8.-15. augusts

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļie!

 

Laiks paātrina savu skrējienu un patlaban tiek attīrītas jūsu pēdējās situācijas, tādēļ pavisam drīz sajutīsit ievērojamus uzlabojumus. Daudzi sākuši saprast, ka paši vien esat uzņēmušies kādas noteiktas lomas. Šīs lomas jau kādu labu laiku centušās ienākt jūsu dzīvēs un likušas jums rīkoties kaut kādā īpašā, savādākā veidā kāds līdz šim jums ir bijis pilnīgi svešs jūsu domāšanai, dzīvošanai, rīcībai un būtībai. Lomas tika piemeklētas īpašam mērķim, tām bija jāpārvar ilūzija, kurā cilvēce atradās tūkstošiem gadu garumā. Lomas tika radītas ar nolūku padarīt vieglāku pašreizējo laiku saviem brāļiem un māsām, kuri tikai tagad sāk Mosties savām patiesībām.

 

Daudziem sāk patikt šīs jaunās lomas un sākat apjaust, ka izejot cauri daudzajām iesvētībām, jūs kļūstat par sevis paša Meistariem. No mūsu puses raugoties tas ir tik aizraujoši, jo mēs esam jūs redzējuši nesot visas pasaules smagumu uz saviem pleciem. Jūs esat dzimuši, nākuši un izgājuši cauri visai cilvēces vēsturei, bet tagad izejat no visa tā dzirkstoši tīri un gatavi jaunai dienai. Jaunā diena tūlīt sāks īstenoties visiem tiem, kuri ir gatavi nākamajam līmenim. Labi darīts, Mīļie! Fakts, ka spējāt pilnīgi „ieiet” savās lomās un dzīvojot gandrīz pilnīgā aklumā, jums bija jāiziet visam cauri tikai paļaujoties uz saviem paša spēkiem, tas liecina par jūsu drosmes un rakstura varenību. 

 

Ne visi jūs, mīļie, izvēlējāties pieņemt šīs jaunās lomas, tāpēc, ja tagad jūtaties samulsuši un nesaprotat par ko runāju, tad ziniet, ka esat izvēlējušies citu ceļu, kas ir tikpat svarīgs. Jūs tik un tā visu laiku esat brīvprātīgi lietojuši savas būtības daudz dimensiju instrumentus visu augstākajam un lielākajam labumam un tā ir droša zīme, ka progresējat kalpošanā pasaulei. Ikviens esat īpaši un unikāli, ikviens esat nākuši te šajā laikā, šajās varenajās un nozīmīgajās pārmaiņās, lai kalpotu Dievišķajam Plānam uz Zemes un visiem uz Tās. Daudzi jau vairākas reizes izgājuši cauri šim procesam un tagad šeit atrodas, lai sniegtu palīdzību citiem un strādātu pie tālākas izaugsmes uz augstākiem un augstākiem līmeņiem. Un kā jau zināt, jo augstāk ejat, jo vairāk izjūtat vēlmi kalpot visu augstākajam un lielākajam labumam, tieši kalpošana ir visaugstākā mūžīgās Mīlestības izpausme.

 

Kalpošana ir droša zīme tam, ka tie uzdevumi, kurus esat izvēlējušies ved jūs pie uzvaras, pie cilvēces un visa, kas atrodas uz Zemes, apziņas pacelšanās uz Augšāmcelšanās līmeņiem. Kalpošana ir ievērojams varoņdarbs, kas tiek veikts absolūtā mierā un relatīvā harmonijā, pat ja to it kā nevarat sajust ejot cauri pašreizējām norisēm. Tas ir tas ko jūs darāt, mīļie, jūs kalpojat Galaktiskā līmeņa mūžīgajai Dieva Gaismai, jo visi esat Galaktiskās Būtnes, kas kalpojuši ne tikai kā cilvēki cilvēku formā, bet arī daudz dimensiju līmeņos. Jūsu darbs dimensijās turpinās nepārtraukti, tas tiek veikts ar prieku un pateicību, ar humoru un jokiem.

 

Tik daudz prieka ir dzīvei cilvēka formā jeb izpildījumā, jo, kamēr atrodaties cilvēka ķermenī, pastāv varena pieredžu un izjūtu bezgalība. Kāds brīnumains un varens mākslas darbs ir cilvēka izskats un forma, un par kādu tas tagad kļūst! Jūsu ķermenis pielāgojas un piemērojas visiem enerģiju veidiem un frekvencēm un tam ir spējas ceļot augšup un lejup pa vibrāciju līmeņiem gandrīz tikai ar gribas palīdzību. Daudzi no mūsu puses raugās uz jūsu iespējām un notikumiem ar zināmu skaudību un varenu apbrīnu, jo ir jābūt milzīgi stipriem, lai spētu izturēt zemās enerģijas, kas kupli sazēlušas jūsu pasaulē un jūs vēl joprojām un arī tagad cenšaties tās pārmākt, lai radītu labāku pasauli visiem un katram, tādēļ jūs tiekat cildināti par to ko darāt. Mēs zinām un saprotam, ka tas nav viegli un prasa gandrīz vai pārcilvēcisku gribasspēku, netipiski reaģēt situācijās un uzvesties savādāk nekā to parasti dara cilvēki, katrā saskarsmē un notikumā ienesot līdzsvaru un balansu, sirdī joprojām atrodoties Mīlestības un līdzjūtības stāvoklī.

 

Tāda uzvedība, mīļie, pasauli apvelta ar Mīlestības dāvanām harmoniskā, laipnā, mīlošā veidā, kaut arī dažas saņemtās un gūtās pieredzes to neatspoguļo, vienalga, daudz dimensiju augstākajos līmeņos jūs zinājāt, kas ir jādara. Tie, kas lasa šo vēstījumu, jūs savas lomas esat izspēlējuši ar prieku un aizrautību, jūs vecās emocijas esat spējuši pilnīgi pārveidot. Pienācis noslēguma laiks un arī jaunā sākuma laiks, kas katram jums piepildīts ar neierobežotām iespējām un varbūtībām, to jūs varat nosaukt tikai un vienīgi par brīnumainu laiku.

 

Tāpēc, esiet maigi un laipni pret sevi un citiem, izjūtiet prieku un pateicību par tām stundām, kas nākušas pār jums, par daudzajām piedzīvotajām situācijām un notikumiem. Viss ir tā kā tam ir jābūt, spītējot šķietamajam haosam, viss ir Dievišķā Kārtībā. Ziniet to, mīļie, un turpiniet, turpiniet!

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

Marlēne Svetlišofa

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/08/13