Sveicieni no Mājām./ jūnijs

No Grupas caur Stīvu Roteru.

nobeigums


Savienoto Valstu nākotne


Tagad parunāsim mazliet par pasaules skatījumu uz ekonomiku, jo tas pašlaik nodarbina ikviena prātu. Tā ir bijusi interesanta spēle, ko skatīties no šejienes, redzot, kā tā attīstījusies. Vienmēr ir kāda nācija vai reģions, kas tiecas rādīt ceļu daudziem citiem. Daudz reižu tās bijušas Savienotās Valstis, kas izdarījušas neticamu darbu pasaules vadīšanā daudz veidos. Savienotās Valstis kļuvušas par lielisku nāciju. Jūs esat izgājuši caur daudz grūtībām, lai to paveiktu, un jūs to esat darījuši sajaucot universālo enerģiju. Jūs atļāvāt visam ienākt; jūs atļāvāt visām daļām iet cauri. Rezultātā tas, ko esat paveikuši, ir izplatījies visā pasaulē. Savienotās Valstis bijušas pasaules līderis, un pašlaik šī pasaules līderība tiek noteikta. Jūs esat uzbūvējuši ekonomikas sistēmu, kas veidota no uztveres par uztveri. Tāpēc Savienoto Valstu uztvere globālajā sabiedrībā tagad noteiks savu vietu pasaules līderības attīstībā. Savienotajām Valstīm vairs neuzticas tā, kā iepriekš, dēļ atkārtotiem enerģijas nepareiziem norādījumiem un problēmām; Un dēļ daudz reizēm, kad cilvēki paļāvās uz līderiem un atdeva tiem savu spēku. Absolūts spēks pilnībā samaitā, un jūs to apzināties. Mēs sakām, ka sava spēka saglabāšana ir jūsu planētas Zeme nākotnes atslēga. Tas nenozīmē paļauties uz kādu līderi, kas jūs kaut kur aizvedīs. Jums jāuztur sava enerģija pašiem, tāda ir pilnvarotu sabiedrību būtība. Mēs sakām jums, ka tagad ir laiks integrēties valdībā, un cilvēkiem jāstāv stalti un jāpārtaisa Amerika. Tas ir tas, kas paņem visu spēku un ieliek to atpakaļ jūsu klēpī, nevis valsts vai līderis. Savienotās Valstis izgājušas caur lielām izmaiņām, un visa pasaule tagad skatās, lai redzētu, kas notiks. Jā, visas acis ir pavērstas uz Savienoto Valstu prezidentu, un mēs jums iesakām neskatīties turp, jo tā nav vienīgā atslēga.


Atslēga būs cilvēku darbībā – cik ātri jūs sāksiet nest jauno planētu Zeme uz Savienotajām Valstīm un iekļaut to savās dzīvēs. Tas nav atkarīgs no jūsu līderiem. Tas atkarīgs no jums. Tas atkarīgs no jums – piecelties un uzņemties atbildību par savu laimi un savu godīgumu un savu enerģijas lauku. Jūs izmainīsiet visu – no ekonomiskajām sistēmām līdz valdības struktūrai, no iekšas uz āru. Jūs turpināt runāt par valdību tā, it kā tā būtu kaut kas cits. Tā nav. Tā ir jūs. Valdību veido cilvēki, un tā ir cilvēku spēle, ko jūs esat izgudrojuši. Mainiet to! Lieciet valdībai izskatīties tādai, kas var atbalstīt jūs jūsu enerģijās, jo jums tagad ir iespēja to darīt. Mēs sakām jums, ka jūsu līderi, pasaules līderi, kas strādā ar šo enerģiju, tagad atbrīvos vietu, lai jūs to darītu, kas nekad agrāk nav noticis. Šī planēta mainās ļoti ātri, un dēļ jūsu jutīguma vai ādas trūkuma tā var būt vai nu ļoti sarežģīta pāreja vai ļoti priekpilna.

 

Zemes Otrā Virtuālā Nāve un Solārais Cikls


Mēs arī sakām, ka Zeme, pati par sevi, arī sasniedz līdzīgus kritiskos jutīguma līmeņus, kādus piedzīvojat jūs. Mēs jau iepriekš esam teikuši, ka Zeme ir aizgājusi cauri tam, ko mēs saucam par Virtuālo Nāvi. Tā ir izgājusi caur vēl vienai, kopš mēs par to runājām, un tā tieši pašlaik beidz savu otru virtuālo nāvi. Katru reizi izejot caur kādai no šīm iespējām, jūsu vibrācijas krietni paaugstinās. Ja jūs skatāties uz vibrāciju ceļu, tad pēkšņi tās mainītos, jo jūs būtu izgājuši caur Virtuālajai nāvei. Zeme iet cauri šim pašam procesam; tā ir nolēmusi palikt un tiks pār-būvēta, mainīta, lai atbalstītu tās nākamo inkarnāciju, tas ir kāpēc mēs sakām, ka tā ir gaidībās. Daudzas no šīm pārmaiņām cilvēki vispirms var redzēt kā sarežģījumus vai problēmas, bet nebaidīšanās par to ir liels solis vietas veidošanā pilnvarotām būtnēm. Tās nav problēmas, tikai notikumi attīstības ceļā. Zeme sāk mainīties magnētiski un enerģētiski daudz dažādos veidos, lai sasniegtu augstākus vibrāciju līmeņus, lai atbalstītu jaunos cilvēkus, kas nāk. Mums ir neticami aizraujoši tajā noskatīties, jo nekad netiks sapņots, ka Zeme ar Spēli aizies tik tālu. Tas nekad netika iztēlots, ka jūs patiesībā pavirzīsieties garām Spēles beigām, ierakstot jaunu Spēli vecās vietā, un šeit jūs esat un to darāt. Jūs esat radītāji, mīļie. 


Mēs nesen runājām par dažiem notikumiem, kas notiek kosmiskā līmenī, un mēs vēlamies to šodien atkārtot. [Grupa atsaucas uz neseno čenelingu Telavivā, Izraēlā pirms divām nedēļām. Pieminēšanas vērts ir fakts, ka šis čenelings neierakstījās.] Mēs daudz esam runājuši par saules uzliesmojumiem, kas sasildījuši šo planētu un izmainījuši magnētiskos laukus, lai sagatavotu augstākas enerģijas ienākšanai uz šīs planētas. Saules uzliesmojumi ilga no 2001 līdz 2006. gadam, un tie ienesa milzīgu enerģijas daudzumu, kas sākotnēji bija domāta, lai palīdzētu iznīcināt planētu. Tagad tā pati enerģija tiek lietota, lai izmainītu un attīstītu planētu uz nākamo līmeni, nevis iznīcinātu to. Mēs runājam par kristāla enerģiju. Kopš 2006. gada saule ir pārtraukusi veidot saules uzliesmojumus, daļēji dēļ normālā cikla, bet arī atļauj aklimatizēt un lietot šo enerģiju. Ja enerģija netiktu lietota, nebūtu iespējams pievienot vēl.


Nesen mēs teicām, ka ir divi ceļi, kādos tas var iet, un ka tam ir vairāk sakara ar cilvēci, nevis zinātni uz Zemes. Tam ir sakars ar jums, jūsu domām un jūsu jūtām. Šie faktori izlems, kādā virzienā šī Spēle ies. Ja kolektīvā vibrācija nav pietiekami augsta šajā līmenī, saule neieies jaunā solārā maksimuma līmenī, lai veidotu saules uzliesmojumus. Mēs teicām, ka, ja tiks sperti soļi, Zeme ieies mini ledus laikmetā uz apmēram 30 gadiem, kas atnesīs daudz radikālākas laikapstākļu izmaiņas un vispārēju planētas atdzišanu. Ar cilvēkiem viss būtu labi, bet tas būtu ļoti apgrūtinoši. Ja atkal sāktos solārā maksimuma cikls, tas nozīmētu, ka planēta saņemtu vairāk enerģijas un atdzistu daudz lēnāk tūkstošiem gadu laikā.


Mēs to pieminam, jo pagājušas tikai divas nedēļas kopš mēs par to runājām, un jau parādās, ka visums jau ir atbildējis. Ir pazīmes, kas liecina, ka saule tūlīt sāks jaunu ciklu. Tāpēc, kad jūs redzat šī neskaidrās ziņas par saules uzliesmojumiem televīzijā, sviniet tās, jo tas ir kosmisks pierādījums, ka jūs esat pagriezušies aiz stūra.


Tagad ir iespējams atnest jauno enerģiju uz Zemes, ja jūs to lietojat. Lai gan no 2000. līdz 2006. gadam šī enerģija tika iedēstīta un uzglabāta gandrīz kā baterijas uzlādēšana, nav iespējams ielikt vairāk enerģijas, līdz jūs neesat izlietojuši kādu enerģijas daudzumu no baterijas. To var izdarīt caur jūsu sirds saiknēm un caur sava spēka paņemšanu. To var izdarīt caur lietām, ko jūs darāt savās individuālajās dzīvēs pašlaik un tas darbojas, tāpēc turpiniet šo lielisko darbu. Sekojiet savai sirds vēlmei. Sekojiet savai iekšējai gudrībai. Izpaudiet to čenelingu, kas visu laiku sēdēja uz jūsu pleca, bet jūs nezinājāt, kā to izpaust. Vienkārši speriet soli uz priekšu jebkurā kaislībā sidrs līmenī, un jūs ap sevi sāksiet veidot Gaismas ģimenes. Tās neaizvietos jūsu bioloģiskās ģimenes, bet tā vietā pievienosies viņiem. Daudzi gaismas kalpotāji, kam ir atsvešinātas ģimenes, vai tiem, kam vairs nav bioloģiskās ģimenes, arī šeit atradīs patiesu ģimenes nozīmi. Šīs gaismas ģimenes būs šeit, lai palīdzētu jums virzīties, jo šie cilvēki redzēs to, par ko jūs kļūstat, nevis to, kas jūs bijāt. Tagad ir laiks atrast to, un šādos veidos savienoties ar savu gaismas ģimeni.

 

Godiniet mani Mājās


Lai arī kur uz planētas jūs atrastos, ziniet, ka jūs esat daļa no mums un mēs esam daļa no jums. Jūs alkstat nākt Mājās. Jūs atceraties, kā tas ir, un domājat, cik brīnišķīgi tas būtu – atgriezties Mājās, un mēs jums sakām – tās nav tādas pašas, kādas tās bija, kad jūs aizgājāt. Debesis pašlaik veidojas uz Zemes, un tā ir visskaistākā daļa. Jūs būsiet mīļi gaidīti, kad izlemsiet nākt Mājās. Visa jūsu ģimene jūs sagaidīs un godinās Mājās. Bet, kamēr jūs esat šeit, atrodiet šos gabaliņus un saiknes. Kad jūs esat kopā ar savu bioloģisko ģimeni, un pēkšņi lietas sāk iet šķērsām, un jūs bļaujat viens uz otru bez kāda redzama iemesla, vienkārši ziniet, ka planēta Zeme veic šo izmaiņu. Un tā ir laba lieta.


Meklējiet iespējas. Jūs esat aizveduši šo planētu tālāk, kā jebkad tai bija paredzēts aiziet. Planētai Zeme bija paredzēta iznīcība starp 2000 un 2012. gadu. Tas nav noslēpums, un jūs to zināt. Visi nolemtie un drūmie pareģojumi, kādus jūs saņēmāt ap 2000. gadu, bija pareizi. Tām vajadzēja būt spēles beigām, bet jūs vēl šeit esat. Planēta Zeme nebeidzas. Jūs vēl aizvien redzat dažas lietas, kas tika iekustinātas. Jūs vēl aizvien piedzīvojat grūtības un izaicinājumus, kurus jūs uzskatāt par Zemes beigām. Tās nav Zemes beigas. Tas ir jauns sākums, un Zeme grasās dot dzīvību ļoti lielā veidā. Nostipriniet sevi, mīļie. Pierodiet sajust šo skaisto enerģiju bez dusmām. Jūtieties ērti, pievelkot šos cilvēkus ap sevi, kas zina, kas jūs esat un var ieraudzīt, kur ir jūsu enerģija. Viņi var jums palīdzēt pāriet no viena soļa pie nākamā, jo tas, ko jūs esat izdarījuši, ir neticami no šīs plīvura puses. Mēs ļoti ar jums lepojamies.


Mēs zinām, ka nav viegli būt cilvēkam. Mēs zinām, ka tas ir sarežģīti, un mēs zināt, ka jūs atgriežaties cilvēka domāšanā visu laiku. Bet jūs esat dievi. Jūsos ir tikai nedaudz no cilvēka. Jūs esat daļa no visu-redzošā, visu-zinošā un visa-esošā augstākā aspekta. Jūs sākat nest šīs zināšanas apzinātā līmenī savās ikdienas dzīvēs, katru dienu. Mēs esam tik satraukti, skatoties, kā jūs to darāt. Izbaudiet ceļojumu. Nebaidieties, un kad jums ģimenē ir kāds neliels strīds, sviniet to.

Mēs lūdzam jums izturēties vienam pret otru ar vislielāko cieņu – pat pret jūsu ģimeni. Stipriniet viens otru ar katru iespēju. Saspēlējieties labi kopā.

Espavo.

Grupa


http://transbeacon.lightworker.com/2009/2009_06-Family-lv.html


Pievienots: 2009/08/30