4.-11.jūlijs

Marlēne Svetlišofa

 

Mīļotie Gaismasdarbinieki!

 

Šajā nedēļā jutīsities daudz vieglāk un brīvāk, jūs pavadīs labsajūta un apmierinājums, šīs iezīmes saglabāsies arī turpmākajā laikā. Daudzi šobrīd iziet cauri savas ‘dvēseles tumšākajai naktij’ un tādēļ jūtas diezgan atrauti no Pasaules un notiekošā. Ziniet, jums palīdz pārvarēt un iziet cauri pārbaudījumiem, daudz kas ir atkarīgs no jūsu pašu uztveres un attieksmes, kas var gan slāpēt jūsu progresu, gan arī ātri vien virzīt jūs uz priekšu.

 

Mostas aizvien jauni un jauni cilvēki, sākot uzdot jautājumus varas vīriem, paši brīnoties par savu iepriekšējo aklumu, tas tikai nozīmē to, mīļie Gaismasdarbinieki, ka jūsu pūles sāk nest augļus un Cilvēce mostas patiesībai par savu patieso spēku un neatkarību, brīvo gribu un brīvību. Patiesībā, šis ir visbrīnišķīgākais attīstības moments, kas saistīts ar Zemes Augšāmcelšanos. Katra jauni iedegtā Gaisma ir Gaismas Bāka, kas izstaro Gaismu visiem visapkārt, Gaisma ieiet visu apkārtējo sirdīs un Dvēselēs.

 

Pieaug enerģiju frekvences, tie, kas pieraduši pie šīm enerģijām, izjūt komfortu, vieglumu un labsajūtu, bet lielākajam cilvēces vairākumam, šis ir pārbaužu laiks, jo virspusē tiek paceltas iepriekš apslēptas lietas, kas nu ir jāierauga vaigā un jāsakārto ar tām attiecības. Tas nav viegls process, tas prasīs personīgu darbu ar sevi, ar pasaulē notiekošo aktivitāšu pieņemšanu, ikviena dvēsele iziet savus personīgos testus, kas saistīti ar sapratni un uzstādīto dzīves mērķi, un kā jau labi zināt, tas prasa ieskatīties sevī, tieši un godīgi, lai izprastu, kas patiesībā esat.

 

Daudzi meklē atbildes Gaismasdarbinieku sniegtajos pakalpojumos, tie, kas tos piedāvā sajutīs lielu pieprasījumu pēc jūsu dziedināšanas pakalpojumiem, personīgajiem horoskopiem, padomiem, mierinājuma, aktivizācijām un tā tālāk. Visiem šiem cilvēkiem ir savas mājas lapas, tie ir gatavi kalpot un palīdzēt. Tā ir brīnišķīga palīdzība tiem, kas ir gatavi doties tālāk savā garīgajā progresā un sapratnē, kā arī tālāk attīstīt sava fiziskā ķermeņa pielāgošanu jaunajiem apstākļiem. Ļoti bieži liels progress panākams tikai jau izlemjot pievienoties kādam piedāvājumam un jūs tiksit aizvesti uz sev vispiemērotāko vietu.

 

Šajā laikā jāstrādā ciešāk visiem kopā kā apvienībai, vai nu tā ir laulība vai draudzība, jo kur sapulcējas divi vai vairāki, tur pieejamas lielas enerģijas, kas lietojamas lielākajam un visu augstākajam labumam. Ikviens veicat savu ieguldījumu un palīdzat tā, ka citi to pat nepamana, bet arī tas drīzumā mainīsies. Turpiniet, mīļie, piesauciet mūsu palīdzību. Kopā mēs varam pārbīdīt kalnus un radīt daudz brīnišķīgāku, visiem priecīgāku Pasauli.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/07/04