācijas, kas notiek jūsu būtībās un tās saskatīs visi, kas vien pazinuši jūs pirms jūsu transformācijām. Tas kļūs acīm redzams nākamo mēnešu un gadu laikā. Ikviens ieņemsiet savu Dievišķā Plāna daļu un mēs lūdzam jūs atcerēties to, ka esat Gaismas Vēstneši un tādējādi jums ir jārāda piemērs. ESIET Gaisma, izstarojiet Mīlestību no jūsu sirds čakras ar Kristus Zeltīto Gaismu, un pa Zemes virsmu staigājiet viegli un gaiši, ar gaismas piepildītiem soļiem.

  

Mēs, jūsu brāļi un māsas, kuri jau devušies uz šo pasauli pirms jums, izgaismojam un paplašinām jūsu auras, lai jūs spētu viegli un ērti izturēt ikdienu, tāpēc, lūdzu, atcerieties mūs piesaukt un izsakiet savu nodomu iezemēt jūsu Gaismu Augšāmcelšanās laika līnijā un uzturiet savus enerģētiskos līmeņus vibrējot visaugstākajos iespējamos līmeņos. Lūdziet savienot sevi ar Augšāmcelšanās Vārtiem un ik dienas lūdziet nepārtrauktu vadību jūsu personīgajiem gidiem (sargeņģeļiem) un Skolotājiem. Mēs vēlamies vēl stiprāku savienošanos ar katru jums un mums ir tik daudz ko jums dot. Mēs esam gatavi palīdzēt un sniegt jums tik vajadzīgās zināšanas, jo Zemes plānā norisinās un atklājas aizvien jauni notikumi. Jūs ātri pārvietojaties uz Augšāmceltās Zemes realitāti un tur jums noderēs fokuss- kalpot visu augstākajam un lielākajam labumam. 

  

Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions

  

©2010 Marlene Swetlishoff

www.therainbowscribe.com 


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/09/04