20.-27.jūnijs

Marlēne Svetlišofa


Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Katra diena jūs pietuvina nākamajam Augšāmcelšanās solim, tagad jūs piepildāt savus fiziskos, mentālos, emocionālos, garīgos un ēteriskos ķermeņus ar daudz lielāku Gaismas daudzumu. Un tādēļ tiek īpaši ietekmēti jūsu fiziskie ķermeņi un emocijas, atstājot savas pēdas jūsu enerģētiskajā laukā. Atrodiet laiku atpūtai, esiet labi pret sevi, saudzējiet sevi. Izlīdziniet domu procesus un centieties būt pēc iespējas neitrāli, jo brīdī, kad iesaistieties zemu vibrāciju pārdomās, tā nenovēršami velk jūs lejā uz zemākiem līmeņiem un ap jums sāk risināties nepatīkami notikumi. Vairākas reizes dienā un pirms gulēt iešanas ietiniet sevi tīrā Baltā Gaismā, viss, kas jādara- nodomāt par to, un lieta darīta.

 

Šī nedēļa būs nozīmīga ar daudzo, tūkstošiem gadu dusējušo, lielo kristālu aktivizēšanos. Pār Zemi plūdīs ļoti stipras un īpašas Debesu enerģijas, daudz spēcīgākas un intensīvākās nekā agrāk. Šīs stipras enerģijas nāks ar savu tīrošo spēku un pacels virspusē personīgo un Pasaules karmu. Jūs, Gaismasdarbinieki, jau esat sagatavoti atrasties šīs kustības priekšgalā un daudzi ir gatavi ieiet nākamajā attīstības fāzē integrējoties ar jūsu Gaismas Ķermeni, jūsu Kristus Es.

 

Pilnīgi visiem, kas atrodas uz Zemes, arī Zemei pašai, šis būs ļoti interesants un intensīvs laiks. Jums palīdzēs un atbalstīs jūsu pašu Gaisma un mērķi, ikdienas piesauciet arī Augstākos Gaismas Spēkus. Tā kā ikviens saņems lielās un spēcīgās enerģijas, tad tās veicinās visu līmeņu transformācijas, daudz kas atkarīgs no pašu enerģijas uztvērēju apziņas līmeņa, jo augstāks tas ir, jo lielāku līdzsvaru iespējams saglabāt. Pulcējieties kopā grupās, lai apkopotu Gaismu un enerģiju, iekļaujot lielā Gaismas aplī arī Zemes atmosfēru un sūtiet šim laukam Mīlestību, lai jūsu nodoms vien jau skartu katru un ikviena sirdi uz Zemes.

 

Mīlestība ir visvarenākais un dievišķākais eksistences spēks. Tās transformējošajam spēkam pretim nevar stāties pilnīgi nekas, jo sirds, kuru reiz skārusi Mīlestība, ir pārveidota uz mūžu mūžiem. Tas būs izaicinājums jums visiem, ja reiz Mīlestība skar ikvienu sirdi, tad viss, kas nerezonē ar tās vareno spēku, sāks atbrīvoties no jūsu Būtībām un jūs izjutīsit dusmas, stresu, spriedzi un īpašu nogurumu. Palieciet stingri uz sava Ceļa, nepārtraukti atkārtojiet sev, ka ESAT Gaisma, kalpojat Gaismai. Guliet, kad vajadzīgs, ieklausieties ķermeņa sacītajā. Ik dienas dzeriet daudz ūdens, atrodiet laiku pabūt Dabā, tas palīdzēs iezemēt enerģijas kristāliskajā kodolā un stabilizēs jūs un Zemi.

Atcerieties mūs piesaukt, mēs esam gatavi kalpot.

 

Līdz nākamajai nedēļai...

 

ES ESMU Ilarions

©2010 Marlene Swetlishoff  

http://www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante
Pievienots: 2010/06/21