18.-25. jūlijs

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļotie!

 

Lūdzu, apskatieties sev apkārt, ļoti ātri mainās tik pazīstamā pasaule. Viss, kas reiz šķita ciets un stabils, tagad atrodas izšķīšanas un transformācijas procesā. Tas daudziem sagādā bēdas un sāpes, bet vienlaikus arī varenu garīgās uztveres izaugsmi un absolūtu dzīves mērķa un jēgas pārvērtēšanu šeit uz Zemes.

 

Nebēdājat, mīļās sirdis, jo līdz ar sabrukumu un izzušanu jūsu sirdīs, prātos un Dvēselēs parādās lielisks izaugsmes un transformāciju potenciāls, un tikai šobrīd tas sagādā grūtības. Viss ir tā kā tam jānotiek raugoties no augstākās perspektīvas. Mēs iesakām nepadoties, runājot par attiecībām ar tiem, kurus mīlat, jo viss vēl nav zaudēts.

 

Jūsu mīļotajiem šādos apstākļos vajadzīgs gigantisks modinātāja zvans, jūs esat piekrituši uzņemties tās lomas, ko tagad izpildāt, kas tiek izspēlētas jūsu dzīvēs un attiecībās; no jums tās prasījušas piedzīvot „dvēseles tumsas nakti” un kā Gaismasdarbinieki, jūs saviem mīļajiem palīdzat atvērties viņu augstākajam potenciālam. Jums šķiet, ka viss ir zaudēts un nekad „divi” vairs nesatiksies, tomēr pēkšņi sapratīsit, ka turpinot ceļu, jūsu Mīļajos notiks lielas transformācijas, un tām iesākoties parādīsies arī pilnīgi cits novērtējums un attieksme pret jums, tie sāks apjaust, cik svētīti bijuši ar jūsu klātbūtni, jums tiks dotas iespējas uzskatu izlīdzināšanai un saskaņošanai.

 

Šobrīd no jums, kas iziet šādu pieredzi, tiek lūgts- mīlēt un lolot sevi. Ieejiet sevī pēc iespējas biežāk, pavadiet laiku dabā, jo tas palīdzēs jums palikt stabiliem un veldzēs jūsu Dvēseli. Ļaujiet saviem mīļajiem iziet cauri viņu procesam, centieties un norobežojiet sevi no jebkādām gaidām. Dažkārt pat tikai īslaicīga atslēgšanās rada lielāku prāta un sirds skaidrību, sakārto sapratni un jūs saņemat tālākās rīcības izjūtas, ceļš noskaidrojas.

 

Esiet atvērti vadības saņemšanai, pamaniet sinhronitātes, jo jūsu Gidi un Eņģeļi dara visu iespējamo, lai palīdzētu. Mēs vienmēr esam gatavi un ar degsmi atbildēsim jūsu lūgumiem. Palieciet stingri savā Gaismā, mīļie. Runājiet patiesību un esiet pilnīgi droši- viss beigsies tieši tā, lai piepildītu un sniegtu pilnīgi visiem vislielāko prieku. Raugoties uz priekšu, no jums vēl tiks prasīta liela pacietība, ir vajadzīgs laiks jebkuras lietas izpausmei. Lai ātrāk iestātos kārtība un tiktu atjaunota saskaņa, jūs varat šo laiku pavadīt attālinoties no sāpīgās situācijas. Ticiet un paļaujieties uz to Mīlestību, kas atrodas jūsu sirdīs, jo Mīlestība IR atbilde.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions 

©2010 Marlene Swetlishoff

http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/25