DZEMDĪBU PRIEKŠNOJAUTAS

Uguns gredzens ir liesmās


No Stīva


Šomēnes grupas vēstījums bija par Zemi un magnētiskajiem laukiem, kuros mēs uzturamies. Viņi paskaidroja, kā tie ietekmēs cilvēci vispār un kā varam sagatavoties izmaiņām. Viņi sacīja, ka pēdējo 100 gadu laikā magnētiskais lauks esot pavājinājies par vairāk nekā 10%. Grupa runāja par Zemes polu maiņas ciklu, kas notiek reizi apmēram 500 tūkstošos gadu un ko esam jau labu laiku nokavējuši. Viņi uzsvēra, ka Zemes poli nemainīsies vietām, jo nepieciešamību pēc šīs pārbīdes jau esam novērsuši, tomēr vēl atlicis daudz darba un Zeme ies cauri magnētiskām svārstībām, kas var radīt savādus fenomenus un izraisīt emocionālus satricinājumus īpaši jūtīgiem cilvēkiem. Ai, cik jautri!


Viņi teica, ka magnētiskā lauka vājināšanās ir faktors, kas veicina pašreiz visur vērojamo cilvēku atmošanos, un ka kaut kas īpašs ir saistīts ar laikposmu 3 gadus pirms un 3 gadus pēc pēdējās magnētiskās aktivitātes samazināšanās, kas iekrīt 2012. gadā.


Vai esat gatavi?

Cieši apskāvieni. Lielisku jums šo mēnesi!

Stīvs Roters


Cilvēces pārinstalēšana


Šodien pavēstīsim jums daudz jauna par to, kas pašreiz notiek. Jūsu fiziskie ķermeņi ik dienu mainās, lai spētu nest arvien vairāk jūsu pašu gaismas. Fiziskā pārinstalēšana, kam šobrīd individuāli ejat cauri, tagad pamazām norisinās ikvienā planētas vietā, jo jūs kā kolektīvs esat sasnieguši kritisko masu. Jau agrāk esam mazliet ieminējušies par pārinstalēšanas procesu un pastāstījuši par dažām no tām fiziskajām īpašībām, kas mainīsies, kā arī lietām, kas notiks ar ikvienu no jums, procesam attīstoties. Jūs novērosiet pamatīgu seksuālās enerģijas un dzīvības spēka pieaugumu uz planētas, un tas notiks dažādos veidos. Ar laiku iemācīsieties apzināti kontrolēt konkrētas muskuļu grupas, ko agrāk neesat spējuši pārvaldīt ar apziņu. Jūs atklāsiet, ka spējat elpot apzināti tā vietā, lai elpotu neapzināti. Drīz atklāsiet, ka spējat ne vien pasmelties informāciju no savas telepātijas, bet arī viens caur otru apziņas līmeņos spēsiet gluži viegli iegūt skaidru informāciju. Lai nonāktu līdz šādam stāvoklim, jūsu fiziskajiem ķermeņiem ir jāiziet cauri vairākām izmaiņām. Tas ir evolūcijas solis un nenotiek vienas nakts laikā, taču, kad pēc kādiem 100 gadiem atskatīsieties uz šo mirkli, šķitīs, ka tas noticis vienas nakts laikā. Ļaujiet aprakstīt pašreiz notiekošo, lai arī jūs spētu to skaidrāk saredzēt, jo jūsu sagatavošanās process ir izplānots tā, lai jūs nonāktu īstajā vietā īstajā laikā. Jūs neesat vienīgie, kas mainās. Šobrīd mainās arī pati Zeme.


Jau agrāk esam sacījuši, ka jūs pašreiz burtiski pārciešat pārinstalēšanas procesu, lai jūsu enerģētika spētu panest daudz vairāk jūsu gara, nekā līdz šim ir spējis izturēt jūsu ķermenis. Kad pirmoreiz paņēmāt savu ķermeni, milzīga jūsu daļa tajā nemaz nespēja ietilpt. Jūs atstājāt šo daļu aiz muguras, citā dimensijā, ko saucat par Mājām. Jūs faktiski sazināties ar Mājām caur šo savu daļu, ko dēvējat par savu Augstāko Es. Šī jūsu daļa dzīvo ārpus jūsu fiziskā ķermeņa. Tagad vairāk no šī Augstākā Es ienāks jūsu fiziskajā ķermenī. Bērni, kas ik dienu nāk pasaulē, sev līdzi nes jaunos atribūtus. Viņu acis kļūst spožākas, un jūs redzat, ka no viņiem plūst vairāk enerģijas un jaunas spējas. Jūs novērosiet arī, kā viņi savā starpā sazinās telepātiski veidos, kuri jums nav bijuši pieejami. Taču arī jūs pašreiz evolucionējat, lai spētu darīt to pašu.


Jaunās cilvēkformas


Bērniem, kuri šobrīd nāk pasaulē, nebūs jāiet cauri šim evolūcijas procesam, jo viņi tiek novietoti stipri augstu virs evolūcijas līknes. Pārējie no jums, kuri šobrīd atrodas šeit – jūs esat tie, kuriem jāattīstās, lai viņus noķertu. Evolūcija uz šīs planētas vienmēr ir bijusi ierobežota. Cilvēkforma, kuru esat izvēlējušies sava gara iemiesošanai šīs dzīves laikā, ir ierobežota. Vislabāk mēs to varam paskaidrot, sakot, ka tā spēj panest tikai daļu jūsu dvēseles. Sākumā pastāvēja 500 šādu cilvēkformu, un katrs no jums no tām izvēlējās sev vienu. Visticamāk, tā bija tā pati, kuru jūs izvēlējāties iepriekšējā dzīvē un vēl iepriekšējā dzīvē, jo jums pat kā dvēselēm piemīt tendence attīstīt pieradumu. Jūs izvēlaties tādu pašu cilvēkformu, jo tajā jūtaties ērti. Jūs izvēlaties vai nu vīrieti, vai sievieti. Jūs jautājat: „Un kā es strādāšu ar šo inkarnāciju? Kā šoreiz īstenot savu maģiju? Vai man savas mācībstundas būs vieglāk apgūt sievietes vai vīrieša ādā?” Visbiežāk jūs aiz pieraduma izvēlaties to, kurā jūtaties ērti, un paliekat šai ādā daudzas, daudzas inkarnācijas, līdz rodas iemesls mainīt izvēli.


Māju radīšana uz Zemes


Pati Zeme pielāgojas. Pārmaiņu procesā palūkojieties paši uz savu ķermeni un apdomājiet mūsu teikto, ka jūsu enerģētiskajām struktūrām ir jāpielāgojas, lai izmitinātu vairāk jūsu gara – saprotiet, ka tas pats attiecas uz Zemi. Šai pašā brīdī Zeme pielāgojas, un tas notiek jau kādu laiku, lai būtu iespējams uzturēt vairāk enerģētikas un uz Zemes izmitināt vairāk gara no Mājām. Lai radītu debesis uz Zemes, jums vajadzēs ar Zemi sadarboties. Tieši tas arī šobrīd notiek. Viņa sāk evolucionēt straujāk, nekā jums tas šķiet iespējams.


Novērojiet Kluso Okeānu


Jau daudzreiz esam teikuši, ka Zeme nav slima. Viņa ir gaidībās un pašreiz pārdzīvo dzemdību procesu, un jūs sākat novērot dzemdību krampjus. Mēs to pareģojām jau pirms vairākiem gadiem un nu vēstījumu atkārtojam, jo drīz tas sāks īstenoties. Novērojiet Kluso Okeānu, jo tur parādīsies pirmie enerģijas izejas punkti. Iespējams, ka tas notiks vulkāniskās vai seismiskās aktivitātes veidolā, taču vērojiet Kluso Okeānu un jo īpaši „Uguns gredzenu”, jo tieši no turienes radās Zeme. Vērojiet evolūciju, Zemei ejot cauri dzemdību cikliem. Process kļūs intensīvāks; tas kļūs smagāks. Būs tādi brīži, kad liela daļa populācijas dosies prom. Esat to novērojuši pāris iepriekšējo nedēļu laikā un pieredzēsiet to vēlreiz. Tas nenozīmē, ka kāds kaut ko dara pareizi vai nepareizi. Tas, ka dažiem bija jādodas prom, nenozīmē, ka šie cilvēki atradās pārāk zemā vibrācijā, lai šeit paliktu. Patiesībā daudzi no viņiem atradās tik augstās vibrācijās, ka vairs nespēja šeit ilgāk uzturēties un vienkārši izmantoja radušos izdevību iziet no spēles. Turpmāk dažādos veidos tiks līdzsvarota planētas enerģētika. Visi tie, kas šobrīd dodas prom, lai darītu līdzsvaru iespējamu, atgriezīsies kā Kristāla bērni ar neticamām īpašībām. Viņi atgriezīsies, jo viņiem šis ceļš ir vienkāršāks nekā apzināts vibrācijas pacelšanas process – ceļš, kuru esat izvēlējušies jūs. Tomēr tas nebūtu iespējams, ja jūs, kas atrodaties šeit, pašreiz nespertu milzu soļus uz priekšu. Kad attīstīsieties līdz punktam, kur esat atraduši savu garīgo pašapziņu, tas palīdzēs ikvienai Zemes būtnei.


Sastieptās cilvēkformas


Glabātājs jau agrāk ir runājis par to, kā atrast savu balsi un kā atrast vietu, no kuras runā jūsu Augstākais Es. Tas esat jūs ar nolūku, un tas patiesi rezonē cauri ikvienai jūsu ķermeņa šūniņai. Savienojieties ar šo savu daļu un dalieties tajā, cik bieži vien iespējams, jo esat to paņēmuši līdzi no Mājām un tagad jums ir daudz vairāk iespēju tajā dalīties kā jebkad iepriekš. Ikviens no jums ir izvēlējies vienu no 500 cilvēkformām, kas pieejamas uz šīs planētas. Tādēļ bieži sastapsiet kādu, kurš izskatās vai rīkojas gluži tāpat kā kāds jūsu paziņa. Šie abi ir nākuši no vienas cilvēkformas. Labās ziņas ir tādas, ka ir tikai 499 cilvēki, ar kuriem jums jāiemācās saprasties! Taču pašreiz jūs vairs neesat ierobežoti ar 500 cilvēkformām, jo noris evolucionāras pārmaiņas, un arī ar jūsu ķermeni notiek fizioloģiska pārinstalēšana. Jūs esat izauguši ārpus cilvēkformām, kurās sākotnēji satilpa jūsu mūžam nepieciešamā fizioloģija un enerģētika. Tagad jūsu cilvēkformām piemīt iespējas attīstīt jaunas īpašības, raksturīgas iezīmes un jaunu enerģētiku tai pašā fiziskajā ķermenī, kurā jūs piedzimāt. Daudziem no jums tā ir iespēja spert jaunu evolūcijas soli un pārdzimt, neatgriežoties Mājās. Daudzi jau sen to ir paredzējuši. Kāpēc lai jūs par to šaubītos? Protams, tagad tas norisinās tieši ar jums, un tas ir ļoti skaisti, jo jūs pārdzimstat uz jaunas Zemes.


Zeme arī turpmāk pārdzīvos pārmaiņas. Tuvākajos gados – 2010., 2011., 2012. un 2013. – Klusā Okeāna „Uguns gredzens” piedzīvos vairāk kustības nekā jebkad agrāk. Jūs redzēsiet norisināmies visdažādākās anomālijas. Jūs redzēsiet enerģijas pārbīdi, un to visu var samazināt un kontrolēt – nekam nav jākļūst negatīvam, nekas nav jāuztver kā katastrofa. Tas var kļūt par evolucionāru soli uz priekšu. To jūs panākat vienkārši: sajūtiet sevi. Jā, jūs varat just skumjas un varat just traumu. Lai kur uz šīs planētas arī neatgadītos kas traumējošs, tas rada enerģijas vilni, ko sajūt ikviena cilvēciska būtne. Jūs parasti nevilcināties sapīties traumās un dramatismā, kas saistīti ar konkrētu notikumu. Jūs tūlīt sakāt: „Cik žēl! Cik šausmīgi!” Jūs jūtat, kā sirds sakrīt papēžos, un pēc tam visu dienu staigājat tādā pusapdzisušā stāvoklī. Patiesībā tas kaitē jūsu fiziskajiem ķermeņiem, un tam nav nekāda pozitīva efekta. Mēs vēlamies, lūk, ko – lai jūs priecātos par šīm izmaiņām uz Zemes. Paskatieties uz visu no ļoti vienkāršas perspektīvas: atgadījās traģēdija vietā, ko saucat par Haiti, taču, lūk, kā visa pasaule reaģēja kā viens vesels! Ikviens vēlējās kaut kā palīdzēt – ar jebko, kas bija viņu spēkos, lai mazinātu sāpes, lai izrādītu līdzjūtību. Šī viena cilvēcības mācībstunda bija vairāk vērta nekā visas dzīvības, kas tika atdotas, lai darītu šo brīnumu iespējamu.


Aicinājums mosties


Tagad jums ir iespējas savienoties ar sirds enerģiju ļoti dziļā līmenī jau no paša sākuma. Tas jums katram jāapgūst, jo neesat dzimuši ķermeņos, kuri to jau prastu. Pašlaik jūs pielāgojaties jaunām iespējām un jaunām enerģijām, kas atnesīs arī jaunas attiecības ar visu, ko redzat sev apkārt. Šajā laikā apzinieties, ka bieži atradīsieties augstākā pozīcijā, no kuras spēsiet palīdzēt citiem pacelties augstāk. Tieši tādēļ jūs šeit esat. Lūdzu, nepazeminiet savu pozīciju, nejūtieties skumji, un neļaujiet pasaules smagumam gāzties uz jūsu pleciem. Tā vietā ieraugiet iespēju palīdzēt. Jūtiet, ka atrodaties šeit ar nolūku, un tā vai citādi sāciet rīkoties, jo tieši tādēļ jūs šeit esat.  Būtu žēl, ja jūs būtu gaidījuši šo iespēju visus šos gadus tikai tāpēc, lai to nogulētu. Mostieties – tagad. Modinātājs zvana, un jums ir iespēja. Varat pastiepties un to izslēgt, it kā tas nekad nebūtu zvanījis, varat nospiest gulēšanas pogu un izlikties, ka kaut ko gaidāt – vai arī mesties darbībā.


Tas notiks ar ikvienu Zemes iedzīvotāju. Ikviens pieredzēs evolucionāras pārmaiņas, kas būs grūtas, jo cilvēkiem pārmaiņas vienmēr šķiet grūtas. Tomēr jūs varat mainīt savu uztveri, pirms tas notiek, un, kad redzat aktivitāti Klusajā Okeānā, Zemes plaušās – kad redzat aktivitāti ap Uguns gredzenu, ziniet, ka Zemes plaušas izstiepjas un tām tiek pievienoti jauni gabaliņi. Vairs nenotiks Zemes iznīcināšana – tā vietā tiks būvēta jauna mājvieta cilvēkiem, kuri atraduši savu spēku. Zeme dara savu darbu. Ko darāt jūs? Tieši šo jautājumu viņa jums šobrīd uzdod, jo jūs esat viens otra daļa. Viņai vajadzīga jūsu palīdzība. Saikne starp cilvēkiem un Zemi ir daudz spēcīgāka, nekā jebkuram būtu licies, taču tā ir spēkā šeit, šai mirklī. Pārmaiņu rezultātiem nav jābūt negatīviem. Jūs tos varat aizslaucīt prom ar jaunu domāšanu, it īpaši tad, ja visu pareizi saskaitāt kopā.


Gaismas spēks


Uz Zemes jūs skaitāt tā – pievienojat pie 1 un dabūjat 2, 3, 4, 5 un tā tālāk, ik reizi pieliekot pa vienam, taču, ja runājam par universālu konstanti, kas darbojas enerģijas lauku savienošanas gadījumā, ir pavisam citādi. Savienojot enerģijas laukus, saskaitīšana darbojas eksponenciāli – no 1 uz 2, 4, 8, 16, 32 un tā tālāk ļoti strauji, un tad izaugsme kļūst neiedomājama. Tāda ir jūsu vibrāciju harmonija, jo harmonijas var savienot ar citām harmonijām, un šādi iespējams radīt arī uz Zemes tādu harmoniju, kāda agrāk nav pastāvējusi. Šobrīd jūs to radāt, un visas iespējas guļ jūsu priekšā.


Mīļie, šīs pārmaiņas nebūs vieglas. Jūs jau tagad saskatāt daļu izaicinājumu, un tomēr tā var būt viskrāšņākā, visbrīnišķīgākā pārmaiņa, kas jebkad norisinājusies visā Visumā. Lūdzam jūs uzņemties savu lomu. Turiet savu enerģiju augstu paceltu, turiet savus sapņus un cerības par visu to, ko vēlaties savā dzīvē, ikvienu gabaliņu, ko esat pelnījuši un par ko jūtaties pateicīgi. Radiet jaunu pasauli ar savām domām šai pašā mirklī – tad raugieties, kā jūsu ķermenis evolucionē, lai tai pielāgotos. Šis ir brīnišķīgs process un uz šīs planētas norisinās pirmoreiz. Jūs rakstāt jaunu vēsturi ar ikvienu savas elpas vilcienu. Dariet to no sirds. Dariet to ar nolūku. Dariet to ar pilnu apziņu, ka esat gars, kas izliekas par cilvēku, un ka jums pieder kas vērtīgs. Jūs atradīsiet savu misiju uz planētas Zeme. Jūs kļūsiet par augstāko, kas varat būt, un mēs ar jums tik neizsakāmi lepojamies. Būt par cilvēku nav viegli; mums nav viegli nolūkoties jūsu cilvēciskajā situācijā. Reizēm jūs nespējat atrast paši sevi. Jūs skatāties spogulī, un jūsu acīs sariešas asaras, jo reizēm jūtaties tik vientuļi un tomēr nesaprotat, ka tai brīdī mēs stāvam jums aiz muguras. Reizēm mēs jūs apskaujam, kamēr guļat. Mums ir skaidrs, ka redzat sliktu sapni, un mēs viegli pieskaramies jūsu lūpu kaktiņiem, lai palīdzētu pasmaidīt, lai palīdzētu mazliet izmainīt jūsu realitāti, jo esat mums devuši atļauju. Tagad ņemiet šo atbildību un dariet to paši sev un viens otram. Pieskarieties viens otram tā, kā jums pieskaras eņģeļi. Piešķiriet spēku ikvienam, ko sastopat. Jums vairs nav no tā jābīstas, jo šīs nav sacensības par to, kurš nokļūs galā pirmais. Neviens nenokļūst galā, līdz finišu nav sasniedzis pēdējais no jums.


Mēs visi šai procesā esam kopā, un ziniet, ka esam šeit un jūs gaidām. Tai mirklī, kad notrauksiet miegu no acu plakstiņiem, mēs būsim blakus un atgādināsim, kas patiesībā esat. Esam tik pagodināti atrasties jūsu klātbūtnē, jo jūs esat spēles laukuma lielmeistari un mēs esam laimīgi, ka varam būt šeit. Mēs zinām sāpes, ko esat piedzīvojuši, un godinām jūs par šīm sāpēm; atgriezušies Mājās, jūs uz tām raudzīsieties pavisam citādi. Zinām, ka jums tas ir ļoti grūti, taču neviens cits to nespēj. Bija vajadzīgi visdrosmīgākie eņģeļi, kuri piekristu noņemt spārnus un nokāpt uz Zemes spēlēties, taču te nu jūs esat. Laipni lūgti Mājās. Ziniet, ka esam ar jums ikkatru jūsu dienas sekundi, ja tā vēlaties. Ziniet arī, ka jums veicas lieliski un mēs ar jums neizsakāmi lepojamies.


Esam ļoti pagodināti, ka varam jums šodien atstāt trīs mazus atgādinājumus: lolojiet viens otru pie katras iespējas. Izturieties viens pret otru ar lielāko cieņu. Saspēlējieties labi.


Espavo.

Grupa


http://transbeacon.lightworker.com/2010/2010_03-Birthpang-lv.htm


Pievienots: 2010/04/10