Nav Vairs Ko Gaidīt

Gaismas Iezemēšana~ Atgādinājumi no Mājām ~ 

** No Stīva ** 


Tas bija kaislīgs vēstījums no GRUPAS par to, kur esam tagad, un ko mēs varam ar to iesākt. Iestrēgšanas sajūta, gatavojoties tālākai virzībai. Šeit tiek runāts par to, ka mēs varam izstrādāt jaunus enerģētiskus ieradumus, kas padarīs šo evolūcijas procesu – daudz vieglāku katram no mums. 


Vienkārši un spēcīgi. Lai jums izcils šis mēnesis, un esiet Klātesoši. Ar ciešiem apskāvieniem – Stīvs 
Sveicieni no Mājām. 


Ir iestājusies ļoti interesanta situācija uz planētas Zeme. Jūs izmaināt planētu, savas dzīves, un vibrāciju dimensiju, kurā jūs dzīvojat. Jūs darāt to tik ļoti ātri, ka pat mēs nebijām gatavi šāda veida kustībai. Tas ir ļoti aizraujoši priekš mums – raudzīties uz jūsu straujo evolūciju, tomēr daudzreiz tas vedīs pie problēmām individuālā plāksnē. Jūs sasniegsiet līmeni, un tad šķitīs, ka esat iestrēguši, it kā jūs patiešām nevarētu vairs paiet uz priekšu. Jūs varat atjaunot to pašu enerģiju, kas jums bija, bet ir tāda sajūta, ka jūs atduraties pret sienu, un jums var šķist, ka necik tālu neesat ticis. 


Ceļa Ilūzija 

Mums nepatīk lietot vārdus „likumi” un „noteikumi”, jo tanī brīdī, kad mēs cenšamies parādīt jums Universālu Likumu – jūs atrodat ceļu – kā to salauzt. Mēs redzam, ka jums ir ļoti bagāta iztēle. Nav itin nekā, kas nevarētu tikt IZMAINĪTS uz planētas Zeme. Līdz šim pārliecība par Likumiem, Noteikumiem vai Rekomendācijām, kurām var pastāvīgi sekot – ir devusi jums komforta sajūtu. Ļaujiet mums padalīties ar ilūziju, kuru jūs varat sākt attiecināt uz savu personīgo pasauli. 


Ilūzija ir tas, ka jūs virzāties pa ceļu, jo jūs visu laiku esat uzskatījuši, ka ceļš ir TAISNS, visi jūsu sensori ir noskaņoti un vērsti vienā virzienā. Problēma sākas tad, kad jūs esat uzsākuši virzību kādā noteiktā virzienā, un pazaudējiet no redzeslauka tos uzskatus, kas jums bija likuši izvēlēties šo virzienu. Ar ierobežotu redzeslauku ir ļoti viegli nepamanīt 90-grādīgu pagriezienu. Daudzreiz problēmas rodas, kad jūsu ceļš pagriežas par 90 grādiem, bet visas jūsu sistēmas ir tik ļoti aizrāvušās ar virzīšanos uz priekšu, ka jūs nemaz nepamanāt pagriezienu. Tas ir bieži sastopams. Tas nav nedz grēks, nedz problēma, tas vienkārši nozīmē, ka jūs pēkšņi vairs nesajūtat CEĻU zem kājām. Jums vairs nav senākās pārliecības par Vadību, vai arī nav sajēgas par to – kur jūs iederaties. 


Tas ir ļoti izplatīts Gaismas Darbiniekiem – tādiem no jums, kuri APZINĀTI ir izdarījuši IZVĒLI – izplatīt Gaismu uz planētas Zeme, un ir palīdzējuši spert šo soli uz nākamo vibrāciju līmeni. Tā ir tāda lieliska problēma, un mēs vērojam to ar milzīgu interesi. Mēs varam teikt jums, dārgie, ka tā nav nopietna problēma, vai kas tāds, ar ko jums būtu jākaro. Vislielākā problēma visā tanī ir – ka JŪS ESAT RADĪTĀJI – AR KATRU SAVU DOMU, KURU NESAT SAVĀ SIRDĪ. Kad jums iešaujas kāda doma prātā – iekļaujiet to savā SIRDĪ, un ielieciet visu savu enerģiju – lai notiktu RADĪŠANA. TAS tagad nogādās jūs uz savādāku vibrāciju līmeni, izraisot citādas reakcijas kā līdz šim. 


Nav Vairs Ko Gaidīt

Jūs esat pakāpušies uz SAVĀDĀKU vibrāciju līmeni, kas nekad iepriekš nav piedzīvots, un mēs varam jums teikt, ka jūs faktiski sperat soļus pa to jau tagad. Kā tiek uzskatīts, tas nenotiks ātrāk par 2012. Taču jūs esat pavirzījuši uz priekšu visu tik strauji, ka mēs ceram – 2012 neliks jums vilties, sakarā ar uz to liktajām cerībām. Viss, uz ko jūs esat gaidījuši – neraugoties uz kosmiskās izlīdzināšanās noslēdzošo daļu 2012 – tiek piedzīvots TIEŠI TAGAD. NAV VAIRS KO GAIDĪT! Tas ir mūsu vēstījums jums. Ja jums nav komfortabli tur, kur jūs esat – izmainiet virzienu. NAV KO GAIDĪT. Ja jūs satraucaties par to, vai jūsu Vadība ir ĪSTA, un vai tik tas nav kāds pieslēgums – nav neviena pareiza vai aplama virziena. TE IR TIKAI KUSTĪBA – uz priekšu vērsta, vai arī šīs kustības trūkums. Tiklīdz jūs kustaties uz priekšu – jūs varat IZMAINĪT virzienu, vai arī PATURĒT iepriekšējo virzību uz savu Kaislību – bez problēmām. Taču stāvēšana uz vietas, un nekustīga gaidīšana, kamēr jūs neredzat pareizo dimensiju vai Vadību – tas ir cēlonis daudzām šīm problēmām. Līdz šim tas darbojās ļoti labi vairumam no jums – sagaidīt, kamēr visas kārtis būs atklātas, ja tā var izteikties, un tad pieņemt vislabāko piedāvājumu, vai arī izvēlēties savu prioritāro virzienu. Taču pie augstākām vibrāciju frekvencēm šīs likumības sāk izmainīties. Dārgie, mums vēl joprojām nepatīk šis vārds „likumi”. 


Tā, tas ir tas veids, kā jūs tikāt aizsākuši šo Spēli. Tagad ir vajadzība pēc Gaismas Iezemēšanas Tagadējā Brīdī. Jūs neesat pieraduši to darīt ik brīdi katrs, bet tas ir tas, ko mēs jums ieteiktu šogad. TĀ IR TĀ DAĻA, KURĀ MĒS GRIBĒTU AR JUMS SADARBOTIES – DAUDZOS DAŽĀDOS LĪMEŅOS. Agrāk mēs to saucām par Gaismas Iezemēšanu. Ir arī metodika, ko mēs esam devuši Glabātājam, ar kuru viņš sāks jūs iepazīstināt. Bet atcerieties, ka runa nav par metodiku. Tā vietā – RUNA IR PAR VISAPTVEROŠU IDEJU, KAS NOTIEK. Un tā, ļaujiet mums to paskaidrot jums, jo tā ir tā daļa – ko KATRS NO JUMS var aptvert šodien, un pielietot savā dzīvē. 


Atslēgšanās no Universālās Bezapziņas Prāta Jūs ejat, visas dienas garumā pieredzēdami Gaismu. Mēs jums to sakām, jo tas nav iespējams, ka Apziņa būtu bez Idejas. Tikai vienkāršības dēļ – mēs novietosim jūsu Idejas nedaudz virs jūsu galvas. Tās, protams, te nav nostiprinātas, jo tās ir visur. Bet ļaujiet mums tikai pateikt, ka te ir Universāls Bezapziņas Prāts, kuram katrs no jums ir piesaistīts. Daudzas reizes jūs pazūdat un atslēdzaties no šī Bezapziņas Prāta. Kādēļ jūs atslēdzaties no Zemapziņas, no Universālas daļas, kurai jūs visi esat pievienoti? Tādēļ, ka daudzi no jums jūtas nekomfortabli dīvainu ideju dēļ, kuras skraida caur jūsu galvu. 


Visupirms – saprotiet, ka jūs līdzināties radiostacijai. Jūs savācat citu cilvēku domas visu laiku. Šeit nav runa par mēģināšanu panākt, lai negatīvas domas neienāk jums prātā, jo tās ir jūsu lamatas. Jūs cenšaties bloķēt negatīvās domas un domāt tikai pozitīvi. Tomēr darot tā – jūs radīsiet tādu vakuumu, ka piedzīvosiet visas negācijas vienlaicīgi – lai uzturētu nepieciešamo līdzsvaru, pretendējot uz dzīvi dualitātē. Tagad jūs ejat ārā no dualitātes pasaules. Tagad jūs pārceļaties no Melna/Balta pasaules uz Trialitātes pasauli, kur jums ir jauns pieslēgums. Jūs vienmēr tikāt redzējuši Melno vienā galā un Balto otrā. Tagad ir trešais punkts, kurš tiek saukts par Augstāko ES, kurš jums dod jaunu ieskatu par šo līniju. Jūs varat sākt ieraudzīt, ka viss nebūt nav Meln-Balts beigu beigās, par cik tās – ir tikai galējības, kuras parasti visvairāk izceļas. Jaunais punkts faktiski ir tas – kur visas atšķirības sajaucas; patiesība tik tiešām atrodas pa vidu, nevis noteikti galējībās, kā vienmēr jūs tikāt uzskatījuši. 


Gaismas Iezemēšana

Tagad šeit ir tāda situācija. Pat Trialitātes laukā jūs varat piedzīvot savienojumus un sajust citu cilvēku jūtas un domas, taču jūs tās varat novest līdz līmenim, kurā tās vienkārši brīvi iet pār jūsu galvu, nepiesaistoties jums klāt. Tās nav negatīvās domas, kuras jūs iztukšo, bet viņu piesaistes, kas to dara. Jūs aizsniedzat un satverat tās domas, kuras papildina jūs, un tad jūs tās IEZEMĒJAT. Tā ir ļoti parasta lieta, jo jūs tā esat darījuši jau no pašiem eksistences pirmsākumiem uz planētas Zeme. 


Taču jums bija JĀPAGAIDA, kamēr šeit notiks tas, kas NOTIEK. JŪS PIEMĒROJIET IDEJU. Jūs to IEVIESIET, un ja tas strādā – jūs domājiet – ko ar to iesākt. Tā pievienojas jums, tā palīdz jums paaugstināt savas vibrācijas, un pēc brīža jūs iedomājaties, ka varētu ar to padalīties. Pēc dažiem mēnešiem tā arī notiek, un pēc dažiem gadiem jūs varat jau faktiski uzrakstīt grāmatu par to – ko esat paveicis. Jūs varat pat sākt mācīt citiem cilvēkiem par Dzīves Noslēpumiem. Tagad viss sāk pārmainīties līdz ar jūsu savienošanos ar Planētu, kuru galvenokārt klāj ūdens. Jā, mēs nonāksim arī pie tā. Tā ir tā daļa, kura savienojas ar visu – ļoti ātri. Kas ŠOBRĪD ir svarīgi – ir tas, ka šeit ir neatliekama vajadzība Iezemēt tās Gaismas Daļiņas, kuras jūs piedzīvojat. 


Vairums cilvēku ienes jaunas idejas, un tad cīnās un karo par tām, lai padarītu tās par savējām. Beidzot, ja viņi spēj tās pamatot – viņi parakstās zem tām, un tikai tad tās iezemē. Mēs lūdzam jūs sākt iezemēt savas idejas ātri. Beidziet gaidīt, un izdariet to TAGAD. Atrodiet veidu, kā kaut ko pierakstīt. „O! Es neprotu uzrakstīt! Es nevaru pateikt neko, kas nebūtu teikts jau iepriekš.” – tā jūs domājat. Jā, to visu mēs esam jau dzirdējuši. Mēs pateiksim jums, dārgie, ka jums ir Vēsts no Mājām, kuru neviens cits nevar atnest. TAS ir tas iemesls, KĀDĒĻ jūs esat ŠEIT. Vai šī Vēsts kļūst par gleznojumu, grāmatu, skaņdarbu, vai vienkārši par smaidu un labu vārdu, kuru jūs veltāt kādam citam. Jebkas no tā visa var kalpot jums par palaišanas mehānismu, bet mēs lūdzam jūs – lai jūs Iezemējat šo Enerģiju TAGAD. Izdomājiet veidu – vai tas būtu kaut kas uzklausāms, domas vai idejas, mūzikas skaņas – jebkas. Kā jūs varētu to piesaistīt savai dzīvei kaut kādā veidā? Lielākoties mēs vienkārši lūdzam, lai jūs tikai pierakstāt to, un izsakāt to ar saviem vārdiem kaut kādā veidā. Vai šī Rakstīšana Iezemē Enerģiju? Jā, jo tas ir nācis no Ētera, un retranslēts priekš jums, lai jūs IZTEIKTU šo gabaliņu no Mājām. Vai tā ir tā daļa, kur katram no jums būtu iepriekš jāapsver, pirms uzņemties to darīt, vēloties pilnveidot sevi vispirms? Nē, jo Gaisma ienāk tik strauji, ka runa ir par IKKATRA gabaliņa Iezemēšanu tik labi un tik ātri, cik vien jūs spējat – ļaujot tam plūst CAUR JUMS. 


Dažkārt, kad Glabātājs sarunājas ar kādu tādā veidā, kas tiek saukts par čenelingu, tad kad viņš kaut ko saka – mēs ieslēpjam kādu nelielu ideju. Laiku pa laikam viņš ietur pauzi, lai apdomātu – ko mēs kopīgi esam iekustinājuši, viņš pat var sākt stostīties, pazaudēt domu, vai apstāties. Tas ir tādēļ, ka viņš paņem šo ideju, un par daudz domā par to. Tas ir tādēļ, ka jāspēj par ideju runāt ļoti skaidri, un ja viņš sāk satraukties par to – viņš var vienkārši pateikt – „Es nezinu neko par to, ko saņemu patlaban, bet es esmu pilnvarots jums to pateikt. Paņemiet no tā visa to, kas šķiet jums vērtīgs.” Tā ir enerģijas iezemēšana. Izceļot ārā no Ētera kaut ko, nonesot to uz Zemi, un iezemējot to jebkādā veidā jūsu dzīvē. 


Tas notiek visu laiku caur lietām, ko jūs darāt ar aizrautību. Mēs jums vēlamies teikt – jums vairs nav jāgaida uz spožu mākslas darbu. Nav vairs jāgaida, ka jūs kļūsiet par autoru, vai kad jūsu grāmata iekļūs New York Times bestselleru sarakstā. Iezemējiet enerģiju mazākos un daudz regulārākos intervālos. Kad jūs atrodat kaut ko, kas jūs saviļņo – tas nāk no Mājām. Iezemējiet to jebkādā veidā, lai padarītu to par trīsdimensionālu realitāti, un visa piecdimensionālā sistēma sāks iezemēties ļoti ātri. Te ir runa par praktiska pielietojuma atrašanu visam, ko jūs piedzīvojat, un par šīs enerģijas iezemēšanu. Nebūt nav katrā ziņā jābalstās tikai uz kādu vienu daļiņu. Sakarā ar to, ka jūs varat iezemēt ļoti daudzus Gaismas veidus – jums vēl būs daudz izvēļu – kurus no tiem jūs gribat iezemēt, un uz kuriem jūs gribat virzīties.

 
Ūdens Pārdale 

Mēs tāpat noteikti gribam runāt par ūdeni uz Planētas, un par ūdens pārdali, kas notiek. Nav nekā aplama uz planētas Zeme – lūdzu, saprotiet to. Viņai ir pašregulācijas spējas, un pat tad, kad jūs satraucaties par to – viņa sevi koriģē, lai planēta Zeme netiktu zaudēta Cilvēcei. Zeme izdzīvos bez problēmām, un viņa ir šeit, lai nodrošinātu drošu vidi ne tikai cilvēkiem vien, bet ikvienai dzīvības dimensijai, kas pastāv kā daļa no viņas. Viņa izmaina enerģiju ļoti strauji, un tagad viņa iet caur to, ko jūs varētu saukt par emocionālu apvērsumu. Tas attiecas arī uz ūdeni, un ūdens pārdali uz šīs Planētas. Te ir vienkāršs piemērs – kā uz to skatīties. Jums ir bijušas divas nozīmīgas zemestrīces pēdējā gada laikā, kuras ir izmainījušas planētu Zeme uz visiem laikiem. Tās ne vien izmainīja un izstiepa planētu Zeme, bet arī paātrināja tās faktisko griešanos par milisekundēm. Tas bija pietiekami, lai Zeme pārbīdītos, lai Zemes aprises izmainītos. Kas vēl svarīgāk – viņai ir jauna orbīta rotācijai ap Sauli, un šī orbīta ir par iemeslu jaunai ūdens pārdalei uz planētas Zeme. 


Mēs runājām par to dažus mēnešus iepriekš, un padalījāmies ar to, ka tas nāk. Mēs nevaram jums pateikt – kā tieši tas notiks, jo tā ir JŪSU pasaule, JŪSU realitāte. Bet mēs varam jums pateikt, ka Zeme pati iziet caur emocionālām izmaiņām, jo tas ir tas – kā jūs piedzīvojat pasauli. Ja jums nebūtu tādu emociju, kādas tās ir, tad jūs būtu daudz tuvāk dzīvniekiem, nevis cilvēkiem. Jūsu emocijas ļauj jums savienoties ar Mājām. 


Jā, mēs zinām, ka daudzreiz emocijas šķietami stāv jums ceļā, vai nobloķē jūs. Tomēr tā ir tā daļa, kura ļauj jums sajust Mīlestību, tā daļa, kura ļauj jums interpretēt Māju enerģiju – kā Mīlestību savā paša Sirdī un savā ikdienas pieredzē. 


Tā tiek pastiprināta un saņemta Ķermenī caur ūdeni. Jā, ūdens informatīvais piepildījums Ķermenī ir apmēram 80%, tas ir milzīgs daudzums. Ar ūdeni saistītās izmaiņas apkārtējā vidē ļoti ietekmē arī jūsu pašu emocionālos Ķermeņus. 


Sākot jau ar daudziem no jums, kas ir piedzīvojuši svarīgus apvērsumus, līdz ar kuriem nāk zināms atsaluma process, kam ir sava vieta. Daudzi no jums interpretē šo atvēsināšanās procesu – kā atrašanos iestrēgušam, vai bez dzīvības, zaudējot dzīves spēka enerģiju un mirdzumu savās acīs. Daži no jums sajūtas kā atpalicēji, daļēji, šī iemesla dēļ. Mēs sakām jums, dārgie, nepierodiet pie iestrēguma sajūtas, jo tā nevilksies ilgi. Tā izmainīsies ļoti strauji, lai sagatavotu jūs virzībai uz priekšu. Jūs gatavojaties virzīties vienā virzienā, bet patiesībā jūs varat virzīties pavisam citā. 


Tādēļ mēs lūdzam jūs – sevišķi godāt Universālo Enerģiju šobrīd. Universālā Enerģija – tā ir enerģija, kura savieno ikvienu Sirdi ar citām Sirdīm. Tas ir tas, kas ļauj mums KOPĪGI izmantot domas daudz augstākā aspektā; šī enerģija ļauj jums izjust vienam otra emocijas, un jūsu savienojumu vienam ar otru un ar planētu Zeme. Tas ir veids, kā var par to domāt. Pat tad, ja tā ir piecdimensionāla daļa – mēs gatavojamies jūs palūgt domāt par to – kā par divdimensiju plakanu kvadrātu. Tas ir VESELUMS, kurš sastāv no individuāliem 90 grādu pagriezieniem. 90 grādu pagriezieni – tā ir nozīmīga sastāvdaļa uz planētas Zeme. Ja būtu kādi Visuma noslēpumi, tad šis būtu viens no tiem. 


Mēs iepriekš bijām padalījušies ar jums par laika koncepciju uz jūsu planētas, un ka tas, ko jūs piedzīvojiet kā laiku – ir patiesībā ilūzija. Laiks nepastāv šeit Mājās. Tas pastāv JŪSU pasaulē, jo tas ļauj jums izlikties – būt par ko citu, nevis Garu. Tas ļauj jums gūt pieredzi – pretendējot būt par cilvēku, un izzinot visu par savu Dvēseli. Vai tad tas nav interesanti? Tad labi, tieši to jūs darāt šeit patlaban. Ir tagad ļoti daudz savienojumu, kuri uzsāk šobrīd darboties, lai iezemētu šo enerģiju priekš jums – lai jūs spējat ar šo enerģiju pavirzīties uz priekšu. Kad jūs sajūtat vēlmi izkustēties kādā virzienā – speriet soli šinī virzienā. Tas nebūt nenozīmē, ka jūs nevarētu izmainīt virzienu vēlāk, vai ka jūs nevarētu to grozīt, un virzīties pavisam citā virzienā. Tas tikai nozīmē, ka nekas neizkustēsies, kamēr jūs paši neko nedarīsiet. Apzināti spert soļus dažādos virzienos ir pavisam lieliski, ja jūs gatavojaties iet NEKUR, jo tas rada kustību, kura atgriežas atpakaļ. Tiklīdz kā kustība ir izdarīta jebkurā virzienā, tad ir viegli stūrēt – uz jūsu Patieso Kaislību, uz to – ko jūs esat atnesuši no Mājām. 


Ir daudz tāda, kas vēl joprojām notiek uz planētas Zeme, par cik vēl joprojām notiek šī ūdens pārdalīšana. Lielu daļu no tā jūs varēsiet redzēt uz jūsu Planētas virsmas. Taču vairāk kā divkārši tas notiks zem virskārtas, un tas var izsaukt stresu uz planētas Zeme, ko daudzi no jums sajutīs savos emocionālajos ķermeņos. 


Mēs vienkārši vēlamies darīt to jums zināmu, jo tiklīdz Dievs uzzina par Dievu – tā jūs uzņematies vadību. Jūs izprotat savu pozīciju Visumā. Pat ja jūs visu to izjutīsiet kaut kādā veidā – tas ir tikai fiziskais Ķermenis, kas to uztver, lai jums ļautu sajust enerģiju. Ziniet, ka šāds evolūcijas pavērsiens iepriekš nav bijis nekur un nekad nevienā no spēlēm. Jūs atkal jau esat vibrāciju līderpozīcijās, un mēs esam neiedomājami lepni par jums. Mēs zinām, ka tas nav vienkārši – izlikties par cilvēku, bet jūs darāt apbrīnojamu darbu! Mēs esam ar jums – pie katras izdevības, kas mums rodas, un palīdzam jums – ATCERĒTIES savu Patieso Dabu. Jūs saskaņojat savus uzskatus savās domās, savu piedzīvoto – ar to – Kas Jūs Esat. Kaut arī mēs jums sakām, ka tas ir kas daudz lielāks, nekā jūs spējat iedomāties, un ir arī daudz grūtību, kuras jūs piedzīvojat tieši tagad – ziniet, ka šeit ir vismaz desmitkārtīgs pastiprinājums no otras puses. Sveiciet to. Sagaidiet to. 


Ejiet caur to. Padalieties ar citiem – kā jūs izturaties pret to. Padalieties ar citiem – ar savām sajūtām un savienojumiem – tāpat, kā ar savām šaubām, jo tās padara jūs par cilvēku. Tās ļauj jums izdarīt ko tādu, ko nav iespējams izdarīt daudzās citās Spēlēs visā Visumā. Tās ļauj jums gūt Spēku – no citiem Dieviem. Tad baudiet šo ceļojumu. Šeit visam tam nāks daudz kas vēl klāt, bet pagaidām – ziniet, ka jūs atrodaties – uz kādu Ļoti Lielu Durvju atvēršanās robežas. 


Tehnoloģiju Nolaišanās ir Tuvu 

Dažus mēnešus atpakaļ mēs runājām par tehnoloģiju nolaišanos uz šīs Planētas. Mēs teicām, ka noteiktā laikā šeit tiks nolaistas tehnoloģijas, kuras te nav bijušas ļoti ilgu laiku. Pat ja tehnoloģijas tiktu savāktas no citu dimensiju vai citu planētu Būtnēm – ja kolektīvā garīgā vibrācija nebūs pietiekami augsta, lai šīs jaunās tehnoloģijas uzturētu un atbalstītu – tad tās nestrādās. Tas ir ļoti savādi, bet viss darbosies lieliski; tās tiks atnestas uz planētu Zeme, un tās darbosies. Tas ir tādēļ, ka notiek saplūšana, Jūs esat Radītāji; jūs esat tie, kas sapludināsies ar to visu, jūs esat tie, kas ar to visu strādās. Nebaidieties, ka šīs tehnoloģijas jūs var piekrāpt, jo tas nav iespējams. Baidīšanās no tehnoloģijām nedaudz atgādina skatīšanos spogulī, un bīšanos pašam no sava atspulga. Tad ziniet to, jo jūs pieredzēsiet dažus straujus izrāvienus tehnoloģijās tagad. Liela daļa no enerģijām, kuras tika nākušas pagājušā 2010. gada 22. Jūlijā – virzās ļoti, ļoti strauji tagad. Kaut arī vairums no tām patiešām nav vēl iznākušas atklātībā – jūs esat tuvāk, nekā jūs iedomājaties. Tās ir tās tehnoloģijas, kuras palīdzēs jums attīrīt Zemi, palīdzēs likvidēt cilvēces radītās pēdas uz šīs Planētas, un darboties harmonijā ar to. Jums ir pieejams daudz vairāk, nekā jūs varat iedomāties – atveroties un uzdrīkstoties virzīties uz priekšu, un pasakot – „Tas Ir, Kas Es Esmu.” 


Šinī nenoteiktības laikā – atrodiet šo Spēku. Iezemējiet ikvienu Gaismas daļiņu ko vien varat savā personīgajā dzīvē. Atrodiet tam pielietojumu bez kavēšanās, atrodiet veidu, lai to ieviestu, un vērojiet – kā jūs izmaināt pasauli sev apkārt. 


Ar vislielāko godu mēs atrodamies šeit, stāstot jums par to, dārgie; jau ļoti ilgu laiku mēs esam runājuši ar jums, bet neviens mūs netika uzklausījis. Jūs esat sasnieguši tādu līmeni, ka mēs esam neiedomājami lepni par jums, un mēs jums sakām, ka jūs jau esat pie Durvīm, kas ir gatavas atvērties ļoti plaši tieši tagad. Baudiet katru šī Ceļojuma mirkli. Mēs stāstām to bez nolūka pabeigt šo Ceļojumu, jo PRIEKS ir daļa no tā visa, ko jūs esat atnesuši no Mājām. Tā ir tā daļa, ko tikai cilvēki var sajust šādā veidā.

 
Ar vislielāko godu mēs lūdzam jūs – izturēties vienam pret otru ar cieņu. Lolojiet cits citu pie katras izdevības, kas jums rodas, un spēlējiet labi kopā. 


Espavo.
GRUPA 


http://lightworker.com/beacons/2011/2011_07-DontWait.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule Pievienots: 2011/07/25