27.jūnijs- 3.jūlijs

Marlēne Svetlišofa


Sveicināti atkal, mīļie Gaismasdarbinieki!


Patreizējais laiks sagādā vislielākos pārbaudījumus un izaicinājumus visai cilvēcei. Šie laiki ir piepildīti ar veco struktūru un paradigmu sabrukšanu un tajā pat laikā ar jauno dzīves veidu un būtību, šis patiešām ir brīnumains laiks- atrasties te, šo notikumu vidū, fiziskajā ķermenī un būt aktīvam līdzdalībniekam visā notiekošajā. Laba iespēja, mīļie! Daudzi atbrīvojas no vecās uzvedības un uzskatiem, uzsākot jaunu ceļu- neatkarības un personīgā spēka ceļu, miera ceļu, mīlošas laipnības ceļu, līdzcietību pret visiem, jo kā gan varētu būt savādāk- ja ieskatoties sava brāļa vai māsas acīs, redziet tajās atspoguļojamies Dievišķību. 


Nākamā mēneša laikā turpināsies lielās pārmaiņas cilvēces prātos un sirdīs, pār jums nāks pamatīgas atklāsmes. Līdz ar to daudzas lietas arī mainīsies, jo darbojas Mīlestības spēks un nav nekā lielāka par to visā eksistencē. Daudzas apslēptās lietas tiks paceltas Gaismā, cilvēces prāti pieredzēs šokējošas lietas. Jūs tam visam esat gatavi, esat gatavi ieņemt savas vietas, jo atrodaties tieši tajās vietās, kur tas ir nepieciešams un varat sniegt Zemei un visiem uz tās vislielāko palīdzību. Jūsu Gaisma ir kā mirdzoša bāka un jums ikvienam ir sava dievišķā loma Dievišķajā Plānā. Jūsu Gaisma transmutē un transformē, un stabilizē absolūti visu jūsu rādiusā simtiem jūdžu apkārtnē. Tik spēcīgi jūs esat! 


Dzīvojiet šobrīd visu laiku atceroties par to Gaismu, kas esat, un ik dienas apstipriniet, ka esat Gaisma, un Gaisma pilnīgi visam ir vajadzīga tagad. Kosmiskajiem Spēkiem ieplūstot Zemes atmosfērā, viss tiks ietekmēts un iespaidots katram cilvēkam visatbilstošākajā un piemērotākajā veidā. Lai aiziet važas, ilūzijas un tās spēlītes, kas tiek izspēlētas ap jums. Mēs saprotam, ka tas ir grūti, ja runa iet par jūsu mīļajiem, bet palieciet stingri savā Gaismā un ticībā mūžīgajai Dieva Gaismai un nekad nešaubieties. Piesauciet tos Gaismas Spēkus, kas atrodas ap jums un ziniet un ticiet, ka viss notiek tā kā tam ir jānotiek.


Katru dienu atrodiet laiku apstiprināt dzīvei jūsu vīzijas par sevi un jūsu mīļajiem un turieties pie tām. Cauri haosam jūs saskatīsit savas vīzijas īstenojamies. Jūs esat mūsu pirmā frontes līnija, jūs jau esat noturējuši Gaismu, pat tad, kad tikāt pakļauti nopietniem pārbaudījumiem, mēs zinām- nav labi pakļaut tik lieliem pārdzīvojumiem tik labas, laipnas un mīlošas dvēseles kā jūs. Arī tas beigsies, pāri jūsu Planētai ausīs jauna diena, tā izmainīs pilnīgi visu uz labāko, uz to ko esat godīgi nopelnījuši un vēlējušies savās sirdīs. Ne viss ir tā kā izskatās, jūs sāksit saskatīt visa notiekošā lielāku kopainu. 


Vissvarīgākais, kas jums jāatceras- jūs tiekat bezgalīgi mīlēti, nekad jūs neesat vieni. Uzrakstiet sevi spēcinošas afirmācijas un atkārtojiet tās. Dzīvojiet priekā, cerībās un labsajūtā par drīzo jaunās ēras atnākšanu. Jūs to varat, mīļās sirdis, jūs to varat un to izdarīsit, jo savā Būtībā nesat vislielāko iespējamo pasaules Mīlestību, un pamazām atceroties to, kas esat, tā svētība ko sniegsiet visiem apkārtējiem kļūs saredzama, ilgāk jūs vairs nebūsit neredzamie. Tas bija nepieciešams jūsu aizsardzībai, lai nodrošinātu daudz lielākā mērķa īstenošanos. Tagad atrodaties pie pašām mājām, pavisam drīz modīsies citi jūsu Brāļi un Māsas un pievienosies šim Lielajam darbam, un ļoti iespējams, ka šo cilvēku vidū būs arī jūsu ģimenes locekļi. Dzīvojiet ar sirdi un turpiniet savu darbu! 


Līdz nākamajai nedēļai...

ES ESMU Ilarions


©2010 Marlene Swetlishoff 

http://www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/06/29