Izstaro Savu Gaismu / augusts

No Grupas caur Stīvu RoteruSvece no Dieva Uguns


Atgādinājumi no mājām


No Stīva:


Grupa iesāka, godinot mūs, kā viņi parasti to dara, bet šoreiz bija mazliet savādāk. Viņi godināja mūsu kā visuma gaismas būtņu ceļojumus cauri Visumam. Viņi sāka savu vēstījumu, pastāstot mums, kā ir būt pilnvarotai personai pilnvarotā sabiedrībā. Viņi izteica līdzību, ka dzīvot pilnvarotu (atbildīgu) dzīvi ir kā būt laivai uz ūdens. Jūs neesat ierobežoti un varat darīt jebko jebkurā laikā. Bet tā kā atbildība ir spēka balanss, jūs automātiski uzņematies atbildību par sliedi, ko aiz sevis atstāj laiva. Dzīve ir līdzsvars. Šeit viņi saka, ka tā ir līdzsvars starp sava spēka apzināšanos un lietošanu, tajā pat laikā mācoties dzīvot harmonijā ar citām laivām uz ūdens. Mēs ar katru dienu kļūstam arvien pilnvarotāki (atbildīgāki). Pierodot pie sava jaunatklātā spēka, mēs varēsim efektīvi to pielietot, kad apzināsimies, kā tas iederas pasaulē ap mums. Tas ir tas, ko viņi domāja, iesakot atbrīvot vietu citiem „dieviem” mūsu dzīvēs. Ne tikai atbrīvot vietu viņiem, bet palīdzēt ieraudzīt viņu spēku. 


Viņi arī stāstīja, ka tad, kad mēs pieradīsim pie tā, kā tas darbojas, mēs iemācīsimies izmantot šo sliedi pozitīvā veidā. Mēs iedrošināsim citus radīt mazākās pretošanās taku. Viņi ļoti skaidri pateica, ka „tagad, vairāk nekā jebkad iepriekš, ir iespējams dzīvot pilnībā pilnvarotas (atbildīgas) dzīves uz Zemes”.


Mums tika darīts zināms, ka tas notiek šodien, un ka mūsu pašu gaismas telpa kļūst gaišāka. Viņi teica, ka mēs esam uzdrošinājušies iet un iedegt savas sveces no dieva uguns, lai atnestu to uz Zemes. Mūžību mēs slēpām šo gaismu, vai izlaidām to ārā tikai noteiktās vietās. Bet tagad tas notiek ar mums visiem. Tagad ir laiks atrast veidus, kā izstarot šo gaismu, lai mēs visi varētu ieiet daudz pilnvarotākā dzīvesveidā. Šis vēstījums man personīgi bija ļoti spēcinošs, un tas bija piemērs, kā grupa lieto savu sliedi ar mums pozitīvā veidā.

 

No citas puses, es esmu laimīgs jums pastāstīt, ka mēs strādājam pie kā īpaša, kas nobriedīs oktobra pirmajās 3 nedēļās. Lightworker Productions piedāvās Trialitātes Aktivizācijas padziļināto līmeni. Tas ir veidots, lai paceltu jūsu vibrācijas kaislībā, mēs to piedāvāsim caur interneta konferenci, kurā būs arī klātesošie. Trialitātes aktivizācija stiprinās mūsu apzināto saikni ar mūsu augstāko es un mūsu tiešo saikni ar mājām. Dažās dienās mēs runāsim par noteiktiem notikumiem un īpašiem izaugsmes izaicinājumiem, ar ko pašlaik sastopamies. Daudzu dienu beigās būs uzdevumi un treniņi. Katrā no deviņām 21-dienu konferencēm būs 2 dzīvie čenelingi (vismaz) no grupas, un tie tiks ierakstīti. Apmeklētājiem būs iespēja atkārtoti pabūt jebkurā prezentācijā, kura palaista garām, bet tiek ieteikta ierašanās, jo tas ļaus mijiedarboties ar grupas enerģiju, kas būs kā ļoti personīgs piedāvājums no grupas. Pāris nedēļu laikā jūsu e-pastā būs paziņojums no Lightworker.com par šo pasākumu.

Lieli apskāvieni un lai jums lielisks augusts!


Sveicieni no Mājām.


Mīļie, jūs esat ceļojuši Visumā, lai iegūtu noteiktas īpašības, kas jums būs vienmēr, lai arī kur jūs būtu. Lai arī kas jums būtu jādara, šīs īpašības būs ar jums. Jūs nesat šīs dažādās daļiņas sev līdzi no Mājām cauri daudzām inkarnācijām – ne tikai uz Zemes – bet visā Visumā, kur jūs esat spēlējuši savas spēles.


Kā Laiva Okeānā


Tagad atkal ir svarīgi, lai jūs atkal iekāptu šajās īpašībās. Tas kļūst arvien nozīmīgāk ne tikai jums, bet arī pasaulei ap jums. Ļaujiet mums paskaidrot. Ir viegli saskatīt, ka jūs atkal kļūstat pilnvaroti kā sabiedrība. Mēs to sakām tāpēc, ka iepriekš uz Zemes ir bijušas pilnvarotas sabiedrības, kas darbojušas diezgan labi. Viena no veiksmīgākajām bija Lemūrijas laikos, lietas notika bez likumiem. Kā tas darbojās? Kā tas var būt, ka visi saprot, ka visi uzņemas atbildību? Tajos laikos tas bija vienkārši. Jūs redzat sevi kā laivu okeānā, un jūs varējāt darīt jebko, ko vēlējāties, kamēr apzinājāties atbildību par visu, ko nodarīja jūsu atstatā sliede. Ja jūs braucāt pārāk ātri, griezāties un radījāt sliedes, kas ietekmēja citas laivas, jūs automātiski uzņēmāties atbildību par postījumiem, ko nodarījusi jūsu taka. Tas lika jums apzināties, ka ap jums ir enerģijas lauks. Mēs to saucam par „vietas atbrīvošanu citiem dieviem”.


Kad notiek šī savienošanās, tā dabīgi rada mazākās pretestības taku pret jebkuru mērķi, uz kuru tiek tēmēts. Kad jūs pierodat pie šīs apziņas, jūs kļūstat hiperzinoši par vispārējiem enerģijas laukiem un to, kā tie ir savstarpēji saistīti. To var izmantot ļoti pozitīvos veidos. Var teikt, ka jūs iemācījāties kontrolēt viļņus un sliedes, lai radītu kaut ko pozitīvu savā realitātē. Līdz šim jūsu evolūcijā ir bijušas tikai dažas pilnvarotas sabiedrības, kurās jūs varējāt apzināti izmantot šīs zināšanas ikdienā. Bet tagad pirmo reizi uz Zemes ir iespējams dzīvot pilnībā pilnvarotas dzīves, nekā jebkad agrāk. Tas nozīmē būt spējīgam spēcināt cilvēkus ap jums, kā arī pašiem gūt savu spēku. Ar šīm lomām ir problēmas, jo cilvēki nav pieraduši to darīt. Jūs esat pieraduši nolīgt līderus un likt, lai tie rūpējas par cilvēkiem. Tik ilgi, kamēr jūs sekojāt noteikumiem, jums nebija jāuztraucas par to, ko jūsu sliede aiz jums vai enerģijas lauks var ietekmēt. Tas sāk mainīties, kas paver ikvienam no jums jaunas iespējas. Par to mēs šodien vēlamies runāt, jo tas ir ļoti svarīgi, ka jūs ieraugāt sevi tā, kā mēs pašlaik redzam jūs attīstāmies.


Dalībnieks vai Novērotājs
 

Bija laiks, kad jūs zinājāt, ka nāksiet uz Planētas Zeme. Jūs plānojāt šo pakāpi, šo dzīvi. Jūs izvēlējāties pareizos vecākus, un pareizo māsu vai brāli, lai iemācītos tās mācībstundas, kas jums jāiemācās. Jūs sev nosakāt šīs iespējas un scenārijus. Tad jūs atnācāt un sākāt tās mācīties, kad mācība parādījās, ne reizi neiedomājoties, ka jūs varat mainīties jebkurā mirklī. Tas pašlaik sāk notikt. Jūs sākat saprast, ka jūs ne vien varat pilnībā mainīt savu dzīvi, bet varat dot spēku apkārtējiem, lai atbrīvotu sev mazākās pretestības ceļu. Vai nu šis ceļš izpaužas biznesā, reliģijā, garīgumā vai ikdienas dzīvē – tam nav starpības. Izaicinājums ir tas, ka jūs vēlējāties nākt šeit, un atnest ko īpašu no Mājām. Jūs vēlējāties būt dalībnieks, ne novērotājs, jo daudzi no jums ir bijuši skolotāji un dziednieki vairākās dzīvēs uz Zemes. Daudzi no jums šeit nebūtu, ja jums nebūtu jāspēlē loma cilvēces mainīšanā lielos apmēros gaismas virzienā. Daudzi no jums tagad ir šeit, lai redzētu, kā tiek sasniegta kritiskā masa, jo nenovēršamā atvēršanās starp dimensijām ļauj jums beidzot ieraudzīt dažus jūsu iepriekšējā darba rezultātus visos cilvēces segmentos. Tas aktivizēs personīgā spēka nākamo līmeni. Šī jaunā spēka lietošana ir ļoti maģiska, un ļoti smalka. Tai ir divas puses. Jums var tikt nogriezta viena puse, bet labi pasniegta otra tajā pat laikā. Tāpēc jums jāatrod savs līdzsvars jaunajā enerģijā. 


Iededzot savu sveci no Dieva Uguns


Lielākā bildes daļa, ko mēs jums varam pateikt ir: jūs nesat īpašu gaismu no Mājām. Tā ir jūsu un neviens cits to jūsu vietā nevar nest. Jūs uzdrošinājāties uziet augšā un iededzināt savu sveci no dieva uguns. Tad jūs to nonesāt uz Zemes, un raizējāties, lai svece netiktu nodzēsta Zemes skarbajā turbulencē. Jūs uztraucāties, ka šo sveci redz pārāk daudz cilvēku un ko gan viņi domās, tāpēc jūs iemācījāties paslēpt savas gaismas gaišāko daļu. Jūs to tik labi slēpāt, ka pat paši nevarējāt to ieraudzīt. Tagad visa cilvēce sasniedz līmeni, kur jūs sākat atkal-atcerēties, ka jūs katrs nesat dieva daļu sevī. Lai radītu pilnvarotas sabiedrības, katram tagad jāpiedāvā sava svece visu labumam. Jums ir kas īpašs dodams. Jūs prasāt: „Kā lai es to izdaru? Es neesmu to mācījies. Es neesmu tam sagatavots.” Tad pēkšņi jūsu sirdī ir saviļņojoša dzelme... tas ir viss, kas jums vajadzīgs, lai piešķirtu šai radīšanai kustību. Jūsu pašu dizains ļoti labi noslēpa detaļas. Tagad ir laiks atkal-atcerēties, un tas sākas ar šo sajūtu. Tas ir viss, kas nepieciešams, jo viss pārējais atgriezīsies pie jums. Jūs atcerēsieties laikus, kad jūs to darījāt iepriekš, un visa informācija, ko jūs esat savācis caur Visumam, ir jūsu no mirkļa, kad sākāt radīt vietu, kur atgriezties. Izsakiet nodomu piepildīt jūsu nolūku (mērķi), un viss pārējais saliksies savās vietās ap jums. Tas ne vienmēr nozīmē, ka jums jāpavada katra diena koncentrējoties uz savu nolūku (mērķi). Jo vairāk jūs atklāsiet savu gaismu, jo vairāk to varēsiet dalīt ar citiem cilvēkiem un ērtāk jutīsieties.


Atļaujot ienākt vairāk gaismai savā ķermenī, dabīgi arī celsies seksuālā enerģija fiziskajā ķermenī. Fiziskas pārmaiņas jau ir sākušās. Jums ne tikai izveidojušās saiknes čiekurdziedzerī un smadzeņu daļās, bet arī visos citos orgānos. Jūsu ķermeņi pašlaik sāk ļoti strauji attīstīties. Fiziskā cilvēka sastiprināšana notiek gan enerģētiskā līmenī, gan fiziskā. Tas ir ļoti aizraujoši, jo tas jums atver durvis.


Atbrīvojot vietu jūsu Gaismai jūsu Pasaulē


Mēs jums sakām, ka būs dažas daļas, kas jums būs sarežģītas, un lielākā no tām būs – ka nebūs slēpšanās. Jūsu gaisma ir kļuvusi pārāk spoža, lai to noslēptu, kas ir labi. Jūs esat atnakuši ar šo neticamo jutīgumu, un pirmā lieta, ko jūs izdarījāt, bija savas gaismas parādīšana pasaulei. Jūs sajutāt gaismas efektu, uzņēmāties atbildību, un pavirzījāt savu gaismu atpakaļ. Jūsu atbildība ir dalīties ar savu gaismu, nevis uztraukties, kā gaismu uztvers citi. Tā ir domāta, lai izgaismotu jūsu sirdi un atnestu jūsu sveci no Mājām, daloties jūsu patiesībā. Tai vairs nav obligāti jāiederas kādā citā patiesībā, jo tas nav svarīgi. Ejot uz priekšu, būs nepieciešams līdzsvarot jūsu ego. Jūs kādreiz slēpāties aiz lielas ļaužu masas, kuras daļa jūs bijāt, tā vietā, lai būtu kaut kas radošs. Bet tagad – pat ja jūs esat ar lielu cilvēku grupu, enerģija tiks koncentrēta uz indivīdu un kā šis indivīds rīkojas un reaģē šajā cilvēku grupā. Tā būs atšķirība starp to, ko mēs esam piedzīvojuši uz Zemes līdz šim, un to, ko jūs ieraudzīsiet – kā pilnvaroti cilvēki apzināti ikdienā rada savas dzīves.

Tāpēc nebaidieties no savas gaismas. Ziniet, ka nav iespējams šo gaismu nodzēst, pat ja jūs to iznesīsiet ārā vējainākajās dienās. Šī svece jūsos degs mūžību. Tā ir jūsu dieva dzirksts. Atrodiet to, lai arī kas tā būtu, sāciet meklēt tagad. Koncentrējieties vairāk uz indivīdu – ne tikai jums pašiem – bet jūsu bērniem. Paskatieties apkārt un mēģiniet iedvesmot cilvēkus jūsu darbavietā, ģimenē un visus, ar ko saskarieties. Tagad jūs varat spert nākamo soli kopā. Jā, daži no jums vienmēr bijuši līderi, un daži no jums vienmēr turējuši durvis atvērtas sakot: „Nāc! Tu to vari! Mēs visi varam iet.” Dažreiz jums neticēs, jo jūs to esat teikuši tik ilgi, un nav notikušas nekādas izmaiņas. Kad jūs iekāpjat šajā virzienā, stāsts vairs nav par to, ka jūs turat kādam citam durvis atvērtas. Stāsts ir par to, ka jūs pats ieejat pa šīm durvīm. Jūs tur stāvat un sakat: „Tas esmu es. Tas ir mans. Tiesājiet mani šā vai tā – tam nav nozīmes. Es esmu uz sava ceļa, sekojot savam dzīves mērķim. Un tā tas ir.” Tas pašlaik notiek.


Tas arī nozīmē mazliet mainīt savus uzskatus par sevi. Tas jums sagādājis lielas problēmas, it īpaši skolotājiem un dziedniekiem. Jūs redzat, kā šī gaismas ietekmē citus cilvēkus, un pašlaik jums ir tendence to pavilkt mazliet atpakaļ dēļ gaismas atspīduma. Tā nav jūsu atbildība. Jūsu atbildība ir izstarot savu gaismu jebkurā jums ērtā veidā. Tas arī nozīmē līdzsvarot savu ego. Visi baidās no tā, ka ego kļūst pārāk uzpūties, jo kad tas notiek, jūs sevi nogriežat no sava avota. Nepiepūstam balonam ir viegli ātri krist un izraisīt šīs problēmas, bet tās nav jūsu rūpes. Mūsu rūpes ir par tiem, kuriem ir pārāk zems ego, par tiem, kas nepiecelsies un neteiks: „Man ir pašam sava svece. Man ir ar ko dalīties.” Zaudē ikviens – ieskaitot mūs -, kad jūs nedalaties ar gaismu no Mājām.


Tehnoloģija mainās ļoti ātri dažādos veidos. Grāmatas iespējams būs ar jums vēl kādu laiku, jo jums ir tāds mīlas sakars ar papīru. Atrodies veidus, kā dalīties un izstarot šo gaismu, padarot to pieejamu cilvēkiem ap jums. Atrodiet veidus uzņemties atbildību ne tikai par savu laivu, savu dzīvi un savu virzienu, bet arī par sliedi, ko tā atstāj. Atrodiet veidus, kā izmantot šo sliedi pozitīvos veidos, un jūs radīsiet pilnvarotu enerģijas lauku jums apkārt. Viss, kas vajadzīgs ir apziņa un jautājuma uzdošana: „Kā es to varu izdarīt?” Mēs ceram, ka šodien mēs jums neesam devuši atbildes, bet esam palīdzējuši noskaidrot jautājumus, jo atbildes jau ir jūsos.


Jūs daudz reižu esat centušiem ieraudzīt sevi, ne tikai uz šīs planētas, bet viscaur Visumam. Mīļie, ja vien jūs varētu redzēt sevi tā, kā mēs jūs redzam, jūs nekad par sevi nešaubītos. Jūs nekādā veidā neslēptu šo gaismu. Mēs ceram, ka caur mūsu acīm, jūs varat ātri uzmest aci uz savu diženumu.


Mēs griežamies pie jums – Zemes Meistaru Skolotājiem – ar patiesu cieņu. Mēs lūdzam jums atcerēties tikai trīs lietas: attiecieties viens pret otru ar lielāko cieņu. Stipriniet viens otru. Apzinieties, ka jūs spēlējat skaistu spēli un mēģiniet saspēlēties labi kopā.


Espavo.

Grupa


http://transbeacon.lightworker.com/2009/2009_08-ShineLight-lv.htmlPievienots: 2009/09/30