Sveicieni no Mājām./ jūlijs

No Grupas caur Stīvu Roteru.


nobeigums


VAIRS NEKĀDU NOSLĒPUMU


Visas pasaules ekonomiskās sistēmas ir balstītas uz uztveri, un jūs esat gatavi pacelt šo plīvuru un ieraudzīt lietas, kas agrāk bijušas apslēptas. Tas notiks daudzās dažādās jomās. Jūs uzzināsiet šo to par notikumu, ko jūs saucat par 9-11. Jūs atklāsiet daudzas no apslēptajām struktūrām, kas līdz šim ir pastāvējušas uz planētas. Plīvurs tiek pacelts, tāpēc uz Zemes vairs nebūs noslēpumu. Tas ir tik vienkārši. Lai gan daudzi no jūsu vadoņiem to vēl nezina, ļoti viņi drīz to atklās, jo nav iespējams dzīvot pilnīgi bez jebkāda godaprāta uz planētas, kur uz tevi noraugās telepātiskas būtnes. Daudzas no jūsu valdībām šobrīd nonāk tieši pie šāda secinājuma. Šodien to var redzēt Irānā. Turienes valdība sāk saprast, ka visi viņus vēro un tādēļ nepieciešamas tūlītējas izmaiņas, citādi tai nav nākotnes. Tas ir tik vienkārši. Iespējams, ka tas prasīs zināmu laiku, bet process ir sācies. Jūs esat to radījuši paši, nodrošinot iespēju sazināties ar telefoniem, televizoriem, internetu un visām pārējām metodēm. Jūs esat sākuši savienot sirdis, un nu jūs spēsiet to darīt arī ar epifīzes palīdzību. Šai prasmei attīstoties, jums vairs nevajadzēs tehnoloģijas. Pēc zināma treniņa perioda jūs varēsiet atteikties no ārējām palīgierīcēm un darīt to iekšēji.


Tuvojas milzīgs notikums, kas skars visu planētu. Visai patiesībai jānāk gaismā, tāpēc tā būs tāda kā lielmēroga atklāšana. Jūs redzēsiet patiesību un jūs to jutīsiet, pat ja neviens cits nevēlēsies to atzīt. Cilvēki it visur ir sākuši saskatīt patiesību paši sevī. Sarežģītu melu un nepareizas enerģijas virzības rezultātā ir noticis daudz kas tāds, par ko sabiedrībai nav ne jausmas. Tieši šīs jomas tagad nāks gaismā. Jūs sāksiet to uztvert, un ļoti drīz visi zinās, kas īsti notika un kā tas notika. Tas, kā šo jauno patiesību uztvers pasaule visumā, noteiks jūsu ekonomikas virzienu tuvākajā nākotnē, sākot ar Savienotajām Valstīm, tad efektam izplatoties uz pārējām valstīm. Ne vien jūsu sirdis ir savienotas uz mūžiem – jo patiesībā jūs esat viena būtne – bet arī jūsu ekonomikas, un tas ir ļoti veselīgi.


Atšķirtības beigas


Jūs sākat saskatīt, ka neviens nekad nav viens. Neviens nespēj sevi pilnīgi nošķirt no citiem, tomēr ilūzijas par atšķirtību ir sadalījušas cilvēci un klusībā to smacējušas jau ļoti ilgi. Tagad ir pienācis laiks nospiest pogu un sākt visu no gala. Meklējiet veidus, kā jūs līdzināties viens otram, nevis atšķirības savā starpā. Tad jūs varēsiet saskatīt tos, ar kuriem esat uz viena ceļa, pastiept otram roku un teikt: „Nāc. Mēs esam atraduši durvis. Iziesim tām cauri kopā.” Tieši tas šobrīd notiek uz Zemes.


Šīs pārmaiņas aktivizēsies ļoti drīz, jo patiesības jomā pašreiz tiek sasniegts kritiskais līmenis. Cilvēki pieprasa dzirdēt patiesību. Galējam rezultātam nebūs tik daudz nozīmes, cik jūsu uztverei par notiekošo – tā noteiks jūsu ekonomikas nākotni nākamo desmit gadu garumā. Kad atskatīsieties uz savu vēsturi, redzēsiet, ka šajā brīdī esat ļoti mainījušies.


Kristāliem aktivizējoties, jūs vienlaikus sāksiet kļūt multidimensionālāki – jo šie kristāli nepastāv tikai vienā dimensijā. Tie pēc savas dabas ir multidimensionāli, kā jau visi kristāli. Jo vairāk jūs tos pielietosiet, jo ērtāk un spēcīgāk jūs jutīsieties ar jaunatklātajām iespējām. Jūs spēsiet tās izmantot apzināti un tādējādi gūsiet drošības izjūtu, sajūtu, ka uz planētas nekad neesat viens. Tas piešķirs jums vairāk drosmes, kas nepieciešama garīgai būtnei, kura staigā apkārt, izlikdamās par cilvēku – vairāk drosmes kā jebkad agrāk. Drīz jūs nesīsiet savā ķermenī vairāk gara, nekā jebkad šķita iespējams, kad jūs attīstījāt šīs fiziskās formas. Pārmaiņas ir sākušās; jūs esat sākuši adaptēt savu ķermeni. Tieši tas šobrīd notiek, un ir īstais brīdis pielāgoties, sākt kustēties tai virzienā, uz kuru pārmaiņas jūs mudina. Šis ir brīdis, kad uzmeklēt gaismu pat tumšākajā vietā. Ir īstais brīdis, kad pasniegties un atklāt savu iekšējo gaismu un iekšējo kaislību. Ja jūs spersiet kaut sīkāko soli šai virzienā, tas mainīs jūsu dzīvi vienas dienas laikā.


Mēs redzam jūsu cīņas. Mēs jūtam jūsu ciešanas, jūsu vientulību. Mēs jūtam jūsu enerģiju, kad reizēm nespējat uzmeklēt atbilstošu vibrāciju, kas apliecinātu jūsējo. Mēs zinām, ka jūtaties ļoti vientuļi, bet jūs nespētu būt patiesi vientuļi pat tad, ja ļoti censtos. Mēs nolaidīsimies un pabakstīsim jūs tur, kur visvairāk kut, lai atgādinātu, ka mēs esam tepat blakus, jo mīlam jūs vairāk, nekā jūs spējat iedomāties. Jūs maināt Visuma gaitu. Jūs esat evolucionējošs dievs, un mēs tā lepojamies, ka varam nolūkoties uz Zemes cilvēkiem brīdī, kad tie kļūst dievišķi. Jūsu enerģijas lauks mainīsies. Daudzi no jums ir dziednieki vai skolotāji tādā vai citādā jomā. Tāpēc, kad esat atradis kaut ko tādu, kas jūsu dzīvē darbojas, griezieties apkārt un padalieties tajā ar citiem. Atrodiet veidu, kā to parādīt vēl kādam. Bīdiet šo enerģiju cauri, jo jūs šobrīd verat durvis, caur kurām jums sekos visa cilvēce.


Tas ir atkarīgs no jums


Lūdzu, neiestrēgstiet dramatismā vai bailēs, jo tādu iespēju būs daudz. Uz Zemes tik daudz kas ir bijis apslēpts. Daudzas no sazvērestībām, par kurām daži klusībā nojauta, var izrādīties patiesas. Izaicinājums šeit ir saskatīt lietas patiesajās krāsās un izvairīties no dramatizēšanas. Tūlīt pēc tam, kad tas notiks, būs grūti uzticēties jebkādiem līderiem. Un mēs jums sakām, ka tas ir lieliski, jo līderi nemainīs jūsu dzīves. To darīsiet jūs paši. Jūs esat vienīgie, kas var uzņemties atbildību par savām dzīvēm, un tieši to jūs uzzināsiet. Katram no jums šajā enerģiju pārbīdes posmā ir iespēja izlemt savu likteni. Jūs varat atrasties, kur vien vēlaties, un varat savu atrašanās vietu mainīt jebkad, kad vēlaties. Viss, kas jums jāzina – ka jums pieder šī izvēle, un ka tā tiek veikta apzinātā līmenī.


Mīļie, jūsu enerģija ir augusi tik strauji. Jūs esat tik neticami skaistas būtnes. Jūs nesat savos ķermeņos gaismu no Mājām, un, izlaižot to sev cauri, jūs pievienojat tai enerģiju, kas to padara tik neatkārtojami, brīnumaini cilvēcisku. Tas ir maģiski, un mēs par to nepārtraukti sajūsmināmies. Mēs ar prieku apsveiksim jūs ar atgriešanos Mājās, kad jūs to izvēlēsieties. Daudzi izvēlēsies šo ceļu, jo priekšā esošie laiki ir pilni izaicinājuma un stresa. Daži vienkārši izlems: „Man jāiet Mājās.” Nav nekā pareiza vai nepareiza attiecībā uz izvēli atgriezties Mājās. Tā, bez šaubām ir skaistākā cilvēciskā pieredze, kas vispār iespējama. Atgriešanās Mājās ir neizsakāma miera pilna. Un nu jūs visi varat to darīt, pat nepametot fizisko ķermeni, jo tieši Mājas jūs sagaida tūlīt aiz stūra. Izbaudiet šo braucienu un turieties stingri, jo kratīs pamatīgi.


Mēs jūs godpilni lūdzam izturēties vienam pret otru ar cieņu. Mīliet un lolojiet viens otru pie katras izdevības un neaizmirstiet, ka šī ir tikai spēle. Saspēlējieties ar mīlestību.


Espavo

Grupa


www.lightworker.com

Tulkoja Gita Puriņa


Pievienots: 2009/08/30