Mācēt Skatīties uz Augšu - Darīt Derīgas Kļūdas

1.daļaGRUPA caur Stīvu Roteru

Vēstījums ierakstīts video 28.04.2012


~ Atgādinājumi no Mājām ~ 
No Stīva:
Šinī vēstījumā GRUPA pievērš mūsu uzmanību dažām korekcijām, kuras vēl mums ir jāizdara, par cik mēs būvējam jauno pasauli. Viņi šeit runā par jaunu paradigmu, kad mēs mācāmies neskatīties vairs ‘uz leju’, lai iegūtu kopainu, bet mācāmies paskatīties ‘uz augšu’, uz to – KAS tieši nāk uz mums. Vissvarīgākā spēja cilvēkiem ir spēja adaptēties. Šinī čenelingā viņi teica, ka pienāks laiks, kad mēs nemācīsim vairs mūsu bērnus – kas ir pareizi un nepareizi, un pat nedosim materiālus, kuriem var būt pareizi vai nepareizi atrisinājumi. Faktiski mēs mācīsim mūsu bērnus darīt derīgas kļūdas.
Lai jums lielisks mēnesis, uz ziniet, ka jūs esat Mīlēti.
Ar ciešiem apskāvieniem,
Stīvs

Sveicieni no Mājām


Vibrācija, kas ir šinī telpā, kad mēs sakam šos vārdus, ir Māju vibrācija, dārgie. Kad jūs dzirdat šos vārdus, jūs jau nojaušat, kas sekos, un (sa)gaidāt ko brīnumainu. Brīdī, kad radītāji (sa)gaida brīnumu – viņi šo brīnumu RADA. Jums vajag tikai iet/uzturēties tanī kopš šī brīža turpmāk. Mēs atrodam to par ļoti interesantu, ka šeit ir aizsākusies diskusija par piedzimšanu, jo abās Aizkara pusēs – abas pārejas – piedzimšana un nomiršana – ir neiedomājami svarīgas. Uz planētas Zeme jūs baidāties no nāves pārejas, un tanī pat laikā sviniet piedzimšanas pāreju. Nav tanī nekā nepareiza, dārgie, bet saprotiet, ka mēs Aizkara otrā pusē darām gluži pretēji. Priekš mums daudz sarežģītāka ir piedzimšanas pāreja, jo tas nozīmē, ka Dvēselei būs jāizliekas atdalītai. Atcerieties to prieku, kad jūs svinat jaunu piedzimšanu – tas ir tieši tas pats prieks, ko mēs piedzīvojam, kad mēs saņemam kādu Dvēseli atkal Mājās, procesā, ko jūs saucat par nomiršanu. Kad viņi atgriežas pie mums – mēs svinam mājupatgriešanos, godinām viņus, uzticam viņiem atbildību, un sūtam atkal jaunā ceļojumā, lai savāktu vairāk informācijas.


Daļiņu Plūsmas Teorija 


Dārgie, šodien mēs vēlamies parunāt par kaut ko mums ļoti svarīgu, jo faktiski tās ir izmaiņas jūsu uztverē. Tās notiek ļoti lēnām, un mēs ceram dot nelielu grūdienu šodien, lai pievērstu tam jūsu uzmanību. Mēs gribam parādīt – kā šīs izmaiņas iederas jūsu pasaulē, un kā jūs tās lietojāt agrāk. Visa Cilvēce izmainās, par cik jūs ieejat šinī nākošajā enerģijā. Jaunā pasaule, kuru jūs patlaban veidojiet – tā ir PILNVAROTO pasaule, tā ir PILNVAROTO ēra. Tas nozīmē jaunu līmeni ATBILDĪBĀ par sevi, par savām enerģijām, par savām veltēm – ienesot tās un nododot šeit, uz planētas Zeme. Ļaujiet mums dot ilustrāciju tam, par ko mēs runājam šodien, jo tas varētu jums palīdzēt izprast vienkāršu daļiņu plūsmu. Aplūkosim brīnišķīgu analoģiju ar sniegpārsliņām. 

Mēs lietosim šo ilustrāciju, jo tikai neilgu laiku atpakaļ Sargātājs [Stīvs] un Sargātāja Sargātājs [Barbara] braucot uz Amsterdamu, bija nokļuvuši vienā no lielākajiem sniegputeņiem, kādu viņiem jebkad bija nācies piedzīvot. Ja jūs iedomāsieties sevi uz brīdi tanī automašīnā, kad braucat cauri putenim – jūs varēsiet saredzēt anomāliju, uz kuru mēs vēlētos vērst jūsu uzmanību. Sniegs krīt no augšas, bet tā kā jūs braucat uz priekšu – mašīnā izskatās, ka tas nāk tieši jums virsū. Faktiski jūs varat iedomāties, ka braucat cauri sniega daļiņu plūsmai, kas pastāvīgi nāk uz jums. Mēs gribētu paņemt šo analoģiju, un piemērot to jūsu dzīvei, lai varētu parādīt jums dažādas šīs analoģijas daļas, jo šī Daļiņu Plūsma jau nāk.


Kad jūs esat ļoti ļoti mazi – daļiņu plūsmā jūs sastopaties ar pavisam nedaudz daļiņām. Jūs varat uztvert tikai vienu kādā lielākā laika sprīdī. Kad jūs pieaugat – jūsu apzinātās vibrācijas paaugstinās, kas rezultātā padara jūsu daļiņu plūsmu plašāku diametrā, un saturošu daudz vairāk daļiņu. Cilvēki dabiski sasaista to ar laiku, bieži vien tas cilvēkiem dod sajūtu, ka laiks saraujas, kad viņi pieaug.


Pienāca laiks ne tik sen atpakaļ, kad jūs sākāt izpausties ar savu radīto. Jūs sākāt pamosties no miega, un jūs bijāt spējīgi paņemt vienu no šīm daļiņu trubām, un pavērst viņu citā virzienā. Jūs saucat to par Līdz-Radīšanu, jo enerģija nāca, un jūs vienkārši devāt tai virzienu. Jums nav jārada enerģija, bet kā Radītājiem, jums ir jādod tai virzība. Jūs mācījāties darīt to dažādās savas dzīves jomās – citreiz apzināti, bet citreiz nē.


Ir atšķirība tanī, kā jūs šīs lietas uztverat tagad. Atgriezīsimies atpakaļ pie daļiņu plūsmas idejas uz mirkli. Vispirms ļaujiet mums apliecināt, ka jūs esat ļoti labi apguvuši līdz-radīšanu, jeb plūsmas virziena izmainīšanu. TAGAD jūsu pasaule izmainās – kad automašīna pārstāj virzīties uz priekšu. Iepriekšējā ilūzija bija tā, ka daļiņas, šķiet, traucas tieši jums virsū, kad jūs braucat, kaut gan patiesībā tās visu laiku brīvi krita lejup. Jūsu automašīnas kustības dēļ radās ilūzija, ka izveidojusies daļiņu plūsma ir it kā vērsta tieši uz jums. 


Kas tad īsti notiek? Paskatīsimies uz vienu sniegpārsliņu, kā uz kaut kāda veida atsevišķu piedzīvojumu/pieredzi. Vai tad tas nav tas, dēļ kā jūs esat nākuši uz Zemi? Vai tas nav tas, dēļ kā jūs esat šeit? Vai tad jūs neesat šeit, lai savāktu pieredzi/piedzīvojumus, un lai aiznestu uz Mājām šo savu nozīmīgāko un izjustāko pārdzīvojumu kolekciju no Zemes? –Jā.


Piedzīvojumu Plūsma


Tā. Nu jums ir šādi piedzīvojumi, un katru no tiem mēs varētu iedomāties kā atsevišķu sniegpārsliņu. Dažkārt tās ir lielas sniegpārsliņas, un dažkārt tās ir pavisam sīkas. Sīkās sniegpārsliņas jūs integrējiet pavisam viegli. Tagad iedomāsimies, ka jūsu ķermenim visapkārt ir enerģētiska sfēra 10 pēdu [3 metru] rādiusā, un mēs vienkāršības pēc nosauksim to par jūsu pasauli. Kas notiek, kad daļiņa nokļūst jūsu enerģiju laukā, un ienāk jūsu pasaulē? Pat vissīkākā daļiņa IZMAINA jūsu pasauli. Tikko kā daļiņa nokļūst jūsu laukā – jūsu lauks jums ir jāizmaina. 

Tas ir ļoti vienkārši. Jums no jauna ir jāsavienojas/jāapvienojas ar ko tādu, kas iepriekš šeit nebija bijis, tādēļ dabiskā veidā jums ir jāsaharmonizējas ar šo notikumu, lai to integrētu. Kas notiek, kad kaut kas iekļūst jūsu laukā? Kad liela sniegpārsliņa ienāk un maina jūsu pasauli – pirmais, ko jūs izdarījāt – jūs pārrakstījāt savu vēsturi, lai tā tagad atbilst patreizējiem apstākļiem. Mēs nekad necerējām uz ko tādu, bet jūs to izdarījāt. Mēs domājam, ka tas jums ir ļoti interesanti un aizraujoši. Jūs pamatos izmaināt vēsturi, lai iekļautu jaunas daļiņas. 


Katru dienu, kad jūs pieaugat, jūs sākat saņemt arvien vairāk un vairāk daļiņu, un atrodat katrai no tām pielietojumu, lai nostiprinātu tās savā pasaulē kaut kādā veidā. Sarežģījumi rodas no tā, ka visa cilvēce kustās/virzās ārkārtīgi strauji patlaban. Jūs vairs netipiniet bērna soļiem. Visa Cilvēce tagad ir uzņēmusi ļoti rosīgu skrējiena tempu, virzoties uz šiem brīnišķīgajiem datumiem, kuriem vajadzēja apzīmēt pasaules galu. Jūs izmainat lietas – ar savām domām, pirms vēl jūs tur nokļūstat, un tas ir brīnumaini.


http://lightworker.com/beacons/2012/2012_05-LearningtoLookUp.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule 
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=4100984Pievienots: 2012/05/26