2010 .gada 3.-10.janvāris

Marlēne Svetlišofa


Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Šīs nedēļas fokuss- saglabāt saplūšanu un iezemēšanos Zemes Mātes kodolā. Tie, kas jau labu laiku strādājuši ar jaunajām frekvencēm un enerģijām, ir tik tālu aizgājuši priekšā saviem brāļiem un māsām, kas vēl nav modušies, ka nu jums ir kļuvis grūti saprasties un sadarboties ar tiem kaut vismazāko brīdi. Jūs esat sapratuši, ka saskarsme ar tiem, kas vēl joprojām mīt zemajās neatmodināto frekvencēs, ir sāpīgs pārveides pārbaudījums un enerģiju process, kas no jums velk prom jūsu Gaismu un augstākās enerģijas.  Mēs jums, mīļie, sakām- tā ir jūsu ikdienas darba daļa te atrodoties uz Zemes…un tā tas ir bijis vienmēr jūsu Zemes ceļojuma laikā, šajā dzīves laikā un citos, ko dzīvojāt šeit, uz Zemes. Jūs esat brīvprātīgie palīgi, kas zināja pilnīgi visu - to, cik grūts uz Zemes ir dzīves uzdevums aizmirstības plīvurā. Jūsu sirdīs kvēlo varenas Mīlestības Liesma un šī Gaisma ir turējusi jūs priekšplānā, allaž meklējot un laužot, jaunu Gaismas ceļu, kas atbrīvo ceļu tiem, kas seko; un tiem būs jāseko, mīļie!

 

Šajā, 2010.gadā, miljoniem cilvēku modīsies šīm zināšanām un savu augstāko spēju apjausmai. Jūsu darbs un ziedošanās jau padarījusi citu atmodu daudz vieglāku. Gaisma, kuru esat sevī glabājuši tik ilgu laiku,  pieaugs spēkā ar katru dienu. Jo vairāk Gaismas izgaismos Zemi, jo vairāk cilvēku modīsies. Varat saukt 2010. gadu par Lielo Atmodas gadu, jo  tā jau notiek un tikai pieņemsies spēkā. Ziniet, jūsu grūtais darbs ir sācis nest augļus un to arī redzēsiet savā ikdienā. Daudzas slēptās lietas tiks paceltas gaismā un tas radīs pārmaiņas Zemes sejā un sasniegs jūsu pasaules katru vistālāko stūrīti. 2010.gada vārds ir izmaiņas/ pārmaiņas. Par tik daudzām lietām var priecāties, mīļie! Ir no kā mācīties, ir ko pārvarēt, bet mēs vēlamies teikt, ka esat to agrāk jau darījuši daudzas reizes un šīs zināšanas pavisam drīz atnāks pie jums kā atcerēšanās.

 

Gaismas momentums uz Zemes pieaug lielākos un lielākos viļņos un sajaucas ar varenajām Kosmiskajām enerģijām, kas pārpludina katru dzīves daļiņu uz Zemes un tās iekšienē. Gaisma rada, kā paši zināt, daudz tāda, kas nerezonē ar Gaismu un paceļ to virspusē jūsu ievērībai un atbrīvošanai. Tas nav ļoti patīkami, bet nepieciešami gan, ja vien vēlaties turpināt savu Augšāmcelšanās ceļojumu. Nepieciešama ticība notiekošajam. Piesauciet mūs, kad vien saskaraties ar kādām domstarpībām sevī un ap sevi. Mēs palīdzēsim tikt ar tām galā. Mēs visi esam tepat, gatavi ikvienam, kas lūdz, palīdzēt un, atkal, mēs atgādinām, ka jums ir jālūdz, jo tāds ir Visuma Likums. Liela palīdzība var tikt jums sniegta, bet vispirms IR JĀLŪDZ. Ja vien jūs spētu redzēt tos varenos Gaismas Spēkus, kas jūs aptver, jūs dejotu laimē visu savu Augšāmcelšanās procesa laiku! Mēs, no augstākajām realitātēm, tā sajūsmināmies, redzot to lielo ātrumu kādā sākat atgūt atcerēšanos un sakām, ka jūsu mērķis ir pavisam tuvu.

Lai īsenotu vēl pamatīgākas izmaiņas visu lielākam labumam, no jums tas prasa turpināt savu aktivitāti, ikdienas strādājot ar Gaismas Būtnēm un enerģijām. Jūsu lūgumiem, afirmācijām un invokācijām ir lielāka iedarbība  nekā, varbūt, šobrīd domājat paši…kad atkārtojat piesaukumus, īpaši vairāk kā 1x, tad tiek radīts frekvenču vilnis un šis vilnis iziet Zemes atmosfērā un rada pozitīvās izmaiņas, pat ja tās var tikt uzskatītas par nepatīkamām pārmaiņām, tās galu galā būs pozitīvas, jo viss ir saistīts ar izaugsmi un tuvojošos apzināšanos/ saprašanu. Esmu šeit, lai jums, mīļie, teiktu, ka mācību laiks caur ciešanām un grūtībām sāk tuvoties noslēgumam. Jaunais mācību veids nāks caur un ar Žēlsirdības palīdzību. Kad šis mācību veids stāsies spēkā, tad uz Zemes notiks milzīgs apziņas lēciens. Jums, priekšgājējiem, mēs lūdzam jau ieiet šajā sapratnē un kļūt par jaunā mācību un rīcības ceļa radītājiem. Tas, ko jūs vēlaties, ir radāms nu jau pavisam viegli, tam ir jābūt priekam un rotaļīgai mācībai. Jaunā informācija un zināšanas gaida jūsu pielietojumu. Meklējiet un atradīsiet, mīļie.

 

Līdz nākamajai nedēļai…

 

ES ESMU Ilarions

 

©2010 Marlene Swetlishoff

www.therainbowscribe@gmail.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/01/07