Sveicieni no mājām!

No Grupas caur Stīvu Roteru.

Aklās lelles-radītājas


Nākamo 200 gadu laikā jūs redzēsiet, ka Zeme ļoti strauji mainās. Jā, mēs zinām, ka jums 200 gadi liekas ļoti ilgs laiks, bet jūs jau tagad noraugāties evolūcijā, kāda vēl nekur nav notikusi. Šī iemesla dēļ visu acis ir pievērstas planētai Zeme un vēro notiekošo, lai uzzinātu, kas notiks, kad šīs būtnes atmodīsies no sapņa, uzņemsies savu varenību un centīsies turpināt dzīvot tai pašā telpā. … mēs jums vēlamies pastāstīt par perspektīvu, no kuras mēs jūs redzam. …


Iztēlojieties, ka jums pieder maza lellīte, kas staigā apkārt un mijiedarbojas ar pasauli. Lelle ik pa brīdim skatās atpakaļ, lai jūs to kontrolētu un pateiktu tai, kurp tai jāiet. Noslēpums ir tāds, ka lelle patiesībā ir ainas radītāja, bet jūs tikai noraugāties no malas. Patiesībā lellīte ne vien rada pati savu pieredzi, bet arī kontrolē ikvienu elementu tajā, kurp dodas un ko dara. Tas ļoti līdzinās tam, kā jūs izskatāties no mūsu skatu punkta. Jūs esat Debesu radītāji Zemes virsū. Viss, ko mēs darām, ir – cenšamies jums to atgādināt. Jūs paši radāt ikvienu domu, ko jūsu būtne uztur, un tas kaut kādā veidā izpaužas. Domas, ar kurām jūs paši jūtaties visērtāk, bieži ir balstītas uz bailēm. Lai cik ļoti jūs neraudzītos uz to negatīvo, grūto un slikto, mēs jums sakām – arī tumsā ir savs skaistums. Tāpēc nekritizējiet sevi, bet vispirms saprotiet, ka visa jūsu realitāte balstās uz jūsu domu procesu. Sakritības un negadījumi ir spēles laukuma radītās ilūzijas. Jūs burtiskā nozīmē esat ievietojuši savu būtni vienā no šiem fiziskajiem ķermeņiem, lai mēģinātu atrast paši savas kontroles sviras, lai atklātu, no kuras vietas jūs varat sākt sevi vadīt.


Esmu iestrēdzis!


Bieži jūs apmulstat, kad esat paziņojuši: „Jā! Es uzņemšos atbildību. Es ņemšu dzīvi savās rokās. Es sākšu pilnīgi izmantot savas spējas un degsmi!” – bet izskatās, ka nekas nenotiek. Tad jūs uztraucaties, ka esat izdarījuši kaut ko nepareizi, taču kaut uz brīdi pieļaujiet domu – varbūt tieši no šī brīža viss sāk iet uz pareizo pusi. Varbūt jūs atbrīvojaties no dažām lietām, kas jums būtu jādara. Mēs jums lūdzam vispirms pamazām pierast pašiem pie sevis un saviem priekšstatiem par to, kādai būtu jāizskatās jūsu realitātei.


Tagad atkāpsimies mazliet un paraudzīsimies uz visu plašākā leņķī. Izmaiņas savā planētā jūs redzēsiet tieši plašajā perspektīvā, kolektīvajos procesos, un varbūt nevis jūsu pašu individuālajās dzīvēs, kādas tās ir šobrīd. Daudzām jūsu organizācijām un dvēseļu kolektīviem pamazām jāpierod pie augstākajām vibrācijām, ko jūs pašreiz radāt un kuras pieprasāt kā fonu savai pasaulei. Tam norisinoties, jūs novērosiet vairākas pārmaiņas, kas, kā jums liksies, jūs kontrolē, taču saprotiet, ka tā nav – jo jūs tieši atbrīvojaties no konkrētās kontroles izpausmes. Ir īstais brīdis paziņot, ka vēlaties sekot savai degsmei un doties tās norādītajā virzienā, lai kurp tas nevestu – pat ja jūs nezināt, kā ar konkrētajām aktivitātēm spēsiet nodrošināt sev iztiku. Kaut vai tikai vakaros un nedēļas nogalēs veltot sevi savām interesēm, jūs paaugstināsiet savu vispārējo vibrāciju un uzlabosiet mijiedarbību ar pasauli sev apkārt. Tāpēc pirmais, ko vajadzētu darīt, ir – atrast, kas liek jūsu dvēselei dziedāt, un censties atklāt veidus, kā darīt to biežāk. Ja arī tad jums joprojām liekas, ka nekas nenotiek, ir vēl cita pieeja, ko vērts izmēģināt.


Apzināta uztveres maiņa.


Vieglākais veids, kā mainīt situāciju, ir – izmainīt savu uztveres skatu punktu, lai tas ietvertu plašāku skatījumu. Cilvēki to dara neapzināti, bet jūs nākamo 100 gadu laikā iemācīsieties to darīt ļoti prasmīgi. Spēja izmainīt uztveri attiecībā uz konkrētu situāciju jebkurā brīdī un paraudzīties uz to no vairākiem leņķiem būs ļoti nozīmīgs cilvēces evolūcijas elements. Tas notiek, kad jūs pamazām pametat dualitātes lauku, kurā viss izskatās vai nu gaišs, vai tumšs. Tagad šo dualitāti līdzsvaro trešās pozīcijas – augstākā „es” pievienošanās, tāpēc patiesībā jūs no dualitātes lauka pārvācaties uz trialitāti. Trialitātes lauks jūsu dieva personībai fiziskajā ķermenī piešķir vairāk rīcībspējas. Kad jūs pirmoreiz nonākat pie trialitātes, jūs sev jautājat: „Ko man darīt?” Jūs varat darīt to vai šo, bet varat arī izvēlēties nedarīt neko, jo jums nekas nav jādara. Tur nav nekā nepareiza, un tā nav iestrēgšana. Jūs vienkārši izbaudāt tādu vibrāciju līmeni, kad jums no ārpuses nekas nav nepieciešams.


Jūsu visu dzīvēs būs tādi brīži, kad jūs piedzīvosiet šos maģiskos mirkļus.  Varbūt tas būs īss brīdis, varbūt diena, nedēļa vai mēnesis, bet, lai cik ilgs tas nebūtu, katram no jums tas ir nepieciešams. Nedomājiet, ka esat iestrēdzis, jo tas ir laiks, kad atvilkt elpu, laiks, kad jūs pielāgosieties savām augstākajām vibrācijām. Kad jūs raugāties uz sevi dualitātes laukā, rodas daudz apjukuma un neskaidrības, jo dualitāte rāda tikai gaismu un tumsu, ignorējot neskaitāmās varavīksnes krāsas starp tām. Tā rāda tikai gaismu un gaismas trūkumu, bet tie ir spektra pretējie gali. Šajos galos nav patiesības, jo viss notiek starp tiem. Kad jūs sākat saprast, ka uz visu esat raudzījušies ļoti šaurā leņķī – ļoti šaurā redzes un vibrāciju līmenī – jūs sākat visu uztvert lielākā mērogā.


Tur arī slēpjas jūsu apjukums. Jūs gaidāt, ka viss pie jums nāks pa tiem pašiem ceļiem kā vienmēr, bet tas nav veids, kādā gars piesaistās vai izpaužas caur jums. Vieglākais veids, kā izmainīt uztveri, ir izkāpt ārpus tā, kas ar jums notiek, un izdarīt ko noderīgu citiem. Kā būtu pieteikties par brīvprātīgo kādā slimnīcā vai hospitālī? Kā būtu darīt jebko, kas ļauj jums izkļūt no sastinguma stāvokļa? Kalpojot citiem, jūs transformējat „es” par „mēs”, un tas izkausē atšķirtību, kas cilvēkos izraisa sajūtu „esmu iestrēdzis”. Nav iespējams justies, ka esi iestrēdzis, ja esi saistīts ar citiem cilvēkiem. Novietojiet sevi pozīcijā, kurā palīdzat citiem, un tajā brīdī jūs maināt pilnīgi visu. Tas transformē jūsu uztveri un piešķir jums mērķi un fokusu. Tad jūs vēlēsieties izmantot savu degsmi. Jūs gribēsiet atrast to vienu velti, ko spējat dāvāt labāk par jebkuru citu, jo katram no jums tāda ir. Katrs no jums ieradās šeit, no Mājām līdzi nesdams ko tādu, ko neviens cits nevar panest. Jūsu dvēseles misija ir tajā dalīties, un brīdī, kad jūs pārvēršat „es” par „mēs”, jūs sākat saprast, jūs jūtaties noderīgi un jūsu varenība atgriežas. Kas par maģiju! Tagad jums ir iespējas, tāpēc mēs jums sniegsim ļoti konkrētas detaļas.


Dvēseles skatījums uz cilvēci un rasismu.


Pirms jums ir noticis daudz kas. Daudzi ir jūs mācījuši un nesuši jums savu patiesību. Daudzi ir no visas sirds pūlējušies, lai tādā vai citādā veidā uzlabotu cilvēci. Vairums no šiem pūliņiem ir bijuši kļūdaini virzīti, jo cilvēcei nav vajadzīga uzlabošana. Viss, kas jums vajadzīgs, ir vieta, kurā pašpilnvaroti cilvēki spēj plaukt un augt bez aizliegumiem vai ierobežojumiem. Jaunā planēta Zeme ir vieta, kur smelties iedrošinājumu. Tieši tādēļ jūs pārvērtēsiet daudzus elementus plašākajā eksistences vīzijā, pat dažas no lietām, kas tiek mācītas jūsu skolās. Ir kāds punkts, kas izraisījis īpaši daudz apjukuma, un par to mēs šodien vēlamies parunāt. Mēs saprotam, ka tas ir mulsinoši, bet lūdzam jūs vispirms uz to paraudzīties no gara perspektīvas, jo, mīļās sirdis, jūs neesat cilvēki. Jūs tikai uz īsu laiku esat aizņēmušies šo ķermeni, lai ļautu savam garam izlikties, ka tas dzīvo cilvēka dzīvi.


Tagad paskatīsimies uz visu no plašākas perspektīvas, jo uz jūsu planētas ir darbojušies daudzi līderi, kas ar patiesu vēlmi palīdzēt ir enerģijas plūsmu novirzījuši kļūdainā virzienā. Jūs to esat pieredzējuši verdzībā un rasu savstarpējos konfliktos. Mēs vēlamies jums parādīt citu skatījumu.


Rasisma izcelšanās


Pirms kāda laiciņa ieradās kāds džentlmenis un visus samulsināja ar neticamām zināšanām un savu uztverīgumu. Viņu sauca Čārlzs Darvins, un viņš saņēma informāciju par lielāku dzīves vīziju. Daļa šīs informācijas palīdzēja cilvēcei straujāk pielāgoties apkārtējai videi un pilnīgāk izmantot katru savas pasaules daļu. Taču daži skaidrojuma elementi šķita vai nu kļūdaini, vai nepareizi izprasti. Pievērsīsimies vienam no tiem – dabiskās atlases teorijai. Šī teorija norāda, ka, liekas, izdzīvo stiprākās rases, bet vājākās izmirst. Vērojot dzīvnieku valsti, ir skaidri redzams, ka tajā ikreiz pierādās dabiskās atlases teorijas patiesums. Jums liekas, ka tas norāda – viens ir labāks par otru, bet tā nav tiesa, un šāds cilvēka redzējums nesaskan ar gara skatījumu. Pārfrāzēsim un teiksim, ka jūs kā garīgas būtnes ierodaties uz Zemes. Jums ir jāiemiesojas, un jūs vēlaties izvēlēties pareizo iemiesojumu, tāpēc jums ir izvēles iespējas: jūs varat izvēlēties vienu modeli ar konkrētām īpašībām, vai citu modeli ar citām īpašībām, kas jums palīdzētu apgūt konkrētu dzīves mācībstundu. Ja pavisam godīgi, tad nav nekādas starpības, kuru modeli jūs izvēlaties. Mulsinošākais ir tas, ka Darvina teorija liek domāt, ka viens modelis ir labāks par otru, bet tā nav. Bieži vien dvēsele izvēlēsies ienākt sarežģītā ķermenī, lai kaut ko iegūtu vai iemācītu citiem. Dvēseli neviens ķermenis neaizkavē, jo jūs neesat fiziski; jūs esat garīgas būtnes, kas izliekas par cilvēkiem. Tas ir būtiskākais, ko mēs jums vēlamies atgādināt, jo, ienākot jaunajai enerģijai un atklājoties jauniem konceptiem, jums nāksies atbrīvoties no dažiem vecajiem priekšstatiem.


Rasisma jēdziens ir viens no šiem vecajiem priekšstatiem. Vareni līderi pārliecināja citus, ka dara ko pozitīvu, iznīcinot konkrētas rases vai attīrot etnisko fonu. Jūs uz to skatāties un domājat, ka tas ir nežēlīgākais, par ko jebkad esat dzirdējuši, tomēr mēs jums sakām, ka tas sākās ar labu nodomu. Tas nedarbojās, jo secinājumi, kas tika atvasināti no Darvina teorijas, tika izdarīti no cilvēka perspektīvas un nevis garīgās. Jūs arvien aizmirstat šo būtisko punktu. Viens fiziskais ķermenis šai nozīmē nav ne ar ko labāks par otru. Katrai rasei ir raksturīgas savas īpašības, kas dvēselei, uzsākot jaunu dzīvi uz Zemes, ir ļoti noderīgas. Vai ir tiesa, ka dažas rases izmirs, kamēr citas turpinās dzīvot un attīstīties? Jā, tas ir saskaņā ar dabas un fiziskās pasaules principiem. Tomēr tas neietekmē dvēseles izvēli tik ļoti, cik jūs domājat. Dvēseli ķermenis nekad nespēj aizkavēt. To ir būtiski paturēt prātā. Garīgajā līmenī visi ir vienlīdzīgi, vienmēr, jo jūs esat viens otra daļa, un nav nekādas atšķirības.


Kad jūs būsiet atšķetinājuši šo noslēpumu un ielūkojušies visu cilvēku sirdīs un dvēselēs, lai kādi nebūtu ķermeņi, kurus tie izvēlējušies, jūs sapratīsiet. Lai gan viens ķermenis var būt labāk piemērots konkrēta uzdevuma veikšanai nekā cits, nav „slikta” vai „labāka” ķermeņa; gluži tāpat ir ar vibrācijām. Augstākas vibrācijas nav labākas par zemākām vibrācijām, tās vienkārši atšķiras. Uz klavierēm zems do nav ne ar ko labāks par augstu mi, abi taustiņi vienkārši ir radīti citam efektam un pielietojumam.


 http://transbeacon.lightworker.com/2009/2009_05-PretendingHuman-lv.html


(nobeigums sekos)


Pievienots: 2009/08/30