2009. gada 29.novembris - 6.decembris

Marlēne SvetlišofaSveicināti atkal, mīļie Gaismas darbinieki!


Gribētu turpināt tēmu par notiekošajiem procesiem un par to, kas notiek ar jums. Notiekošais ir savienošanās un saplūšana ar jūsu Augstākajiem Es. Šis process tika iecerēts  vēl pirms jūs ienācāt šajā pasaulē. Jūs esat jau tik daudz kam izgājuši cauri, kam šobrīd gatavojas pārējie. Jūsu mērķis ir ne tikai jūsu Augšāmcelšanās, bet arī palīdzības sniegšana jūsu Brāļiem un Māsām. Kā pēdējā laikā saka: “biju un izdarīju to”.  Patiešām, mīļie, jūs to darāt. Jūs esat labi apguvuši šo procesu un tā nebūt nav pirmā reize.  Tas īpašais, ārkārtīgais notikums ir tas, ka labprātīgi izvēlējāties nākt uz šejieni zinot, ka absolūti aizmirsīsiet savu Dievišķo izcelsmi. Tagad, nākamais solis ir- atkal savienoties un apvienoties ar Dievišķo Būtību, kas esat. Tas arī ir šobrīd notiekošais un turpināsies arī 2010. gadā. Jūs saņemsiet savu atcerēšanos.


Lielākajai daļai tas būs pilnīgi dabīgs process un nevis izrāde vai uzvedums, vai pēkšņi atmiņas uzplūdi. Atcerēšanās process ir pieskaņots jūsu augstākajam labumam un drošībai. Tas ir piemeklēts tā, lai jūs spētu pabeigt savus uzdevumus mierīgi, droši un stabili. Jūs varat atcerēšanos salīdzināt ar rozes uzplaukšanu, katra ziedlapiņa atveroties paver iespēju atvērties nākamajai. Viss notiek Dievišķā kārtībā un laikā. Dievišķais Plāns ir kārtība kādā atklājas patiesība. Visu laiku, kopš Zeme iegāja augstākās frekvencēs un pilnīgi jaunā Kosmosa telpā, Plāns tiek pieskaņots un pieregulēts. Notiekošais visiem uz planētas ir absolūti jauna pieredze un visas administrējošās sistēmas ir iesaistītas notiekošajā. Daudz kas atklājas, kārtojas un turpina atklāties. Slānis pēc slāņa atvērsies patiesībai. Kopā ar šīm pārmaiņām Gaisma un cilvēce augs un izpletīsies. Jūs esat jaunā veidņi vai šabloni. Jūs saņemat Jauno Enerģiju galvenos triecienus un pārvēršot tos iepludināt Zemes kodolā; tad šī enerģija tiek nosūtīta uz visvajadzīgākajām vietām un palīdz cilvēcei kopumā “tikt uz klāja”. 


Sākot ar šo brīdi enerģijas kļūs aizvien smalkākas un jūs meklēsiet sevī klusu vietu, lai tās sajustu un integrētu. Priekšā stāvošais Jaunais gads solās būt piepildīts ar aizvien jauniem atklājumiem, gan personīgiem, gan kolektīviem. Tiem, kas  ir ļoti nepacietīgi uz “atcerēšanos” mēs sakām: šis ceļs ir jūsu pašu izvēlēts, lai jūs mierīgi apgūtu pieaugošo frekvenču līmeni visai planētai un visiem uz tās. Ik diena, ko pavadāt Gaismas darbā, nes Zemei un visiem tās iedzīvotājiem lielāku savienību ar Dievišķo Plānu. Turiet savu domu priekšplānā sapratni par to, ka kopradiet Jaunas Debesis un Jaunu Zemi. Tas pieprasa jūsu koncentrēšanos uz pasauli ko vēlaties nevis uz vecajiem uzskatiem, kas nu jau ievelk savu pēdējo elpas vilcienu. Ierastās darbības, rīcība un bizness, kas tur cilvēci bailēs un to kontrolē, vairs nedarbojas un cilvēce mostas zināšanām par savu Dievišķo izcelsmi un pirmdzimto tiesībām. Savu spēku atdošana citiem (varai) vairs nav pieņemama un jūs pieprasāt atpakaļ savu neatkarību tāpēc, lai dzīvotu labāk.


Nākamie mēneši nesīs šo vārdu apstiprinājumu visās sabiedrības jomās un tas notiks pilnīgi mierīgā un harmoniskā veidā, jo ikviens savā iekšienē pieprasīs šo patieso neatkarību un pār jums uzkrautais netaisnības smagums automātiski atkritīs. Esošās sistēmas, kas barojas no cilvēces enerģijām, vairs nebūs  paciešamas un pieļaujamas, tās sadrups un sapūs. Visa vecā jukšana jau notiek it visur un kļūs aizvien pamanāmāka. Vecās pieredzes un sistēmas vairs nekalpo masām. Cilvēce kā veselums aizgriežas un novēršas. Viss ir plūsmas stāvoklī. Jūs, pasaules Gaismas darbinieki, uz planētas esat stabilitātes enkuri un esat ļoti vajadzīgi, jo nu sākat atvērties savam pielietojumam un mērķim, atrodiet savu vietu Dievisķajā Plānā. Jūsu Dievišķa Plāna daļa kļūs aizvien skaidrāka tad, kad vaļā vērsies jūsu ziedlapiņas un sāksies jūsu ziedēšana. Tas būs kā tauriņa kāpurs, kas pārvēršas skaistā taurenī.


Turpiniet savienoties ar prieka, laimes, miera, un pārpilnības sajūtām. Viss, kas jums patiešām ir vajadzīgs, tas viss jau ir ap jums un jūsu iekšienē. Mainiet savas domas un mainiet savu pasauli. Mūsu Mīlestība ir konstanta un mūsu palīdzība ir pieejama, tikai lūdziet, Mīļie.


Līdz nākamajai nedēļai…

ES ESMU Ilarions


©2009 Marlene Swetlishoff           

www.therainbowscribe.com


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2009/12/04