Sveicieni no mājām!

No Grupas caur Stīvu Roteru.


nobeigums


Jomas, ko vērts novērot.


Tikai uzmanīgāk paskatoties, jūs varat ieraudzīt fiziskajā ķermenī mītošo dvēseli. Tai brīdī, kad jūs ieraugāt dvēseli, viss pārējais izzūd, jo tieši tad jūs sākat saskatīt paši sevi. Kad tas notiek, jūs varat pat iemīlēties. Nav nozīmes, kāds ir jūsu ķermeņa tips, kam jūs dodat priekšroku vai kādas jūsu uzskatu sistēmas ir bijušas pirms tam. Ja jūs pavelkat nost priekškaru un patiesi ieraugāt otru dvēseli, jūs iemīlaties paši sevī un savā tēlā, kāds tas atspoguļojas citu acīs. Tas uz šīs planētas notiek arvien biežāk un biežāk.

Mēs jums pateiksim arī, ka tuvākajos gados daudziem no jums parādīsies izteikts jūtīgums pret apkārtējo vidi. Pāris tā aspekti var dažiem no jums izrādīties traucējoši, jo jūsu jūtīgums pieaugs vienlaicīgi ar Zemes fona troksni – ko mēs sauktu par balto troksni. Daudzi no jums jutīsies izklaidīgi, it kā jums būtu kāda problēma vai jūs nebūtu spējīgi ilgstoši uz kaut ko koncentrēties. Saprotiet tikai, ka enerģija mainās, un vienlaikus mainās arī jūsu vēlmes attiecībā uz to, kur un kā jūs vēlaties būt. Tāpat mainīsies arī priekšstati par to, ko būtu vērts atbalstīt. Daudzas no lietām, kam jūs dodat priekšroku – pat līdz tam, ko jums patīk ēst – pāris nākamo gadu laikā mainīsies. Pēkšņi jums vairs nepatīk tas, kas agrāk patika, bet ēdiens, ko jūs nekad nebijāt pat pagaršojis vai kas jums bērnībā riebās, pēkšņi jums ir bezgala iegaršojies. Jūs atklāsiet, ka daudzas no šīm izmaiņām notiek, lai atbalstītu jūsu vibrāciju izmaiņas pašreizējā attīstības procesā.

Daudzi no jums sāks atklāt savu garīgumu. Mīļie, jūs, kas šobrīd atrodaties šajās telpās vai vērojat šo pārraidi, jūs esat skolotāji. Tāpēc šī vieta jūs pievelk, jo jums ir kaut kas, ko teikt. Mēs šeit neesam tādēļ, lai jums ko pavēstītu. Mēs neesam šeit, lai jums stāstītu, ko darīt, pat ne lai dotu jums norādes par to, kas ir pareizi vai nepareizi, jo tikai jūs paši spējat to noteikt. Mēs šeit esam, lai palīdzētu jums atrast savu balsi. Ļaujiet paskaidrot, jo arī tas varētu jums palīdzēt nonākt līdz kopainai par to, kā garīgām būtnēm ir izlikties par cilvēkiem.


Dzīves pagarināšana.


Mēs uz to skatāmies daudzos dažādos veidos. Ir bijuši cilvēki, kas nāk pie Glabātāja un jautā: „Vai ir iespējams, ka arī es varētu saņemt Grupas vēstījumus?” Viņš atbildēja: „Protams.” Viņš nav vienīgais, kas dzird šos vēstījumus. Daudzos no jums tie rod atbalsi, jo ir uz viena viļņa ar jūsu sirdi un sasniedz to, pirms tie sasniedz jūsu ausis. Jūs zināt, ka šeit ir kas tāds, ko jūs vēlaties atcerēties, kas tāds, kas var palīdzēt jums atgriezties pie Māju vibrācijām. Tomēr bieži, kad Glabātājs jūs uzrunā un jautā: „Varbūt tev ir kaut kas, ko teikt?”, jūs atraujaties un nomurmināt: „Nē, nē, es jau neko. Esmu šeit tikai, lai klausītos. Esmu šeit, lai skatītos un mācītos.” Viss kārtībā. Skatieties un mācieties, cik jums patīk. Patiesība ir tāda, ka mēs zinām, kas jūs esat, un jūsu gaisma kļūst tik spoža, ka vairs ilgi nebūs iespējams to apslēpt. Ir diezgan uzjautrinoši nolūkoties, kā cilvēki slēpjas krūmos... Un, kad viņi iemirdzas savā gaismā, viņi vairs nevar noslēpties, bet joprojām izliekas, ka ir neredzami. Mums ir tik smieklīgi tajā noskatīties.

Jūs esat garīgas būtnes, mīļie. Jūsu ķermeņi ir tikai īslaicīgs konteiners. Svētījat savu ķermeni un izbaudiet to. Tas veic lielisku darbu. Jā, fiziskais ķermenis viegli var izturēt pat 300 gadus. Sākotnēji tas tika radīts vēl ilgākam laikam, un jūsu pašu vēsturē ir pierakstīti gadījumi, kad tas ir izturējis vairāk nekā 300 gadu. Ja jūs tā izvēlēsieties, jūs varēsiet pie tā atgriezties, jo dzīves ilgums ir elastīgāks, nekā jums šķiet. Ir cilvēki, kas automātiski domā: „Es gribētu dzīvot 1000 gadu.” Jūs aiz garlaicības sajuktu prātā. Tas būtu līdzīgi kā dzīvot starp tarakāniem, un jūs nespētu ne ar vienu saprasties. Daudzi no jums nespēs atbrīvoties no šīs domas. Jums attīstoties, mēs vēlētos, lai jūs šo ainu redzat skaidrāk.


Saldējums.


Tobrīd, kad Glabātājs pirmoreiz sāka nest mūsu vēstījumus, viņš lasīja Kryon grāmatu un mums pajautāja: „Starp citu, vai jūs pazīstat Kryon?” Mēs sākām histēriski smieties. Mums likās, ka tas ir tik jocīgs jautājums – bet viņš pilnīgā nopietnībā gribēja zināt atbildi. Mēs teicām, ka tad, kad viss būs beidzies, jūs atvilksiet priekškaru un atklāsiet, ka visi esat saņēmuši čenelingu no vienas un tās pašas būtnes. Jums tas šķiet mulsinoši sekojošās patiesības dēļ: jūs neesat pieraduši paši pie savas varenības. Jūs neesat pieraduši pie tā, kas jūs esat, ja paskatās no mūsu priekškara puses. Jūs neesat pieraduši sevi redzēt tā, kā mēs jūs redzam. Tāpēc ļaujiet mums dot piemēru, kas jums palīdzēs ieraudzīt sevi ar mūsu acīm, jo tieši tā jūs patiesībā izskatāties.

Daudzi no jums necentīsies uzrakstīt grāmatu, jo domās: „Ko es tādu varētu pateikt, kas jau iepriekš nebūtu pateikts?” Daudzi no jums nevēlas kāpt uz skatuves, jo jūs redzat diženo un domājat, ka neesat dižs. Jūs salīdzināt sevi ar citiem neskaitāmas reizes, tāpēc, lūk, piemērs. Parunāsim kādu brīdi par saldējumu. Mēs nekad neesam bijuši uz Zemes, tāpēc mums nav bijis tas prieks nobaudīt delikatesi, ko jūs saucat par saldējumu, bet mēs jums varam pateikt, ka tas uz jūsu planētas ir ārkārtīgi populārs. Kāpēc? Tas ir populārs izvēļu dēļ. Saldējums jums piedāvā dažādas garšas, dažādību un izvēli. Kad jūs domājat par saldējumu, jūs nedomājat par to, cik tas labi garšos, jūs domājat „Es varu izvēlēties šo garšu, vai arī šo”, un jūs tā aizraujaties ar iespējām, ka saldējums jums jau garšo labi, pirms esat to pagaršojuši. Jūs esat radītāji, un jūs radāt jau stipri pirms laika, tāpēc ļaujiet mums piedāvāt jums šo skatījumu:

Mēs esam saldējums....


Jūs esat garša.


Mēs izpaudīsimies caur jums, un tomēr katram no jums būs cita garīgā garša, ko noteiks jūsu pieredze un tas, kas jūs esat. Šokolādes saldējums nav labāks par vaniļas saldējumu, tās vienkārši ir dažādas garšas. Tajā brīdī ir nepieciešama cita uztvere, un mēs jūs izaicinām kļūt par labāko garšu, kāda ir jūsu spēkos. Izmantojiet savu dzīves pieredzi un to skaisto enerģiju, ko jūtat plūstam cauri savai sirdij, un atrodiet veidu, kā to izpaust, vai tā būtu māksla, čenelings, mūzika vai rakstīšana. Nav nekādas starpības – jūs to varat izmantot jebkur. Ļaujiet savam brīnumainajam aromātam plūst cauri fiziskajai būtnei, kas esat. Jūsu dvēsele piešķirs saldējumam savu garšu, un sanāks vienreizējs saldējuma deserts.


Mīļie, ja vien jūs spētu sevi redzēt tā, kā mēs jūs redzam, jūs smieklos aizrītos, noraugoties uz visu šo spēli un ierobežojumiem, kas jūsu laukā šķiet tik nozīmīgi. Jūs ieraudzītu savu patieso dabu un staigātu vēl lepnāki kā jebkad agrāk. Mēs ceram, ka šodien jūs lepojaties, lai kāda arī nebūtu jūsu garša, jo tā ir neatkārtojama. Tas ir jūsu gaismas un gara – tās pašas skaistās, garīgās būtnes, kas izgājusi cauri neskaitāmām dzīvēm, lai tagad atrastos šeit – sajaukums. Mēs jūs mīlam vairāk, kā jūs jebkad spētu iedomāties, jo mēs jūsos saskatām sevi. Mēs šeit nenākam, lai dotu jums vēstis par to, kā kļūt par labākiem cilvēkiem. Mēs šeit esam tāpēc, ka jūtamies pagodināti atrasties jūsu klātbūtnē, un tā mēs jūs redzam – kā drosmīgākos no eņģeļiem, kas uzdrīkstējušies nomest spārnus un spēlēt cilvēcības spēli. Ar katru soli, ko jūs sperat, jūs virzāt uz priekšu visu Visumu, un tas ir kas skaistāks, nekā jūs spējat iztēloties. Ejiet ar lepni paceltu galvu. Esiet labākā garša, kas varat būt.


Dziļā cieņā mēs jums lūdzam tāpat cienīt vienam otru. Stipriniet viens otru pie katras izdevības. Atcerieties, ka tā ir spēle. Saspēlējieties labi.


Espavo

Grupa

http://transbeacon.lightworker.com/2009/2009_05-PretendingHuman-lv.html


Pievienots: 2009/08/30