24.- 31.janvāris

Marlēne Svetlišofa


Sveicināti atkal, mīļie Gaismasdarbinieki! 


Šonedēļ ir vairākas tēmas, par kurām gribu runāt. Spēcīgās Kosmiskās enerģijas, kas plūst pār jūsu pasauli tagad ir paaugstinājušas savas frekvences un vibrācijas un lielākā jūsu daļa, kuri strādā ar sevi, tagad var sadzirdēt ausīs augstāka reģistra toni, tikmēr, kamēr notiks pielāgošanās jaunajam līmenim. Šobrīd ļoti piemēroti būtu atcerēties par lielāku ūdens daudzuma uzņemšanu ik dienas, jūsu ķermenim ir jābūt labi ‘apūdeņotam’. Ūdens, jau zināt, ir lielisks enerģiju vadītājs un šajā laikā ir jūsu vislabākais palīgs.  


Ieklausieties savos ķermeņos un noskaņojieties uz tiem, jūsu ķermenis precīzi zina, kas tam vajadzīgs, lai aizvestu jūs uz nākamo garīgas attīstības Augšāmcelšanās fāzi. Varētu būt gadījumi, kad jūsu ķermenis prasa saldos ēdienus un citus saldumus no kuriem parasti izvairāties. Ja izjūtat vēlmi pēc kāda noteikta ēdiena vai pārtikas, tad noteikti ļaujieties tam, jo labāk izvēlēties vieglākās pretestības ceļu un apmierināt sava ķermeņa elementāļa prasības. Mēģiniet nomierināt sevi ar domu, kas tas ēdiens, ko pieprasa ķermenis, patiešām, ir nepieciešams šajā dotajā brīdī.  


Tagad jums jānoskaņojas uz sevi, savu Augstāko Es un savu Vareno ES ESMU Klātbūtni. Pašlaik jūsos notiek lielas metamorfozes un savienošanās process ar jūsu Gaismas ķermeni. Nesatraucieties, ja to neredzat spogulī...tās ir enerģētiskas pārvērtības un tikmēr, kamēr visas jūsu augstākās maņas nestrādās pilnā apjomā, Gaismas ķermenis nebūs viegli ieraugāms. Šobrīd notiek daudzas dažādas lejupielādes un pieskaņošanās, un es esmu pārliecināts, jūs ikviens tās sajūtat. 


Aizvien meklējiet veidu kā paaugstināt savas garīgas disciplīnas un meklējumus. Klausiet savai intuīcijai un iekšējai vadībai un speriet jums intuīcijas ieteikto nākamo soli, tad arī saņemsiet vairāk žēlastības un izjutīsiet vieglumu; tas arī nozīmē plūst un iet kopā ar straumi. Ja dienu uzsākat pavisam savādāk nekā parasti, nekā plānots iepriekšējā dienā, nepretojieties, dariet kā notiek un izjutīsiet prieku un laimi, izdzīvojiet ik brīdi tagadnē. Vislielākos panākumus un virzību uz priekšu gūsiet pieskaņojoties sava Augstākā Es un Varenā ES ESMU Klātbūtnes ritmam. 


Paplašiniet savu apziņu pielietojot jaunas idejas un metodes, ļaujiet apziņai būt kustīgai, augt un mācīties, un tā jūs maināties kopā ar pārmaiņām, kas notiek uz planētas un tajā iekšā. Centieties saklausīt Zemes Mātes ritmu un ieklausies tās dziesmā, jo jaunie kristāliskie režģi jau darbojas un tie informē tos, kas spēj sadzirdēt par visu notiekošo uz planētas. Ļoti daudz jaunumu un ziņu nāk no mūsu Galaktiskajiem Brāļiem un Māsām. Uz Zemes ir atkal atjaunota Gaismas valoda un Zemes bērni mācās tās nianses. 


Pienāks laiks, kad viss uz Zemes būs savienots ar Zemi, kad jūs sapratīsiet, ka vienmēr esat bijuši Viens ar Viņu. Tas būs uzvaras pilns un laimīgs notikums. Tos, kas ieiet augstākas apziņas pasaulēs, sagaida daudz vēl neapjaustu, iepriecinošu notikumu un lietu. Tas ir jūsu liktenis, Mīļie. 


Līdz nākamajai nedēļai... 


ES ESMU Ilarions


©2010 Marlene Swetlishoff

http://www.therainbowscribe.com/ilarion2010.htm


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/01/29