Sveicieni no Mājām./ jūnijs

No Grupas caur Stīvu Roteru.


Empātiski jutīgs


Mīļie, šī diena ir īpaša. Visumā notiek daudz lietu, par kurām jums ir maz zināšanu. Šī ir svinību diena daudzos, kā jūs to saucat, visuma kvadrantos, jo jūs neesat vieni uz Brīvās Gribas Planētas un jūs pavisam noteikti neesat vieni šajā visumā. Ceļoties jūsu vibrācijām, jūs jutīsiet daudz vairāk šo saikņu; lai gan tas ir kaut kas maģisks, jūs varat justies ļoti skumji, jo esat tik empātiski un dziļi saistīti enerģētiskā līmenī. Jūs esat piekrituši atnākt ar tādu jutības pakāpi, kas dažreiz bloķē vai ierobežo jūs dēļ jūsu pašu enerģijas lauka un jūsu pašu ievainojamības. Ar šīm pašām ievainojamībām, jutīgumu un talantiem, kas jums ir tagad, jūs esat gājuši caur daudzām dzīvēm. Šoreiz ir savādāk daudzu iemeslu dēļ. Galvenais uzsvars visai cilvēcei ir tas, ka jūs esat pārsnieguši enerģētiskos līmeņus, kas piedzīvoti Atlantīdas un Lemūrijas laikos. Jūs esat attīstījušies tālāk, nekā šī planēta jebkad iepriekš bijusi. Mēs zinām, ka tas tā neizskatās, ja jūs skatāties CNN vai BBC. Mēs zinām, ka jūs šaubāties par to, kas notiek uz šīs planētas, un mēs zinām, ka jums sava jutīguma dēļ dažreiz nepatīk ziņas.

Mēs jums pastāstīsim, mīļie, ka šis iespējams ir grūtāk tiem, kas lasa šo, nevis pārējiem uz planētas.


Ļaujiet mums paskaidrot par enerģētiskajām saiknēm, kādas jums ir vienam ar otru, lai mēs varētu parādīt to, kas pašlaik notiek uz planētas un kas gaidāms, no mūsu perspektīvas. Šajā brīdī jūsu dzīvēs notiek jauns pielāgošanas process. Jūs veidojat jaunas attiecības vibrāciju līmenī ar visu, kas jums apkārt uz planētas. Tas ir gandrīz tā, it kā jūsu vibrāciju līmenis būtu pa nakti izmainījies. Daudzi no jums to ir piedzīvojuši kā Virtuālo Nāvi, izvēloties palikt, nevis izmantojot iespēju atgriezties Mājās. Jūs varat pārtraukt spēlēt Spēli, kad vien vēlaties. Jūs varat izvēlēties iet uz Mājām, un durvis būs atvērtas, kas nodrošinās jūs „ārā” no planētas Zeme. Ja jūs izvēlaties pasēt kādas no šīm durvīm, un tā vietā jūs vēlaties palikt, tad jūsu vibrācijas mainās ļoti, ļoti ātri. Ļaujiet mums paskaidrot no cita skatupunkta, jo drīz jūs redzēsiet vairāk no šiem augstākajiem skatu punktiem, nekā jebkad agrāk. Šis ir skatījums no Mājām, bet mēs sakām, ka ļoti drīz jums būs iespēja redzēt no tā paša skatu punkta. jūs būsiet spējīgi redzēt no daudzām dažādām perspektīvām, tāpēc ļaujiet mums dalīties ar to, kā tas izskatās šodien. Mēs lietosim piemēru, kas daudzām jūsu sirdīm ir tik ļoti mīļš: ģimene.

Ļaujiet mums paskaidrot, kas notiek tipiskā ģimenē uz planētas Zeme.   

 

Augšup pa eskalatoru


Jūs ienākat un sakāt: „Es vēlos, lai tu būtu mamma, vai, lai tu būtu tētis, un vai tu būsi mans brālēns, kas mani tracina? Vai tu spēlēsi sliktā puiša lomu un ienesīsi ģimenē drāmu? Vai tu mani pietiekami mīlēsi, lai būtu mans biznesa partneris un nozagsi visu naudu, lai es varētu iemācīties mācību?” Jūs nosakāt visas šīs iespējas. Jūs atnākat un sākat spēli, protams, jūsu agrākajās inkarnācijas pakāpēs jūs iemācāties, kā strādā fiziskais ķermenis. Šajos iesākumos jūs prātojat, vai jūs varat izpaust savu garu caur fizisko bioloģijas burbuli? Ejot no viena līmeņa uz nākamo, sāk ienākt jauna enerģija. Pat ejot skolā un pārejot no klases uz klasi, jūs ievērosiet, ka viss mainās. Jūsu ievainojamība, jūsu spēka izjūta un personiskā identitāte – tas viss var ļoti ātri mainīties.


Jūs esat tas, ko jūs par sevi domājat. Katru reizi jūs ejat cauri kādai no izmaiņām. Jūs ļoti skaidri to varat redzēt bērnībā – jums jāiziet caur pielāgošanās periodam, mācoties rīkoties ar savu spēku šajā līmenī. Jūs esat izgājuši cauri daudzām šādām pielāgošanām ne tikai kā indivīdi, bet arī kā cilvēces kolektīvs. Tāpēc ļaujiet mums paskaidrot mazliet vairāk par kolektīvo situāciju.


Kad jūs veidojat ģimeni, daudz reižu tiešā saikne ir ar vienu primārā vecāka līgumu, nevis diviem. Jūs vispārīgi neprasāt vienai personai spēlēt mammu un otrai – tēti. Tā vietā jūs prasāt šai personai spēlēt mammu, tad ļaut mammai izvēlēties tēti, vai, izvēloties tēti, ļaujiet viņam izvēlēties mammu. Tas notiek daudz biežāk, kā jūs varat iedomāties. Jums ir viens primārā vecāka līgums, jo jums ir vibrāciju saderība ar šo personu. Tas nenozīmē, ka jūs nemīlat savu otru vecāku vai ka nevarat neko veidot ar šo vecāku, pat ja jūs šo personu iepriekš neesat pazinis kā dvēseli. Jūs varat veidot brīnišķīgas attiecības viscaur planētas Zeme vēsturei. Bet tas ne vienmēr tā notiek. 

 

Aizslēgtā istaba


Ar ģimenēm tas ir gandrīz kā jūs piekristu tikt iemests un ieslēgts istabā ar šiem cilvēkiem, līdz jūs izdomātu, kā saprasties un palīdziet viens otram kritiskos izaugsmes laikos. Jo vairāk jūs esat šajā istabā kopā, jo vairāk jūsu personības un iecietības kūsā un jūs krītat viens otram uz nerviem. Vai tas nav brīnišķīgi? Daudz reižu, domājot par jūsu ģimeni, jūs brīnīsieties: „Kas ir šie cilvēki, un kā es nonācu ieslēgts šajā istabā kopā ar viņiem? Kāpēc viņi nesaprot, kas es esmu?” Tas ir vislielākais izaicinājums ar ģimeni. Ģimene domāta jūsu atbalstam, īpaši tad, kad jūs veidojat savu gara izpausmi. Tā ir primārā dvēseles uzmanība. Daudz reižu, kad cilvēki kļūst pieauguši un iet pa savu ceļu, ģimene novirzās malā un aiziet citā virzienā, tikai reizēm to apciemojam vai sazināmies. Dažreiz dzīves mācības liek noteikt robežas ģimenē, lai uzturētu viengabalainību, bet citreiz enerģētiskās saites tiek pilnībā sarautas. Neviens variants nav pareizs vai nepareizs, vai neveiksmīgs vai veiksmīgs. Ģimenes aizslēgtā istaba nodrošina iespējas izaugsmei un savas izaugsmes mērīšanai pēc cilvēkiem ap jums. Tāpēc ģimenes pieredzes var krasi atšķirties – no dziļas atbalstošas beznosacījumu mīlestības līdz lielām grūtībām.


Visas šīs lietas atkarīgas no jūsu vēlmēm. Tas nav pareizi vai nepareizi. Ļaujiet mums to jums paskaidrot no vibrāciju viedokļa, jo tas var palīdzēt jums saprast, ko mēs redzam, kam jums ir jāiziet cauri. Visa cilvēce ceļas ļoti ātri. Notiek daudz pārmaiņu – ne tikai visiem jums uz šīs planētas, bet katra individuālajā dzīvē. Daudziem no jums nav darba, nav attiecību vai nav lietu, kas jums likās vajadzīgas jūsu laimei un atbalstam. Tas viss jūs noliek augstākajā iespējamajā potenciālā, uz ko jūs ejat. Tas atļauj garam strādāt ar jums, lai pārietu nākamajā līmenī.


Kad runa ir par ģimeni, lūdzu, saprotiet, ka jūsu ģimene tieksies redzēt to, kāds jūs esat bijis, nevis to, par ko jūs kļūstat. Tas ir tāpēc, ka viņi sākotnēji ļoti daudz ieguldīja jūsu vibrācijā. Tas patiesībā var būt ļoti labs enkurs, ka viņiem par jums ir šī stabilā uztvere, bet straujas izaugsmes gadījumos tas parasti izraisa ierobežojumus. Kad katrs ģimenes loceklis mācās dziesmu, viņi arī mācās harmonizēt. Šis ir harmoniju atbalsts no pārējiem, kad jūsu balss kļūst skaidrāka un spēcīgāka. Kad katrs loceklis attīstās un izpauž savu individuālo garu, viņi beidz ar dažām dziesmām, kas savij, nevis harmonizē, to pašu melodiju. 

 

Tagad ļaujiet mums izskaidrot kaut ko no vēl lielāka skatu punkta par lielajām ģimenēm, jo uz šīs planētas ir daudz ģimeņu variāciju. Ģimene jūs nodrošina ar iespēju kādu iepazīt tādā līmenī, kādā jūs viņu vēl nekad iepriekš neesat pazinis. Ģimene atļauj jums nolaist visas jūsu pretences, un ļauj cilvēkiem redzēt jums cauri. Vai jūs kritīsiet viens otram uz nerviem? To mēs varam garantēt. Vai būs laiki, kad jūs prātosiet – kas pie joda ir šie cilvēki, un kā es šeit nonācu? Jā, to mēs arī jums garantējam. Mēs jums pastāstīsim, mīļie, ka viņiem ir iemesls šeit būt. Pat ja neesat tuvi ar savu fizisko vai bioloģisko ģimeni, jūsu ģimene jums nodrošinājusi atbalstu, kādu jūs nevarētu saņemt citā veidā. Godiniet savu ģimeni par to savas vēstures daļu, kurā viņi spēlēja tik nozīmīgu lomu. Godiniet viņus par iešanu jums līdzās un uzdrošināšanos redzēt jūsu izaugsmi. Ja tas ir savādāk, godiniet viņus par negatīvas lomas spēlēšanu jūsu dzīvē.

 

Ziniet, ka arī jūsu dabīgā tendence ir redzēt jūsu ģimeni tādu, kāda tā bija, nevis tādu, par kādu tā kļuvusi. Lai arī kā jūs viņus mīlētu un lai arī cik ļoti jūs vēlētos kopā ar savu brāli vai māsu darīt kaut ko nozīmīgu, jūsu dabīgā tendence ir atstumt viņus, lai būtu tas cilvēks, ko jūs pazināt. Apzinieties to ar jūsu ģimenēm un draugiem, jo tas neiederas pilnvarotās sabiedrībās. 

 

Tie ir brālēni/māsīcas, kas kaujas


Veidojas arī lielākas ģimenes, un šīs ir tās sfēras, uz kurām jāvērš vērība uz planētas Zeme. Ir daudz ģimeņu veidu, ko jūs varat manīt. Jūs varat uzskatīt reliģiju vai rasi par ģimeni, bet paskatīsimies lielāku bildi.


Kad jūs atnācāt uz Zemes, jums apkārt bija cilvēki, kas varēja pastiprināt un nostiprināt jūsu vibrāciju. Ģimenes iekšējos līmeņos parasti ir pietiekama atšķirība, lai sasniegtu harmoniju, bet tālāk vibrāciju līnijā mēs saprotam, ka līdzības bieži saasina viena otru. Tas ir tādēļ, ko mēs sakām, ka brālēni/māsīcas bieži kaujas uz Zemes. Šis varētu būt izaicinājums tuvākajā nākotnē, un tāpēc mēs to šodien sakām. Jums ir izvēles. Jums vienmēr ir bijušas izvēles. Jums pavisam drīz būs izvēle iemācīties vairāk par šīm saiknēm un ieraudzīt, kādas tās patiesībā ir: jūsu pašu atspulgs. Brālēnu/māsīcu līmenis ģimenē bieži vien atspoguļo katru pašu kritiskos veidos, un šis viens faktors ir izraisījis daudz vairāk izaicinājumu uz planētas Zeme, kā jūs varat iedomāties. Šis ir arī viens faktors, par kuru jums drīz būs jauna sapratne. Šī ir izaicinājumu sfēra, pie kā cilvēcei ir jāķeras klāt. Jebkādu lēmuma atrašana šai mūžsenajai paradigmai sāks ļoti ātri mainīt cilvēces realitāti, un ievedīs jūs jaunā pasaulē. 

 

Iešana bez ādas


Daudzi no jums ir dziednieki un skolotāji, un jūs esat nākuši uz Zemes palīdzēt. Jūs esat piedzimuši uz ļoti skarbas planētas. Planētas Zeme enerģija mainās ļoti ātri katru dienu un kļūst arvien pielaidīgāka daudzās jomās, bet tā aizvien ir skarba planēta ļoti jutīgiem cilvēkiem. Jūs zināt, kā tas ir, jo mēs tagad runājam ar jums. Daudziem no jums ir tik daudz jutības, un jūs esat darījuši lietas, kas aizsargā un izolē jūs. Ja jums ir grūtības ģimenē, jūs noliekat ģimeni šeit un pārceļaties uz citu valsti, jo varat sajust vēlmi ārpus izdzīvošanas. Mēs jums sakām, ka visi gatavojas iziet caur līdzīgai pieredzei, kādai cauri esat izgājuši jūs. Tas ir gandrīz tāpat, kā iet bez ādas, jo jūs jūtat pavisam vieglu pūsmu vai enerģiju. Kad jūs to jūtat, jūs nezināt, ko ar to darīt, un ir ļoti izaicinoši to izturēt. Bet tā kā tagad tas notiek ar daudziem, kļūst acīmredzams, ka jūs esat meistari un zināt, kā ar to tikt galā.


Mēs sakām jums, ka kari uz šīs planētas sākušies, pirmkārt, dēļ ticību sistēmas atšķirībām, un, otrkārt, tāpēc, ka jums nepatīk savs atspulgs citu acīs. Dēļ jūsu jutīguma un uzņemšanas, ko citi neuzņemtu sevī, jums izveidojušās tādas situācijas kā Ziemeļīrijā daudzus gadus, un šodien jūs redzat, ka ar arābiem un ebrejiem ir ļoti līdzīgi. Brālēni/māsīcas, ļoti līdzīgi savās enerģijās, turpina cīnīties viens ar otru atkal un atkal. Jums ir jaunas iespējas nākamo astoņu mēnešu laikā, lai apturētu to un sāktu mainīt šo enerģiju uz planētas.


Mēs daudz reižu esam runājuši par veiksmes noslēpumu turpmākajos gados – meklēt veidus, kādos esat līdzīgi, nevis koncentrējoties uz jūsu atšķirībām. Mēs arī esam noteikuši 2009. gadu kā dalīšanās beigas. Jūs visi esat dieva daļa. Jums visiem ir viena izcelsme. Jūs ne tikai esat saistīti, bet jūs visi esat viens otra daļa. Kad jūs pabīdāt malā plīvuru un ieraudzīsiet to, jūs histēriski sāktu smieties par visiem strīdiem un lietu atspulgiem, ko būsiet redzējuši. Kad jūs redzat kaut ko, kas jums nepatīk citos cilvēkos, tas ir tāpēc, ka neesat mierā ar to daļu sevī. Tas notiek ne tikai individuālā līmenī ģimenēs, bet arī plašākā mērā. Vai tas nozīmē, ka jūs varat atrisināt savas ģimenes problēmas? Mēs vēlētos kaut tā būtu, bet mēs zinām, ka tas varbūt nebūs iespējams, jo vajadzīgi divi cilvēki, lai atrisinātu situāciju; lai gan jūs to vēlaties, varbūt otrs to nevēlas. Sāciet ar sevis mainīšanu un gaidāmo notikumu ekspektāciju atlaišanu, jo tas ir vissvarīgākais. Tas sāk notikt lielākā mērogā. Jūs redzēsiet arvien vairāk piemēru, kā cilvēki savstarpēji mijiedarbojas, un jums būs iespējas strādāt ar šo enerģiju dažādos līmeņos dažos turpmākajos mēnešos. Šogad jums ir iespēja izbeigt dalīšanos uz planētas Zeme; 2009. gads ir dalīšanās beigu gads un tas darbojas ļoti labi. Jā, jūs redzat sarežģījumus un izaicinājumus. Mēs neredzam. Mēs redzam jūs uz jūsu ceļa, kuru esat izvēlējušies un ļoti labi sadarbojušies.

Espavo.
Grupa

nobeigums sekos

http://transbeacon.lightworker.com/2009/2009_06-Family-lv.html

Pievienots: 2009/08/30