2010.gads 10.-17.janvāris

Marlēne Svetlišofa


Mīļie Gaismasdarbinieki!


Šonedēļ vēlos parunāt par vecās domāšanas un uzskatu atbrīvošanu. Sākot no jūsu bērnības laika šajā pasaulē, tie ietekmējuši jūsu domāšanu. Ļaujot aiziet visiem ‘tā vajag’, ‘tā pieņemts’, ‘tā jābūt’, kas jūsos katrā ieaudzināti no pirmās dienas, tā vietā jums jāpieņem uzskats- koncepcija ‘Tagad’. Ko tas patiesībā nozīmē? Tas nozīmē, ka jūs esat iekšā katrā savas dzīves momentā un tas jums sagādā prieku. Tas ir prieks darīt savu darāmo tajā brīdī, kad to veicat. Jūs esat Radītājs, kas dzīvo cauri jums. Jūs neveicat darbu tādēļ lai saņemtu samaksu, jūs esat Radītājs, kas priecīgi piedalās dzīvē. Pienācis laiks atbrīvot sevi no ilūzijas par to, ka kaut kas ir jādara un jāpabeidz noteiktā lineārā laikā. Tas ir lineārais laiks, kas velk jūs atpakaļ.


Kad iekšēji savienojaties ar savu Augstāko Es, jūs izejat cauri laika portālam, ārpus tā. Izejat cauri lineārajam laikam un ieejat bezgalīgajā sfēriskajā laikā. Tur jūs vienmēr esat patiesi pats, izpausta Dievišķa Būtne, nemirstīga un spēkpilna. Tur jūs varat radīt brīnumaino dzīvi. Tur jūs esat brīvs un neierobežots. Daudzi jau sākuši piedzīvot savā ikdienā šīs sajūtas. Ja padomājat, tad atcerēsities tādus brīžus, kad likās, ka pabeidzat neizmērojami lielu darba apjomu īsā lineārā laika sprīdī un tas nemaz nešķita kā darbs. Tas ir tas, ko nozīmē radīt ar prieku un atrodoties priekā.


Pašlaik pasaule tiek bombardēta ar visām tām „mazā Es” izpriecām, kas turēt tur jūs lineārajā laikā. Tāpēc ir ļoti svarīgi ik dienas pabūt miera ‘laikā’, jo kad to darāt, jūs attālināties no pasaules paradigmām (piemēriem, paraugiem) un vienkārši izbaudāt esamību. ‘Kāpēc tas notika tā, ko viņa izdarīja/pateica kādam?’ Apstājieties uz brīdi un apdomājiet. Ik dienas jūs tiekat bombardēti ar uzskatiem, kas nepavisam neattīsta un nevirza uz priekšu jūs personīgi. Jūsu TV pārraides pārliecina jūs, ka esat ‘maziņš cilvēciņš’, kam nav kontroles pār savu likteni un dzīvi un dzīve jums jādzīvo kā mūžīgam cietušajam. Tā ir ilūzija, kas radīta, lai turētu jūs verdzībā un kontrolē. Tādēļ mēs jūs iedrošinām šķirot to, kam sniedzat savu atbalstu un piedalāties.


Uzstādiet augstus mērķus un vīzijas, turpiniet stabili strādāt nospraustajā virzienā. Ar neatlaidību sasniedzama izcilība. Savienojieties ar savu iekšējo būtību, kas vienmēr ir spēcīga un gudra, turieties pie šīs vīzijas. Jūs esat Dievišķas Būtnes, kas atrodas šeit uz šīs planētas tādēļ, lai radītu pārmaiņas un atbrīvošanu sev un saviem brāļiem un māsām. Jūs esat paraugi, važu sarāvēji, brīnumdari, kas pārveido pasauli un rada brīnumus. Jā, JŪS! Un tā ir patiesība, ka vairs nespējat rezonēt kopā ar veco pasauli, jo atrodaties veco saišu saraušanas procesā. To saišu, kas turējušas jūs un cilvēci verdzībā eonu ilgumā. Tas notiek pateicoties jūsu ikdienas praksei savienoties sevī. Jūs atraisāties no ilūziju dzīves un uzņemat stingru jaunā ceļa virzienu, kas tagad ir iespējams tāpēc, ka jūs, Gaismasdarbinieki no planētas un ne no tās, cenšaties un pūlaties to darīt. Saprotiet šīs domas un turiet tās augstu.


Jūs esat kā siltumnīcas uz Zemes un šajā laikā daudzi sasniedz un aptver to. Esiet taisni, stāviet stipri un ticiet sev ar visu prātu, sirdi un garu. Atcerieties, jums visapkārt ir liels daudzums būtņu, kas atbalsta ikvienu jūsu ceļojuma soli.


Līdz nākamajai nedēļai...


ES ESMU Ilarions


©2010 Marlene Swetlishoff   


Tulkoja Māra Brante   
Pievienots: 2010/01/16