2009. gada 27. decembris - 2010. gada 3. janvāris

Marlēne Svetlišofa

Ilariona iknedēļas vēstījums


Sveicieni un apsveikumi, vismīļie Gaismasdarbinieki!

Pēdējo nedēļu laikā izgājāt cauri spēcīgām attīrīšanās un tīrīšanās procedūrām, kas lika jums brīnīties, vai šis process kādreiz beigsies un pāries nākamajā etapā. Ziniet, tas turpināsies un beigsies tajā dienā, kad sapratīsiet, ka atrodaties pavisam citā vietā savā dzīvē, līdzsvara un balansa vietā, tīrākas skaidrības un nākotnes sapratnes vietā. Šaubas un neskaidrības būs aiz muguras, īpaši, šaubas par sevi un to vietā būs drošība un sapratne, ka esat izgājuši cauri savai ēnu ielejai un sasnieguši savas būtības lielāku Gaismu, savas patiesās Būtības esenci.


Šī apjausma spēcinās jūs ik dienas. Attīrot un turpinot strādāt ar visu to, kas vēl joprojām ir jāuzmana un, kam jāpievērš uzmanība, jūs sasniedzat vietu, kur sākat sevi sajust kā lielāku Gaismu un tad spējat izstarot vēl spēcīgāku Gaismu apkārtējā pasaulē. Un tā pieaugs aizvien lielāka Gaisma, tā izpletīsies, izgaismos arī cilvēkus ap jums un modinās viņu apziņu un tie spēs rast savas patiesības un tā līdz laikam, kad tiks sasniegts punkts, vienkāršo domu un mērķu punkts. Tad jūsu katra ceļš kļūs vieglāks un tiem, kas nāks aiz jums vēl vieglāks.


Tas ir viens no iemesliem jūsu piedzimšanai te, jo jums bija tas spēks, tā mantotā sapratne un spējas, vienmēr atcerēties Avotu, neskatoties uz to, kas notika jūsu dzīvēs. Dzīve uz Zemes šajos laikos un Gaismas plīvura pacelšana nav memmesdēliņiem. Šis darbs prasa lielu atdevi un gribu, kā arī spēcīgu visas cilvēces Mīlestību un Mīlestību pret Zemi. Lielākais vairums, kas lasa šīs rindas, pavisam nesenā pagātnē ir izgājuši cauri saviem lielākajiem pārbaudījumiem un tagad ir gatavi pāriet lielāka viegluma stadijā, saņemt un pielietot savu spēju izpausmes un dāvanas, kurās tad varat dalīties ar cilvēkiem jums apkārt. Turpināsies nepieciešamība turpmākajā laikā pielietot jūsu spējas un dāvanas, un aizvien vairāk pieaugs jūsu rindas tajā darbības laukā, kas strādās savu brāļu un māsu vārdā.


Centieties ieiet sevī un savienoties ar savas būtības kodolu, jūsu Augstāko Es. Lai saplūšana un savienošanās turpinātos, nepieciešama apziņas piedalīšanās un nolūks, katras dienas neatlaidīgs darbs. To, ko vizualizējiet, to arī radiet katrā savas dzīves brīdī. Pēc intensīvas attīrīšanās dodiet sev atpūtu un atalgojiet sevi darot kaut ko savam priekam, kaut ko tādu, kas sniedz jums prieku. Iziet cauri ēnu ielejai un saplūst ar Gaismu aiz tās- tas ir liels sasniegums un pelna apjēgu un savas Augstākās Būtības pateicību. Ik reizi sasniedzot augstāku un augstāku apziņas līmeni, jūsu devums Zemei ir gaišāks un jūsu ikdiena uz Zemes kļūst aizvien priecīgāka un svētīgāka. Turpiniet, mīļie. Jūs esiet nopelnījuši vairāk labuma un svētības savā ikdienā. Radītāja mūžīgās Mīlestības Avots ir bezgalīgs un pietiek pilnīgi visiem.


Līdz nākamajai nedēļai…

ES ESMU Ilarions


©2009-2010 Marlene Swetlishoff   

http://www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra BrantePievienots: 2009/12/30