22.-29. augusts

Marlēne Svetlišofa


Visvairāk mīlētie Gaismasdarbinieki!

  

Daudziem tagad iesāksies salīdzinoši mierīgs periods, jo sakārtosies tās situācijas, kuras centāties līdzsvarot daudzu, daudzu mēnešu garumā, tāpēc savā ikdienā sajutīsiet vairāk viegluma un prieka. Arī tā ir daļa no jūsu uzdevuma šajā laikā. Pasaulei, kurā šobrīd dzīvojat, ir ļoti vajadzīgs prieks, laime un labsajūta, lai neitralizētu un līdzsvarotu iedzīvotāju vairākuma noskaņojumu. Jo vairāk varat noturēties šajās paceļošajās sajūtās, jo lielāks ir frekvenču pacēlums masu apziņas režģī.

  

Viss ir kārtībā un rit savu gaitu. Es vēršos pie Pasaules Mīļotajiem Gaismasdarbiniekiem, kuri smagā un nepārtrauktā darbā pārvarējuši sava cilvēciskā ego kārdinājumus, darbojoties gan priekšplānā, gan centrā visam notiekošajam, un risinājuši ne tikai personīgās attiecības, bet arī darba attiecības. Šis ir pārbaudījumu un testu laiks un tas turpināsies, mēs lūdzam jūs palikt Gaismā un turpināt būt par Gaismas Bākām, Mīlestības un Miera Bākām savās pašu mājās un apkārtnē, jo tas iedarbojas stabilizējoši un līdzsvarojoši.

  

Viss ap jums mainās un jums jāpaliek stingri sevī savā centrā un esības kodolā. Šobrīd tas ir pats, pats svarīgākais. Jūs ikviens nesat atbildību par jums pazīstamo cilvēku darbiem, domām, rīcību, bet jums jāatceras, ka jums nav jāuzņemas viņu pārbaudījumi, jo tikai sastopoties ar katru pārbaudījumu personīgi var notikt izaugsme un Atmoda. Katrai situācijai jābūt personīgi pieredzētai un apgūtai. Neviens cits nevar iziet Ceļu kāda cita vietā. Tikai tā cilvēki pakāpeniski Mostas paši savām spējām un potenciālam.

  

Jums, mīļie, ir jāpaliek rāmiem un jāizstaro miers un mīlestība, praktizējiet pieņemt visu, kas notiek ap jums. Kļūstot aizvien profesionālākiem šajā jomā, jūs apjautīsiet, ka kļūstat aizvien meistarīgāki, un šajos pārmaiņu laikos dzīve atkal sāk kļūt par lielu piedzīvojumu un iespēju varbūtību. Ar jūsu klātbūtni jūs varat transformēt situācijas un varat būt pagrieziena ass, vairojot Gaismu katrā situācijā, kurā atrodaties, jo šobrīd daudzi cilvēki attīrīs no sevis sen apglabātas un slēptas domas, sajūtas un emocijas, bet jums jāatceras, visu to, kas var „nāk ārā” no apkārtējiem neuzņemt personīgi. Nav jūsu varā uzņemties atbildību par citiem cilvēkiem, jums tikai jāvēro un jābūt lieciniekiem notiekošajam.  

  

Jūsu mierīgajai uzvedībai būs daudz nosvērtāka ietekme uz apkārtējiem un cilvēki meklēs jūsu vadību un padomu. Pēkšņi jums taujās jūsu pasaules redzējumu un pieprasīs jūsu pakalpojumus, jums būs grūti saglabāt līdzsvaru savā dzīvē, bet jums tas ir jādara, jo vissvarīgākā lieta ir saglabāt stabilitāti un balansu visā kopējā apkārtesošo cilvēku enerģijā. Piesauciet Augšāmceltos Skolotājus, lai tie sniedz atbalstu un palīdzību, un atcerieties, ka mēs esam te, lai palīdzētu, virzītu un atbalstītu jūs un tas ir tas, ko mēs solījām darīt pirms jūs atnācāt te uz Zemi. Jūsu lūgumi vienmēr tiek sadzirdēti un godāti. 

  

Ejiet tālāk, mīļie, un lūdziet saskatīt vairāk brīnumu, vairāk maģiskā, vairāk iedvesmojošu un paceļošu sajūtu, jo šīs sajūtas palīdzēs iezemēt augstākās Kosmiskās enerģijas Zemes kodolā. Daudzas lietas gaida, lai izrādītu savu svētību un samīļotu jūs- tādi brīnumi, kas šķiet neiedomājami šajos Zemes apstākļos, situācijā un visa pārveidē. Jūs radāt Jaunās Zemes realitāti un jūsu radītais ir labs, mīļie, tā turpiniet. 

  

Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions

  

©2010 Marlene Swetlishoff

www.therainbowscribe.com 


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/08/28