Dzīve Mīlestības Ātrumā

No Grupas caur Stīvu Roteru


2009. gada oktobris


Pilnvara 101

Dzīve Mīlestības Ātrumā

No Stīva:


Tātad, kā tas būs – dzīvot Pilnvarotā Laikmetā? Šajā vēstījumā grupa runā par dažiem svarīgākajiem notikumiem, ko mēs pieredzēsim, sasniedzot nākamo evolūcijas līmeni. Viens no jautājumiem, ko viņi šoreiz apskatīja bija, ka oriģinālie 500 cilvēces šabloni vairs nevar noturēt enerģiju. Cilvēces sākumā fiziskajā veidolā bija tikai 500 būtnes, kas bija pieņēmušas fiziskos bioloģijas burbuļus, lai apdzīvotu Zemi. Līdz šim ikkatrs no mums ir kāds no šo šablonu tiešajiem pēctečiem. Problēmas sākās līdz ar evolūciju, jo mēs jau sen pāraugām šos oriģinālos šablonus. Grupa pat norādīja, ka vairums no svara problēmām uz Zemes var būt daļēji saistītas ar šo jautājumu. Labās ziņas ir tādas, ka tagad tūkstošiem jauno cilvēku šablonu atradīs savu vietu uz planētas Zeme, un mēs neesam ierobežoti paturēt to šablonu, kas jau mums ir. Pamata ideja ir tāda, ka jaunie šabloni dod garam daudz vairāk vietas, lai izplestos ķermenī. Saturieties... mēs nākam!

Lai jums lielisks oktobris!

Stīvs Roters

PS – nepalaidiet garām Virtuālo Gaismas Pārraidi Helovīnā!


No grupas:


Dārgie planētas Zeme radītāji, mēs nesam jums Sveicienus no Mājām.


Kustoties Mīlestības Ātrumā


Jūs esat ceļojuši tik garu ceļu daudz dažādās formās cauri visumam, lai būtu šeit šajos kritiskajos cilvēces apstākļos. Mēs šodien vēlamies jums pastāstīt, kā tas mums izskatās, lai jūs varētu ieraudzīt lielāku bildi no tā, ko mēs redzam pašlaik notiekam uz Zemes. Mēs sakām jums, ka jūs kustaties mīlestības ātrumā, kas patiesībā ir mazliet ātrāk, nekā gaismas ātrums. Realitāte ir tāda, ka jūs pašlaik maināties tik ātri, ka daudz no jūsu izaicinājumiem vai problēmām, ko jūs piedzīvojat savās dzīvēs, ir saistīts ar izaugsmes ātrumu.

Mēs to redzam notiekam visapkārt planētai, un – jā, tas paceļ jūs augstākās vibrācijās. Tas ir bieži sastopams starp cilvēkiem, ka katru reizi, kad jūs augat, jūs izjūtat sāpes, bet mēs sakām jums, ka ciešanu daļa ir pilnībā izvēles pieredze, jo jums nav jāpaliek šajās sāpēs. Viena no svarīgākajām īpašībām, ko jūs varat sasniegt, ir ļaut tām plūst caur jums un virzīties uz nākamo līmeni.

Mēs vēlamies arī dalīties tajā, ka jūs neesat viens uz šīs planētas. Jūs atradīsiet saikni ar citiem cilvēkiem un citiem saviem aspektiem, un tas sāks atrisināt kādas no mūžīgajām cīņām, ko jūs varat piedzīvot uz planētas Zeme. Tas, ko mēs jums sakām, ir – ka katra persona uz šīs planētas nes sevī atšķirīgu dieva staru. Iedomājieties, ka dievs ir liela gaisma, kas spīd visumā. Gaisma plūst cauri prizmai un salūzt mazos vibrāciju rādiusos, ko jūs saucat par krāsām. Paskatoties uz lielāko bildi, ikkatrs no jums ir unikāla krāsa. Ikkatram no jums ir unikāla dieva izpausme jūsos.

Šī unikalitāte ir jūsu dāvana. Ja jūs varat atrast šo izpausmi, ja jūs varat atrast kādu daļu no tā citā cilvēkā, jūs apgaismojat, pilnvarojat (dodat spēku – tulk. piez.) un stiprināt viņus. Ja jūs to varat izdarīt ar cilvēkiem ap jums, uzminiet, kas notiek ar jūsu dzīvi? Tā brīnumainā kārtā sāk būt uz ceļa un jūs kļūstat pilnvaroti, jo jūs tai pat laikā palīdzat citiem apcelties.


Enerģijas Vampīri un Iekšējais Skaistums


Dzīve dažkārt var būt izaicinājumu pilna, jo ir cilvēki, kas noteikti sanikno jūs. Ir cilvēki, kuru vibrācijas nesaskan ar jūsējām, vai dažreiz tie nosūc jūsu enerģiju. Jūs visi esat pazinuši tādus cilvēkus savās dzīvēs, ko mēs saucam par enerģijas vampīriem. Viņi to nedara ar nodomu, bet dažreiz viņi jūtas tā, ka viņiem tik ļoti nepieciešama enerģija, ka ikreiz, būdami jums tuvumā, tie nosūc jums enerģiju. Viņi ņem tik daudz, cik var, jo viņiem var nebūt cita iespēja. Mēs jums sakām – tas sāk mainīties. Tas sāk mainīties tagad, jo enerģija vairs netiek nodota tādā pat veidā. Ja jūs varat atklāt viņu iekšējo skaistumu, tas ir viss, kas vajadzīgs, lai nojauktu barjeras un atstrādātu šo enerģijas lauku.

Mēs arī vēlamies atkārtot to, ko mēs nesen teicām citā vēstījumā.

Ir ļoti svarīgi saprast, kas notiek uz planētas Zeme. Mēs esam jums stāstījuši par cilvēces pār-vienošanu. Īsā versija ir – ka jūsu smadzeņu abas puses sāk ataugt atkal kopā kā viena. Tas arī atrisinās nošķiršanu, ko jūs redzat viens otrā un sevī. Tas atrisinās vairumu polaritātes ilūziju spēles laukumā, un palīdzēs jums uz to reaģēt daudz ātrāk. Tas nenotiek tikai smadzenēs, bet arī parādās enerģētiski visā ķermenī. Daudziem cilvēkiem uz Zemes sāk aktivizēties čiekurdziedzeris; tas ir paveicams ar nodomu. Jūsu domas to aktivizēs, un, jums attīstoties, turpinās mainīties jūsu pasaules uztvere.
 

http://transbeacon.lightworker.com/2009/2009_10-Empowerment101-lv.html


(nobeigums sekos)


Pievienots: 2009/10/28