25.-31.jūlijs

Marlēne Svetlišofa

  

Mīļie Gaismasdarbinieki!

  

Ilgu laiku esat atradušies ierakumos transmutējot un transformējot visas tās Pasaules karmas enerģijas, kas pacēlušās virspusē atrisināšanai šī gada laikā. Daļa cilvēku jūtas paguruši, zinot, ka tik drīz šis darbs nesamazināsies, bet tajā pat laikā ir notikušas arī daudzas apziņas apgaismības un atnākušas apjausmas, daudzi sākuši saprast, ka jebkurā brīdī varat pārveidot savu realitāti tikai mainot domas un apņemšanos. Ja esat iegrimuši apātijā, tad jaunā fāze prasīs papildus centienus tikt no tās ārā.  

  

Ēteriskajos līmeņos notiek pamatīgas izmaiņas, un ja vien spētu redzēt un būt liecinieki šīm pārmaiņām, tad būtu ļoti aizkustināti, mīļie. Jūsu centieni nav velti, lai arī šķiet, ka visapkārt esošais haoss ar katru rītausmu pārklāj Zemi aizvien no jauna. Esiet drošsirdīgi un stipri, turpiniet savas disciplīnas, tā būs tā saistviela, kas saturēs jūsu vienotību, ja radusies sajūta, ka ejat viens. Mēs vienmēr esam jūsu tuvumā, kad vajag, dodam spēku un enerģiju, pat tad, kad neprasāt. Protams, kad lūdzat, tad varam iesaistīties visos jūsu Būtības līmeņos un dzīves situācijās, lai palīdzētu tikt galā ar dažādām iniciācijām (iesvētībām, pārbaudījumiem).

  

Tuvojoties mēneša noslēgumam, atcerieties, ka esat Dieva Gaismas iezemētāji, tie esat jūs, kas maina pasauli. Gaismas daudzums uz Zemes pieaug un patlaban cilvēki Mostas rekordlielā skaitā. Atcerieties to brīdi, kad tas notika ar jums un pasniedziet roku tiem, kam tā varbūt vajadzīga šobrīd, lai līdzētu un vadītu tālāk uz priekšu. Tās ir jūsu domas un nolūki, kas rada Jaunu Pasauli, labāku Pasauli. Jums tam ir dots spēks, jo esat tas spēks, un tas spēks ir Mīlestība. Mēs apsveicam un atbalstām jūsu centienus un dalību visas Pasaules mēroga notikumos, kas palielina Gaismu un virza pretim labākām pārmaiņām.

  

Eņģeļu pulki un Būtnes no visas Galaktikas centīgi strādā, lai palīdzētu Zemes, cilvēces un visa uz tās mītošā Augšāmcelšanās procesā; Dieva Gaisma gūs virsroku. Mēs mīlam un godājam katru par padarīto un nav svarīgs tā daudzums.

  

Līdz nākamajai nedēļai...

  

ES ESMU Ilarions 

©2010 Marlene Swetlishoff

http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/30