2009.gada 6.-13.decembris

Marlēne Svetlišofa


 

Sveicināti atkal, mīļie Gaismas darbinieki!


Šonedēļ vēlos pārspriest tēmu par pašnovērtējumu. Mēs, no savas puses, redzam daudzu Gaismas darbinieku nepieciešamību sevi apzināties un novērtēt. Jūs esat centīgi strādājuši un attīstījuši savas spējas, kas virza jūs un pasauli uz priekšu, uz Gaismu. Jūs svētāt pasauli un ikvienu jums apkārt. Jūs ziedojat cilvēciskās vēlmes un labpatiku, bet cilvēkiem ap jums patīk rīkoties vispirms apsverot kādu labumu tie gūs sev. Jūs attīrāt savas domas, ķermeņus, strādājiet ar sevi, cenšaties un motivējat sevi. Jūs attīraties, attīraties un attīraties. Un šī attīrīšanās notiek aizvien rafinētākā veidā, rokot aizvien dziļāk un dziļāk, sasniedzot iepriekš neapzinātus dziļumus.


Tagadējais „noslēpums” ir koncentrēties uz mīlestību, prieku un pateicību. Vingrinieties sajust šīs īpašības līdz tās ir konstantas un valda pār jums bez piedomāšanas. Tā trenējot sevi, jūs maināt katru sava ķermeņa šūnu, pārvēršot tās Gaismā. Koncentrējoties un izpaužot mīlestību, prieku un pateicību, jūs ienesat savā dzīvē aizvien vairāk labā, kas, savukārt iedvesmos jūs izrādīt šīs īpašības atkal un atkal. Visums dod aizvien vairāk to uz ko jūs fokusējaties. Jā, pasaule jums apkārt tagad šķiet haoss, bet jums ir izvēle, mīļie. Jūs varat izvēlēties koncentrēties, runāt un darīt labāko, visu un savam augstākajam labumam, nevis dzīvot vecajās dualitātes domās un attiecībās. Izdarot šādu izvēli, jūs daudzināt dzīvi un tā būs svētīta it visos veidos.


Jūs nonāksiet pie apjausmas, ka savā dzīvē esat Radītāji, un tas izpaudīsies daudzos brīnumainos veidos. Ar sinhronitāšu palīdzību Visums atvērs jūsu priekšā to, kas novedīs līdz jūsu augstākajam un lielākajam labumam. Tā ir Jaunā Pasaule, Augšāmceltā Pasaule. Sāciet to ieviest savā ikdienā jau tagad. Ziniet, ka Visums ir ļoti bagāts un visiem visa kā pietiek. Vēl vairāk, Visums ir kā maģisks džins, kas dod jums visiem to, ko vēlaties. Vēlieties lielāko, labāko, varenāko, mīļie, vēlieties būt vislabākie kādi vien spējat būt. Jūsu dvēsele ir gatava ieiet daudz- dimensitātē, neierobežotībā, bezgalībā. Šī brīža atmosfēra ap jums to atbalsta. Iedomājieties sevi kā brīnumainas Gaismas būtnes, zeltīti baltas Gaismas būtnes. Katras Dvēseles kodolā atrodas Būtības esence. Jūsu Gaismas Ķermenis ir nemirstīgs un neuzpērkams, un vēlas lielāku apvienošanos un saplūšanu ar jums. Ik dienas redziet savam fiziskajam Es apkārt Mirdzošu Es. Tas palīdzēs ienest un iezemēt Mirdzošo Es jūsu būtībās. Lietojiet jebkādus veidus, līdzekļus, kas turētu jūs  savienojumā ar šo Mirdzošā Es tēlu un jūtiet un izpaudiet Mīlestību, prieku, un pateicību visu laiku. Tas ir visdrošākais saplūsmes veids.


Nākotne ir piepildīta ar lielākām iespējām, ar centību un sevis novērtēšanu. Vienmēr klausieties savā iekšējā balsī. Jūsu pasaulē būs tādi, kas mazinās un ņems jūsu Gaismu, kritizējot jūs tad, kad esat gaismā. Vienkārši sakiet sev, ka to viedoklis uz jums neattiecas un atverieties labajam. Tie, kas sevi paplašina un atver lielākām spējām, patiešām, godā un pateicas Radītājam un sev. Šajā vēsturiskajā brīdī tas nozīmē arī lūgt naudas enerģiju par jūsu pakalpojumiem. Jūs taču vēl joprojām staigājat pa šo pasauli un nevarat sevi uzturēt no tukša gaisa vai sasildīties aukstā laikā tikai ar domu palīdzību. Jums nepieciešama naudas enerģija, kas apmierina jūsu ikdienas vajadzības. Tās nav nekādas nesavienojamas lietas, ja nodrošināt par saviem pakalpojumiem, kas, patiešām, ir vajadzīgi un nepieciešami citiem, ekvivalentu naudas enerģiju. Uz jūsu pasaules vēl nav pienācis laiks apmierināt vajadzības tikai ar domas vienas pašas palīdzību.


Ejot savu Ceļu, ziniet, ka tieciet Dievišķi atbalstīti katrā savā rīcībā, visā tajā, kas virzīts jūsu Augstākajam labumam. Jūs nekad neesat vieni, pat tad, kad jums Ir tāda sajūta. Atcerieties to visu laiku, mīļie. Mēs esam ar jums.


Līdz nākamajai nedēļai…


 ES ESMU Ilarions


 ©Marlene Swetlishoff 2009     

http://www.therainbowscribe.com/hilarionsweeklymessage.htm


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2009/12/11