11.-18.jūlijs

Marlēne Svetlišofa


Mīļie Gaismasdarbinieki!  


Šodien nāku ar jums runāt par lielo darbu, ko visi veicat un pastāstīt par to kā mēs, no Augstākajām realitātēm, lepojamies ar jums, esam pagodināti būt kopā un strādāt ar jums. Ikviens esat aizgājuši tālu priekšā saviem pienākumiem un sākuši strādāt ar lietām, kas pārsniedz jūsu personīgās robežas, esat uzņēmušies savu Brāļu un Māsu nastas, lai tikai atbrīvotu viņu dzīvju smagumu, kā arī ceļat uz Zemes visas cilvēces apziņu. 


Ziniet, mīļie, mēs esam kopā ar jums, jūs neesat vieni, pat tad, kad jums ir sajūta, ka atrodaties ēnu ielejā  pilnīgi vieni un pamesti- mēs esam ar jums. Mēs vienmēr esam ar jums, dodot jums izturību un drosmi nākamajai dienai, spēcinām jūs Lielākas Gaismas iniciācijās (iesvētības), jo pārvarētās grūtības paceļ jūs un visu Zemes atmosfēru Lielākā Gaismā; tas kļūs saredzams dažu nākamo mēnešu laikā- pāri Zemei tiks lieti lieli un vareni Kosmiskie Stari. 


Varenie Kosmiskie Stari paredzēti visa ar ko tie saskarsies tīrīšanai un attīrīšanai, ikvienam jābūt gatavam planētas Zeme Augšāmcelšanās laikam. Daudzas lietas, paši labi zināt, vēl joprojām ir jāattīra un jāiztīra, tāpēc, lūdzu, turpiniet, mīļie, jūs esat lielo enerģiju Pārveidotāji, jums ir spējas uzņemt šo Staru un Gaismas augstākās vibrācijas un frekvences, pārveidot, transformēt un nonest tās līdz tiem, kas tikko Mostas vai tikai grasās mosties, lai tie spētu izturēt šo enerģiju intensitāti. 


Vai tagad redzat, cik svarīgs ir jūsu darbs? Mēs redzam kā ciešat, kad uzņematies Pasaules karmu un ienesat to Gaismā. Tas ir tas iemesls, kāpēc mīļie esat te, - lai nestu pasaulei lielāku Gaismu- un jums tas izdodas. Turpiniet katru dienu lasīt afirmācijas un piesaukumus, tas palīdz saglabāt koncentrēšanos un konsekvenci un, lūdzu, apjautiet, ka prakse padara jūs par Meistariem Alķīmiķiem, jo jūs radāt augstāku vīziju Pasauli. 


Viss Visums un tālu aiz tā šobrīd elpu aizturējuši jūs apbrīno, cerībās un gaidās par to kā jūs savienojat jūsu mīļotās planētas enerģijas ar Lielo Centrālo Sauli, jo mēs visi virzāmies uz priekšu, uz augstākas izteiksmes dimensijām. Jūs tiekat bezgalīgi mīlēti un godāti, mēs redzam kā jūsu individuālā Gaisma aizvien spēcīgāk pieaug un kļūst spožāka ar katru dienu. Jūsu fiziskie ķermeņi kļūst mazāk blīvi, jūsu Gaismas rādiuss pieaug Gaismas viļņos un frekvencēs, un savienosies apvienībā kā varens Gaismas režģis, liels Gaismas aplis vai gredzens un tad piedzims Zemes Zvaigzne. 


Mēs  sveicam ikvienu un katru, mūsu mīļie, par jūsu nelokāmo atdošanos neskatoties uz notiekošo jūsu pašu dzīvēs. Jūs patiešām kļūstat par daudz dimensiju Būtnēm un izpildāt attiecīgus daudz dimensiju uzdevumus par kuriem paši pat nezināt, bet esat droši- jūsu Varenā ES ESMU Klātbūtne ir iesaistīta katrā šī darba aspektā. 


Līdz nākamajai nedēļai... 

ES ESMU Ilarions  

©2010 Marlene Swetlishoff 

http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/07/15