Sveicieni no Mājām./ jūlijs

No Grupas caur Stīvu Roteru.

2009. gada jūlijs


No Stīva:


Šajā vēstījumā grupa apskata divus būtiskus tematus, kas varbūt sākumā nešķitīs radniecīgi. Mans darbs vienmēr ir vēstījuma beigās izdomāt, kā lai īsi apkopo tā saturu visiem saprotamā veidā. Šoreiz tas nebija viegli, jo apspriestie jautājumi bija ļoti dažādi, taču beigās jūs redzēsiet, kā tie ir saistīti savā starpā.


Viens no jautājumiem, par ko grupa runāja, bija ekonomika. Viņi sacīja, ka balons vēl nav izlaidis visu gaisu, un, kamēr process nav beidzies, nav iespējams radīt stabilu pamatu ilgstošai nākotnes izaugsmei. Viņi īpaši norādīja, ka mūsu ekonomiskās sistēmas esot balstītas uz uztveri. Viņi pat teica, ka tās esot balstītas uz „uztveri par uztveri”. Šādu frāzējumu viņi izvēlējās, lai mums būtu vieglāk saprast to, kas nāks. Viņi sacīja, ka pašreiz un tuvākajā nākotnē mēs atrodamies krustcelēs.


Jau kopš 1998. gada, kopš viņi pirmoreiz sniedza informāciju par Kristāliskajiem Bērniem, viņi sacīja, ka tad, kad uz Zemes ieradīsies pirmie Kristāliskie Bērni, VAIRS NEBŪS NOSLĒPUMU. Tieši to mēs šodien redzam. Tieši tas pašreiz notiek Irānā un daudzās citās vietās uz Zemes.


Grupa teica, ka kritiskais punkts tiks sasniegts Amerikā brīdī, kad vairāki no šiem noslēpumiem atklāsies vienlaicīgi, turklāt no dažādiem avotiem. Kad tas notiks, tad mūsu reakcija uz jaunradušos situāciju būs tas faktors, kas izšķirs ekonomikas nākotni tuvākajā desmitgadē. Savukārt nākamie desmit gadi noteiks mūsu ekonomikas nākotni turpmākajam gadsimtam. Ja brīdī, kad patiesība nāks gaismā, valdīs atklātība un godīgums, tad notikušais var tikt uztverts pozitīvi. Lai gan sākotnējā reakcija, visticamāk, būs dusmas un neuzticība, kopējā globālā uztvere var būt pozitīva, ja notikušais tiks uztverts kā kas tāds, kas reiz ticis atklāts un tādēļ vairs nevar atkārtoties. Turpretī, ja sekos mēģinājumi apslēpt jaunatnākušo kailas patiesības vilni vai to manipulēt, neuzticība turpinās dominēt, un mūsu ekonomikas balons izlaidīs gaisu pilnībā. Tas, kas notiks turpmāk, ir mūsu izvēle, un mēs visi varam tajā aktīvi piedalīties. Ja vēlaties piemērus, kā kaut ko mainīt un kaut ko ietekmēt, atliek tikai paraudzīties uz drosmīgajām dvēselēm Irānā.


Otrs būtiskais jautājums, ko viņi apskatīja, bija par kristāliem, kas veidojas cilvēka epifīzē kā daļa no atkalsavienošanās procesa, un to, ko tas mums nozīmē. Grupa jau gadiem ilgi runā par to, ka cilvēki kļūšot kristāliski, un šis ir pirmais taustāmais pierādījums, ka process ir sācies. Medicīnas zinātne pat ir radījusi tam jaunu nosaukumu – „biomineralizācija”. Tagad, kad jums visiem prātā stāv apkārt staigājoša mineralizēta humanoīda tēls, ļaujiet piebilst – grupa paskaidroja, ka, ja jaunradušies kristāli tiktu aktivizēti un pielietoti, tie varētu kļūt par pirmo fizisko soli telepātisku saziņas, laika ceļojumu, vairāku dimensiju apzināšanās un novecošanas procesa kontrolēšanas virzienā. Faktiski tas ir nākamais mūsu evolūcijas solis. Vai esat tam gatavi?


Man šķiet, ka šie temati ir savstarpēji saistīti, jo, tiklīdz tiks aktivizēti epifīzes kristāli, noslēpumi kā tādi kļūs principā neiespējami.


Cieši apskāvieni – un lai jums lielisks jūlijs!

Stīvs Roters


~~~~


Sveicieni no mājām!


Mums ir daudz, par ko runāt. Šodien mūsu ziņojums būs visai plašs, jo uz Zemes notiek tik daudz kā jauna. Šis ir maģisks laiks visai cilvēcei, jo jūs sākat atmosties no sapņa ne vien kā atsevišķi indivīdi, bet gan kā vesela garīgu būtņu rase, kas izliekas, ka mīt fiziskā, bioloģiskā burbulī. Pašreiz notiekošais ir rezultāts tam, ka visi cilvēki, kas mīt uz Zemes, paaugstina savas vibrācijas. Jā, jūs paraugāties apkārt un redzat arī zemās planētas vibrācijas, un bieži vien tieši šīs zemās vibrācijas izpelnās avīžu virsrakstus. Mēs jau esam teikuši, ka jūsu cilvēciskā attīstība notiks tikai līdz līmenim, ko atļaus zemākā uz planētas esošā vibrācija. Tomēr tas jūs neierobežo. Jo, tiklīdz jūs paaugstināt kolektīvo vibrāciju konkrētā sfērā un sasniedzat jaunu līmeni, jūs automātiski pavelkat sev līdzi zemāko šīs sfēras vibrāciju. Nesatraucieties, domājot, ka jums būtu kaut kur jādodas un jāglābj pasaule, necentieties izmanīt atsevišķus indivīdus. Paskatieties uz sevi un koncentrējieties uz savu iekšējo pasauli. Atrodiet, ko varat iesākt, lai aktivizētu to mirdzumu savās acīs. Dariet, ko vien varat, lai savā dvēselē atrastu aicinājumu, pie kura spētu pieturēties un uz kuru spētu virzīties. Tagad tas ir kļuvis planētai vēl būtiskāk nekā iepriekš.


Daudzi no jums ir noslēguši līgumus ar laika piesaisti, un jums bija šeit jāierodas konkrētā brīdī, lai paveiktu jūsu dvēseles un gara iecerēto. Labās ziņas ir tādas, ka šis ir tas brīdis. Tagad ķersimies pie darba – atzīstiet, ka jūsu būtība pieder jums. Ļaujiet mums atstarot jūsu enerģiju, lai jums būtu vieglāk atminēties, kas patiesībā esat. Fiziskais ķermenis šobrīd atrodas pārmaiņu procesā, un tas notiek vairākos līmeņos. Daudzos no jums jau ir sācies bioloģiskās (abu smadzeņu pusložu) atkalsavienošanās process, un jūs tiekat aktivizēti veidos, par kuriem vēl neko nezināt. Jūsu pašu dimensijās pastāv līmeņi, kas jau neskaitāmus gadu tūkstošus ir bijuši atdalīti viens no otra. Jūsu smadzeņu puslodēm atkalsavienojoties, šīs sadalījuma kategorijas izplūdīs, un tieši to nozīmē „kļūt multidimensionālam”. Jūs sākat apzināties, ka neesat vienīgais indivīds visā šai būšanā. Pasaulē, kurā jūs eksistējat, pastāv vienpadsmit laika un telpas dimensijas. Šīs dimensijas pavisam klusi sāk saplūst kopā, jo sāk sabrukt atdalījuma zīmes, kas līdz šim noturēja tās atsevišķi. Atkalsavienošanās procesam turpinoties, jūsu fiziskais ķermenis ar jūsu pašu acīm, ausīm, degunu un muti sāks uztvert lietas, par kurām jums iepriekš nebija ne jausmas.


Kristāli epifīzē


Jūsu fiziskajam ķermenim piedzīvojot atkalsavienošanos, notiek jauni procesi – it īpaši smadzenēs. Fiziskais ķermenis attīstās, un vienas no izmaiņām, kas ar to saistītas, norisinās epifīzē, lai gan nav ierobežotas tikai šajā dziedzerī. Epifīzē veidojas kristāli; visur pasaulē cilvēku smadzenēs sāk veidoties kristāliskas struktūras, ko jūs definējat kā kalcīta kristālus. Šos kristālus var noskaņot tā, lai tie uztvertu elektromagnētiskas frekvences. Jūs jau tagad sazināties savā starpā ar elektromagnētiskām frekvencēm, kas spēj pārvietoties cauri jūsu ķermenim (radio viļņiem). Neskaitāmas elektromagnētiskas frekvences tieši šai mirklī nekavētas plūst cauri jūsu ķermenim, tomēr jūs tās pat neapzināties. Tas drīz mainīsies. Sākumā var gadīties, ka jūs uz tām reaģēsiet pārlieku jūtīgi, un tas arī var sagādāt problēmas. Tomēr procesa būtība ir pamazām jūs pieradināt pie domas, ka jūs spējat sevi aktivizēt. Šīs nav sacensības, mīļie. Lūdzu, nesteidzieties un pārāk nenoslogojiet savus ķermeņus, jo tie var panest tikai zināmu devu pārmaiņu konkrētā laika periodā. Tomēr jums izdosies šīs pārmaiņas īstenot – un veiksmīgi.


Kristāli, kas šobrīd veidojas jūsu smadzenēs, tajās ir atradušies jau kādu laiku. Patiesībā jūs uzsākāt otru savas enerģijas apzināšanās vilni aptuveni pirms 60 gadiem, un tieši tad sāka veidoties šie kristāli. Tie ir mierīgi gulējuši jūsu ķermenī, gaidot, kad tiks aktivizēti. Nu medicīnas zinātne ir tos pamanījusi, un jūs pat varat aplūkot attēlus ar epifīzē augošajiem kristāliem. Saskaņā ar medicīnas teorijām, tas ir problemātisks fenomens, jo izraisa grūtības un izaicinājumus cilvēka fizioloģiskajam mehānismam. Jums liekas, ka tas ir rezultāts kādai jūsu pieļautai kļūdai. Mēs savukārt jums sakām, ka tā ir daļa no jūsu evolūcijas un kas ārkārtīgi aizraujošs, jo nu jūs varat redzēt. Jūs jau agrāk esat runājuši par iekšēju saziņu un telepātiju, jūs pat esat to mācījušies un pielietojuši. Lai gan vairums no jums zina, ka tā patiesībā pastāv, vienlaikus šī prasme ir bijusi vairumam neaizsniedzama – bet vairs ne. Kā aktivizēt kristālus un izmantot tos saskaņā ar jūsu Augstāko Mērķi? Vēl būtiskāk – kā tos uzskaņot tā, lai tie uztvertu tikai vienu raidstaciju vienlaikus? Tas ir izaicinājums, ar ko daudzi no jums saskarsies, tiklīdz sāks to izmēģināt. Kristāli ir dzīvi; Zeme ir dzīva. Viņa ir uztverīga būtne, pat ļoti apzinoša. Un, ja kristāli ir minerālu valsts augstākā vibrācija, jūs varat teikt, ka uz Zemes kristāli ir kā smadzenes. Patiesībā kristāli ir Zemes epifīze. Kristāli, ko jūs pazīstat vislabāk, pārstāv augstāko minerālu valsts vibrāciju. Tieši tādēļ daudzi no jums sarunājas ar kristāliem, saņem vēstījumus no kristāliem vai pieraksta ziņojumus kristālos. Jūs pārstāvat augstāko dzīvnieku valsts vibrāciju diapazonu, un tāpat kristāli pārstāv augstāko vibrāciju minerālu valstī.


Cilvēki kļūst kristāliski


Jūs būsiet dzirdējuši par Kristāliskajiem Bērniem un Indigo Bērniem, kas ierodas uz Zemes ar jau ieinstalētām telepātiskas komunikācijas spējām. Viņi gan neprot tās pielietot, tomēr viņiem ir pieejama iekšējas komunikācijas sistēma, ko ar zināmu piepūli var noregulēt un izmantot praktiski. Arī jums tāda ir. Šīs sistēmas pamatā ir jaunie kristāli. Kad cilvēce iemācīsies tos izmantot un tiem pielāgosies, tad notiks interesantas lietas. Mēs jums sakām, ka cilvēce nav vienīgā, kas iesaistīta pārmaiņu procesā – jo, ja jūs paraudzīsieties uz bioloģiskās dzīvības struktūrām, jūs redzēsiet, ka arvien vairāk augu pēc savas dabas kļūst kristāliski. Jūs pamanīsiet, ka dzīvnieki un augi pakāpeniski iegūst kristāliskas enerģijas īpašības, kas agrāk vēl nav novērotas. Tā ir daļa no dabiskās evolūcijas procesa – jūs kļūstat kristāliski.


Tā nemaz nav tik sarežģīta procedūra. Ja palūkosieties uz kādu no savām periodiskajām tabulām, tad redzēsiet, ka oglekļa bāzes struktūra, uz kā pašreiz balstās jūsu eksistence, ir tikai pāris molekulu attālumā no silikona bāzes struktūras. Pāris smalku izmaiņu, un jūs būsiet pārslēgušies no vienas uz otru. Tas notiek ne tikai ar jums – arī dzīvnieku, augu un kukaiņu valstis sāk pāriet uz kristāliskām struktūrām. Interesantākais ir tas, ka drīz jums vairs nebūs nepieciešami minerālu valsts kristāli, un tie sāks sairt. Tās ir pārejošas situācijas, bet šobrīd jūs atrodaties vietā, kur tās sāk attīstīties.


Vairumam cilvēku epifīzē ir izveidojušies kalcija nosēdumi. Jūs tam esat atraduši visdažādākos iemeslus. Jūsu zinātnieki uzskata, ka tam ir kāds sakars ar fluorīdu dzeramajā ūdenī. Kad jūs tikko sākāt lietot mobilos telefonus, tad tika atklāts, ka tie veicina audzēju rašanos, un par to tika ļoti daudz diskutēts. Mēs jums sakām, ka novērotais gan bija ļoti reāls, tomēr nekad pilnīgi nematerializējās par tāda mēroga problēmu, kāda tika sagaidīta. Epifīze vienkārši sākumā pārāk jūtīgi reaģēja uz jaunu frekvenci savā tiešā tuvumā, taču tas jau ir mainījies. Mobilie telefoni izpelnījās tik plašu sabiedrības piekrišanu, ka cilvēka ķermenis adaptējās un iemācījās izslēgt šo vienīgo frekvenci no uztveres diapazona. Jūs pašlaik adaptējaties daudzos dažādos veidos. Iepriekšminētā adaptācija bija nepieciešama izdzīvošanai un notika neapzināti. Tagad jūs iemācīsieties to kontrolēt apzinātā līmenī. Jūs iemācīsieties komunicēt ne tikai savā starpā, bet arī ar pārējo zemeslodi. Jūs iemācīsieties sarunāties caur kristālu. Ir daudzi veidi, kādos jūs sāksiet to aktivizēt, bet tikai tagad sāk atklāties pirmie fiziskie pierādījumi, kas šo procesu apliecina. Tas notiek ar visu cilvēci, gan jaunajiem, gan vecajiem.


Uztvere un ekonomika


Veltīsim kādu brīdi kādai citai būtiskai tēmai – pašreizējai ekonomiskajai situācijai uz jūsu planētas. Jūs visi uz Zemes pēdējos pāris mēnešos esat pārdzīvojuši vienreizējas pārmaiņas ekonomiskajā jomā. Jūs jau labu laiku tās gaidījāt un par tām diskutējāt. Jūs esat runājuši par jaunām struktūrām, jauniem jēdzieniem un veidiem, kā rīkoties ar naudu – tās visas ir svaigas un aizraujošas idejas. Process ir iegājis sliedēs, un pašreiz paveras durvis, lai šīs idejas varētu īstenot dzīvē. No mūsu perspektīvas vairums Zemes ekonomikas sistēmu izskatījās kā ar karstu gaisu piepūsti baloni. Karstais gaiss lika baloniem izskatīties daudz lielākiem, nekā tie patiesībā bija. Lielākais no tiem bija Savienoto Valstu ekonomiskā sistēma, un tas, kas notika Amerikā, ir interpretējams vienkārši – balons izlaida mazliet gaisa. Tas nudien bija brīnišķīgi, jo deva jums iespēju saskatīt, ka ir iespēja būvēt ko jaunu, un šoreiz uz stabilāka pamata. Lai gan pusizlaistais balons vairs nepasargās no triecieniem, tajā tomēr vēl ir mazliet gaisa. Drīz notiks kas ļoti interesants, tāpēc ļaujiet mums parunāt par to un veidu, kā tas ietekmēs jūsu ekonomiskās struktūras. Mēs jums sakām, ka jūsu ekonomiskās struktūras ir balstītas tikai un vienīgi uz uztveri. Tām tikpat kā nav faktiska vai reāla pamata. Un tas nav nepareizi – tikai veids, kā jūs izvēlējāties spēlēt šo spēli. Kad Glabātājs pirmoreiz sāka saņemt no mums informāciju, viņš nosprieda: „Man uz pleca sēž šīs būtnes, kas redz visu. Es tām pajautāšu par akciju tirgu.” Mēs izplūdām histēriskos smieklos. Mums likās tik ārkārtīgi uzjautrinoši, ka viņš grib mums jautāt kaut ko par akciju tirgu, jo akciju tirgus ir cilvēku izdomāta spēle, kas norisinās iekš citas spēles, kas savukārt norisinās iekš vēl citas spēles, kas ir balstīta uz uztveri par uztveri par uztveri, un jūs gribat, lai mēs jums pasakām priekšā, kurp tas viss virzās? Mums tas nudien likās smieklīgi. Tā ir spēle, ko esat radījuši jūs paši, un paši to arī spēlējat. Spēles virzienu varētu paredzēt tikai spēles radītāji, un jums tas īpaši labi nepadodas. Jūs gan varat šo spēli spēlēt vibrāciju līmenī, bet to nespēj neviens cits. Tāpēc ļaujiet par to parunāt, jo tas ir būtisks elements.


Espavo

Grupa


nobeigums sekos


www.lightworker.com

Tulkoja Gita PuriņaPievienots: 2009/08/30