1.-7.augusts

Marlēne Svetlišofa

  

Mīļotie Gaismasdarbinieki!

  

Šobrīd no jums tiek noņemts daudzo mēnešu laikā izjustais smagums, un jūs atkal spējat izjust prieku, laimi un labsajūtu. Ilgstošs bija darbs ar jūsu pamata lietām un pamata problēmām, bet tagad, kad drošsirdīgi esat sastapušies ar baiļu un citu izpausmju pašu sakni, pienācis laiks tam visam aiziet, lai turpinātu virzību uz priekšu. Jūs sagaida daudzas vēl neatklātas lietas, jūsu iekšējie talanti un spējas, kas gaidot savu laiku dusējušas zem jūsu domu virskārtas. Pienācis laiks sevi pārformēt, pārskatīt savu dzīves mērķi un nodošanos, lai sāktu izmantot un pielietot jūsu pašu unikalitāti un varenību. Jūs katrs esat dievišķa, spēkpilna Būtne un tagad ir atkal jāsavienojas ar sevi un to, kas esat patiesībā.

  

Jebkurā situācijā un notikumā jums ir izvēles iespēja vai nu tajā iesaistīties, vai palikt malā un, ja izlemjat iesaistīties un atklāt problēmas vai izaicinājuma sakni, tad nolemjat arī iet augstāko attīstības ceļu. Tas var būs grūti izdarāms tajos gadījumos, kad notikumā iesaistīti jūsu mīļie un tuvie, tad varētu būt grūti attālināt sevi no tiem, bet tikai tā jūs varat sevi atbrīvot no vētrainiem pārdzīvojumiem. Palieciet stabili sevī centrēti, mīļie, ticiet savām spējām un intuīcijai. Jūs zināt atbildes, tās ir jūsos. Atvēliet laiku meditācijai vai kaut vai tikai atrodiet klusu brīdi Dabā, ļaujiet sev izjust jebko kas gatavs parādīties jūsu būtībā, kas gatavs ienākt un izpausties cauri jums. Tā paši sev ļoti palīdzēsit iegūt patiesāku skatu uz situāciju un notiekošo.

  

Kopumā cilvēce atmostas un daudzi cilvēki visapkārt uz planētas sāk izvērtēt varas pārstāvjus, turpmāk vēloties savās dzīvēs redzēt daudz vairāk labā nekā agrāk bija uzdrošinājušies pat iedomāties. Jo vairāk cilvēki sāks apzināt un izpaust savas iekšējās domas un sajūtas, jo sāks arī izjust lielāku atbildību par visu notiekošo un rezultātā tas noteikti ietekmēs cilvēku tālāko rīcību, lēmumi tiks pieņemti ar lielāku atbildību. Tā mainīsies domāšana, prātu un siržu transformēšana visiem tiem, kas iziet šo procesu un, kā zināt, tas nav no vieglajiem. Vissvarīgākā lieta, kas jāatceras: Mīlestība ir atbilde visam un katrai situācijai un situācijā, jo pilnīgi visam esošajam pamatā ir Mīlestība. Dažkārt vēl papildus ir nepieciešama Sevis Mīlestība.

  

Turpiniet savas garīgās prakses, koncentrējoties uz vēlamo katru mīļu dienu, jo tas palīdzēs radīt vēlamo. Vizualizējiet un radiet sevī prāta filmas, ko varat atkal un atkal atkārtoti sevī noskatīties, zinot, ka radāt dzīvi un apstākļus pēc savas izvēles. Ja jūtaties iegrimuši negatīvo domu varā, nosakiet šīs regresīvās domas un radiet tām aizstājējas, aizvietojiet negatīvās ar pozitīvajām līdz tāds process kļūst pilnīgi dabīgs un iesaistiet te arī emocijas, jo tā jūs tuvojaties vēlamajam iznākumam, ātrākam un vieglākam rezultātam. Sāciet ar kādu mazu projektu un, veidojoties pieredzei, jūsu zināšanas pieaugs līdz kļūsit eksperts un lietpratējs radošajā vizualizācijā. 

  

Jūs, kas atrodaties augšāmcelšanās ierakumos, tuvojaties savas darbības nestajiem augļiem, tādēļ nezaudējiet cerību un ticību, turpiniet! Jūs paveicat vairāk nekā, iespējams, paši šobrīd zināt un no jums tiek prasīts - turpināt un nepadoties. Ikvienam jums pieejama Gaismas Skolotāju vadība, mēs esam jūsu rīcībā un vienmēr esam laimīgi jums palīdzēt. Zinu, esmu to teicis jau daudzas reizes, bet tā ir patiesība, un patiesība ir arī tā, ka jūs, mīļie, tik ļoti esat iegrimuši savās zemes dzīvēs, ka bieži aizmirstat mūs palūgt, kaut arī zināt, ka vispirms ir jāpalūdz, lai mēs varētu jums sniegt palīdzību, tāpēc, lūdzu, vēlreiz, mēs sakām- lūdzu, lūdziet!  

   

Līdz nākamajai nedēļai...

  

ES ESMU Ilarions 

  

©2010 Marlene Swetlishoff

www.therainbowscribe.com 


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/08/06