Telpa Jūsu Gaismai, Jaunās Zemes Eņģeļi

GRUPA caur Stīvu Roteru~ Atgādinājumi no Mājām ~

** No Stīva ...**

Šinī vēstījumā Grupa runā par īpaša veida personām, ko viņi sauc par Zemes Eņņģeļiem. Viņi stāsta, ka šie cilvēki nāk ar ļoti spilgtu Gaismu, un reizēm viņiem pat ir grūti atrasties šeit. Bieži vien viņi sadeg ātri, taču atstāj paliekošu iespaidu uz visu cilvēci. Merilina Monro, Pablo Pikaso, Alberts Einšteins, Nikola Tesla būtu šeit minami.Šinī vēstījumā GRUPA mums uzdod vienkāršu jautājumu: Ja mēs jau rīt sāktu nest katrs tik daudz Gaismas – kāds efekts tad būtu mūsu dzīvēs? Tādejādi ... nonākam pie jautājuma: Vai jūsu Gaismai ir telpa, kur izplesties?
Ceru, ka visiem bija brīnišķīga 11.11.11 diena. Esat gatavi pakāpties?
Cieši skauju, un lai jums lielisks mēnesis!

Stīvs


Sveicieni no Mājām

Dārgie, šī diena ir ļoti unikāla jums, jūs esat radījuši Pastāvēšanas Līmeni, kāda nav bijis nekad iepriekš. Jūs esat atvēruši durvis uz kaut ko ļoti maģisku. Enerģija bija saformējusies tā, lai jūs varētu izdarīt šo soli. Jaunā Pastāvēšana ir jau sākusies daudzos veidos, un tomēr – katru rītu, kad jūs atverat savas acis un sveicat jauno dienu – tā sākas atkal – citā līmenī. Katra tās detaļa sāk pavērties jaunā līmenī. Ļaujiet mums paskaidrot – kas ir tieši jūsu priekšā, jo daudzi no jums piedzīvos to paši savās dzīvēs tūlīt pat.


“Spilgtā Gaisma”

Jūs esat redzējuši Spilgtas Gaismas ārkārtīgu daudzveidību uz planētas Zeme – tos cilvēkus, kuri ir atnesuši Gaismu no Mājām, un izstaro to caur savu fizisko bioloģijas apvalku – lai palīdzētu jums daudz vieglāk saskatīt pašiem sevi, un Gaismu no Mājām. Vienmēr ir bijis, ka daži cilvēki atnāk, nesot nesalīdzināmi daudz Gaismas. Tas ir tā, ka viņu acis piesaista uzmanību ar savu ārkārtīgo spožumu, un viņi ir tik radoši, ka ikkatra lieta, kurai viņi pieķeras, izvēršas maģiski. Bet dažkārt viņu vibrācijas ir tik augstas, ka viņiem ir grūti atrasties uz Zemes, uz planētas ar tik zemām vibrācijām. Daudzi no jums ir redzējuši šo ”Zemes Eņģeļu” (kā mēs viņus saucam) Spilgto Gaismu. Viņi ienāk ļoti apdāvināti, pasniedzot sevi brīvi un bez svārstībām. Dažkārt tas notiek uz viņu personīgā rēķina, un samaksa bieži vien ir pārāk augsta. Un tomēr viņi atstāj aiz sevis neiedomājamas dāvanas, lai palīdzētu attīstīties visai cilvēcei. Jūs varat redzēt to – daudzos savos slavenos māksliniekos, atrast to mūziķos, kuri aizgājuši no šīs pasaules ļoti jauni, bet atstājuši šeit neizdzēšamas pēdas. Dažiem Zemes Eņģeļiem ir bijis ārkārtīgi smags tas laiks, kad viņi centās izlikties par cilvēku uz Zemes. Mēs sakam jums to tagad, jo tie bija tikai atsevišķi cilvēki uz planētas Zeme, kuri bija atnākuši ar tik neticami Spilgtu Gaismu, ka viņu nevarēja nepamanīt. Nu ko, dārgie, mēs jums varam teikt, ka NU ARĪ JUMS BŪS TĀDA GAISMA. Tas, ko mēs jums vēlamies pavaicāt – VAI JUMS IR KĀDA SAVAS DZĪVES TELPA tieši tagad, ja gadījumā ar jums tas notiktu šodien?


Tas, ko jūs pamanīsiet – pat ja izklausās vilinoši, ka jums būs tik daudz Gaismas, un būs tik cieša saikne ar Mājām – daudziem no jums vēl nav tam pienācīgas telpas savā dzīvē. Jūs esat uzbūvējuši savu dzīvi ap savu ikdienas eksistenci, ap savām vēlmēm, priekiem un kaislībām; un tomēr – kas notiktu, ja jūs pēkšņi sāktu starot šo neiedomājamo Gaismu, kā to dara Zemes Eņģeļi? Ir pienācis laiks par to padomāt. Izvērtējiet savu dzīvi – lai kur jūs esat. Daži no jums izvērtēs attiecības, darbu, vai vienalga ko, ko jūs dariet regulāri savā ikdienas dzīvē. Tas ir neticami svarīgi, ka jūs tagad to dariet, jo JŪS ESAT ŠEIT – AR NOTEIKTU NOLŪKU. Jūs atnesat šeit uz Zemi to Gaismas niansi no Mājām, kas var tikt atnesta un iezemēta – vienīgi caur jūsu būtību. Jūsu Dvēsele ir izgājusi inkarnāciju pēc inkarnācijas, un tieši tādā veidā jūs varējāt nonest Gaismu, un BŪT PAR ŠĪS GAISMAS IZPAUSMI. Te nu jūs esat. Mēs varam jums pateikt – būs daudzi, kas baidīsies paši no savas Gaismas, jo tas ir daudz satriecošāk, nekā raudzīties uz kāda cita Gaismas izpausmi. Un tomēr, kas tagad notiek, tas ir tas, ka jūs esat sasnieguši tādu Dvēseles pašapziņas līmeni, kas padara jums iespējamu šīs jūsu enerģijas ienešanu no Mājām. Ir svarīgi pieminēt, ka līdz pat šim laikam vēsturē tas ir noticis – tikai ar kādu vienu atsevišķu personu šeit, vai arī ar citu personu otrā pasaules malā. Bija liela atšķirtība starp šiem Gaismas nesējiem, bet tagad jūs VISI varat nest to pašu Gaismu.


Deja Gaismā

Par cik vairums no jums ir nākuši kā Skolotāji, Dziednieki, un tie, kas bija izvēlējušies iziet caur durvīm pirmie, lai turētu tās atvērtas visiem citiem – jūs tiekat aicināti darboties. Tas, ko mēs jums lūdzam, ir tas, lai jūs nebīstaties no savas Gaismas. Sveiciet savu Spilgto Gaismu, un visas tās formas, ko tā varētu pieņemt. Daudziem no jums vispirms CITI saredzēs jūsos to, iekams jūs paši būsiet spējīgi to ieraudzīt, taču jūs beigu beigās modīsieties no snaudas. Tā bija jūsu vislielākā vēlēšanās – atnākt uz Zemi ar VISU savu Spēku, un nu TAS IR NOTICIS. Tas ir noticis TIKAI TĀDĒĻ, KA JŪS PAR TO SAPŅOJĀT, tikai tādēļ, ka jūs iekustinājāt to – ar savu Sirdi, un paši ar savu enerģiju. Izdejojiet šo Gaismu. Izdziediet to dziesmā, uzrakstiet to grāmatā, iezemējiet šo Gaismu jebkādā veidā, kā tik jūs spējat – un jūs izveidosiet Telpu daudz lielākai Gaismai, kas jums pat sapņos nav rādījusies. Jūs pieradīsiet paši pie sava skaistuma, kas ir tik vienreizējs, ka biedē daudzus no jums līdz nāvei. Ir labi tas, ka jūs varat sevi redzēt kā cilvēcisku būtni; ir lieliski tas, ka jūs MEKLĒJAT SEVI – ja vien jūs ‘neuzkaraties’ uz saviem trūkumiem. Esiet gatavi tos pazaudēt, dārgie. Jūs esat radījuši burvību – tālu aiz savas sapratnes robežām.


Mēs esam jums teikuši jau daudzkārt, ka visas acis Visumā ir pievērstas planētai Zeme tieši tagad. Jūs esat VIENĪGĀ BRĪVAS IZVĒLES PLANĒTA bez noteikumiem, un šeit jūs esat izdarījuši vēl vienu apzinātu soli savā evolūcijā. Jūs esat vinnējuši šo spēli. Jūs varētu iet Mājās. Jūs varētu izlemt, ka te viss ir paveikts, jo jūs esat absolvējuši planētu Zeme. Tas tik tiešām tā ir noticis, taču jūs esat šeit, un jautājat: Ko VĒL es varētu izdarīt? Ko lai es TAGAD daru? Kādu soli es varu spert, lai būtu DAĻA no tā VISA? SVEICIET SAVU GAISMU. Tas ir tas, ko jūs varat darīt.


Jūs redzēsiet, ka izmainās jūsu atspoguļojums apkārtējā pasaulē. Saņemiet drosmi – lai ieietu tanī, lai atzītu to. Jūs bijāt pie tā strādājuši tik daudzas dzīves, un jūs to esat pelnījuši. Tagad tas ir šeit, tas ir tieši jūsu priekšā – tad speriet soli priekā, un satveriet to apzināti. Mēs zinam, ka šeit ir daudzi daudzi miljoni citu būtņu citās laika un telpas dimensijās. Jūs dažus no viņiem saucat par ārpuszemes viesiem, jeb citplanētiešiem, taču viņi visi ir Gaismas Būtnes – gluži tāpat kā jūs. Tās vienkārši ir savādākas nokrāsas vai pakāpes Gaismas Būtnes. Dažas var būt ļoti attīstītas tehnoloģiski, citas var būt pilnībā attīstījušas Sirds Enerģiju, vai, kā jūs to sauktu – Garīgumu. Ir tādas vietas Visumā, kur neiedomājami attīstītas Būtnes ir spējīgas savienot sevi daudzdimensionalitāti, lai katrs varētu pieredzēt to, ko kāds cits. Un tomēr – nevienam no viņiem nav izdevies APZINĀTI ieiet evolūcijas nākamajā stadijā – kā tas ir izdevies jums.


Ēras Beigas

Jūs Radat Vēsturi – itin VISĀ KAS IR. Mums patiktu gan jums ieteikt, ka tad, kad jūs iziesiet no šīs zāles – atveriet galvenās durvis pa labi, tad trešās durvis pa kreisi, un jūs būsiet Mājās. Realitāte ir tāda, ka JŪS RADIET JAUNO CEĻU – AR KATRU SAVAS ELPAS VILCIENU. Jūs radiet jaunu tā daļu, par cik jūsu Sapņi paplašinās – pat pirms vēl jūs pilnībā tos paspējat manifestēt. Jūs tuvojaties maģiskam datumam 21.12.12. Ir daudz pareģojumu attiecībā uz to, kas varētu notikt. Daudzi no jums ir apjukuši, taču neviens no jums nav tik lielā neskaidrībā kā mēs – par to, kas varētu notikt 2012. gadā. Sākotnēji 2012 apzīmēja robežšķirtni, un ēras beigas. Jūs jau esat paspējuši apsteigt šo datumu, jo jūs negribat gaidīt galu. Jūs sākat jauno jau iepriekš, un nu jūs esat šinī nenoteiktībā. Jūs dodaties šinī jaunajā enerģijā, kurai tomēr ir arī dažas jaunas likumības, kas acīmredzami jūs ietekmē, un tas izraisa pamatīgas konflikta situācijas. Ziniet, ka jūs neesat vieni. Jūs neesat viens vienīgais savā pilsētā, kurš sper šo soli. Jūs šeit nesat VIENĪGĀ Spilgtā Gaisma. Jūs varat palīdzēt viens otram tādos veidos, kas jums tagad jau ir saprotami, jo TAS IR SĀCIES, un JŪS ESAT TO RADĪJUŠI.


Tas nav kas tāds, kas būtu ticis pareģots. Tāda iespēja pat netika paredzēta, kad planēta Zeme aizsākās. Tas ir kas tāds, ko JŪS ESAT RADĪJUŠI, un mēs godājam jūs par to. Mēs raugāmies uz jums, tagad, kad jūs sākat atbīdīt Aizkaru – kā jūs mostaties no miega, un ņemat savu Spēku. Tas ir brīnimaini, ārpus jebkuras saprašanas, jo jūs parādat piemēru pārējai Visuma daļai – KĀ MĪLĒT. Kamēr vien jūs virzīsiet to uz priekšu, un paturēsiet to par savu pirmo un svarīgāko postulātu – jūs radīsiet enerģiju daudzdimensionāli, ārpus pašiem pārdrošākajiem sapņojumiem. Tādēļ mēs jautājam jums, dārgie: Vai esat gatavi BŪT PAR GAISMU? Tas ir tas, kas tagad notiek. Viss, kas jums jādara – JĀUZSMAIDA, un Gaisma no Mājām apspīdēs katru un jebko – kam jūs apzināti būsiet pievērsuši savu skatienu. Atrodiet tumsas laukumiņus, kuri atrodas jūsu apkārtnē, un drosmīgi starojiet savu Gaismu uz tiem. Jūs esat Gaismas priekšpulks, jūs esat gvardi, kas noteikti paveiks to priekš citiem. TAS JAU IR SĀCIES, un mēs esam tik priecīgi, un godājam jūsu paveikto uz planētas Zeme tieši tagad.


Lielā Bilde

Ziniet, ka mēs esam jums aiz muguras, vērojot katru jūsu soli un cenšoties palīdzēt – kad vien tas iespējams. Mēs cenšamies kopīgi ar jums iziet visus ceļus, pagriezienus un iet caur visiem šķēršļiem, ko jūs piedzīvojat, kad liekat soli uz priekšu. Bet ir svarīgi zināt to, ka mēs jums neesam nepieciešami, jo jums nav nepieciešama NEKĀDA vadība. Atzīstiet SAVU enerģiju, un sajūtiet tās SPĒKU. JŪS ESAT ATGRIEZUŠIES, LAI BŪTU RADOŠAS BŪTNES, kas jūs vienmēr esat bijušas. Kādu laiku jūsu fiziskais Ķermenis pielāgosies, un divas jūsu smadzeņu puslodes sāks strādāt pilnīgi kā viens. Jūs redzēsiet līdzsvaru starp Debesīm un Zemi, kādu nekad nebūsiet piedzīvojuši, jo atšķirtība samazinās. Jūs to visu esat paveikuši, un ir svarīgi – godāt šo veikumu. Ejiet LEPNI, dārgie, ar augsti paceltu galvu, jo jūs to esat pelnījuši. Mēs sniedzam šo skatījumu no Mājām, jo ir svarīgi – lai jūs saprastu, ka JŪS ESAT RADĪTĀJI. JŪS ESAT RADĪJUŠI TO REALITĀTI – KURĀ JŪS TAGAD IEEJAT.


Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izpratnē par kopainu, un padalītos ar jums koncepcijā, kura varētu palīdzēt jums nākotnē. Un tomēr ... jūs jau tagad esat uz tik skaista ceļa ... Nav nekā tāda, kas jums varētu traucēt atvēršanos ...TIKAI UZ PRIEKŠU !


Baudiet šo soli, dārgie, un veidojiet telpu savai Gaismai savās dzīvēs – un viss būs kārtībā visā Visumā.

Ar vislielāko godu mēs svecam jūs šajos laikos, kad jūs sajūtat mūsu sirdspukstus sevī, sajūtat savienojumu ar Mājām, un mēs ceram, ka sajūtat Māju Patiesumu, jo tas ir ierakstīts jūsu Sirdīs. Mīlestība satur visas atbildes. Tas ir tas, kas pacels jūs – soli pēc soļa. Mēs esam aiz jums, uzmundrinot jūs, un svinot katru jūsu soli un pārbīdi. Baudiet to – ar prieku!

Lolojiet cits citu pie katras izdevības, kas jums rodas. Līdz ar katru, kuram jūs palīdzat ceļojumā pakāpties – jums kļūst vieglāk izdarī nākamo soli. Ziniet, ka jūs veidojiet jaunu spēli. Spēlējiet to labi kopā.


Espavo.
GRUPA

http://lightworker.com/beacons/2011/2011_11-RoomForYourLight.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule

http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=3601516
Pievienots: 2011/11/17