Mācēt Skatīties uz Augšu - Darīt Derīgas Kļūdas

2. daļa


Domāšanas Pārskatīšana

Un tā, kas tad notiek ar šo daļiņu plūsmu, un kā jūs to varat izmantot? Te ir tas, ko mēs jums ieteiktu. Jums patlaban ir darīšana ar pilnīgi visām daļiņām, kas ienāk jūsu laukā. Taču jūs nekad neesat paskatījušies uz to no pavisam cita skatupunkta, lai saprastu – NO KURIENES šīs daļiņas nāk, lai pasteigtos priekšā tam, kas ir sagaidāms. Ļaujiet mums paskaidrot mazliet savādāk. Nupat automašīna ir apstādināta, un jums ir visas šīs krītošās sniegpārsliņas. Ko jūs darāt, kad visas šīs lietas ienāk jūsu laukā? Pirmā lieta, ko jūs cenšaties izdarīt, ir – pakāpties atpakaļ, lai saskatītu kopainu. Tas, ko jūs patiesībā darat, ir tas, ka jūs pakāpjaties, un paskataties uz visu lietu kopsakarībām ‘no augšas’. Tas ir bijis tipisks cilvēku evolūcijas ceļš. Katru reizi jūs meklējāt kopainu, un kad kaut kas īsti neiederējās – jūs izveidojāt vēl lielāku kopainu, un attīstījāt savu realitāti, atbilstoši šiem jaunajiem apstākļiem. 


Tagad mēs gribam lūgt jums apvērst savu skatu otrādi, vismaz kaut kādā mērā, jo pilnīga tā izmaiņa absolūti pagriezīs jūsu dzīvi ar kājām gaisā. Taču efekts laikus uzsāktai spēlei, vadoties no šīm jaunajām pozīcijām – var būt milzīgs. Kā to paveikt? Tā patiešām ir milzīga pārbīde, jo tas nozīmē – no jauna pārskatīt savā prātā daudz no tā, KO [un KĀ] jūs bijāt domājuši līdz šim. Ja nu jūs esat pilnvarotu cilvēku ērā – jūs nevarat vairs mācīt saviem bērniem skolā, ka tas ir pareizi un tas ir nepareizi. Jums vajag sākt mācīt bērnus – kā atrast pašiem SAVAS atbildes, nevis teikt, ka atbildes jāmeklē uzkrātajā atmiņā. Lai to paveiktu, daudzām jūsu sistēmām nāksies mainīties. 


Daudzi no jums ir uzcēluši sev apkārt sienas, lai sevi pasargātu. Šīs sienas nav nepareizas vai sliktas, bet tikai normāla cilvēciska reakcija. Tagad jums vajadzēs atlaist šīs sienas, un spert soli savā autentiskumā, kur jūs esat – tas kas jūs esat – neatkarīgi no tā, ko citi par to domā. Tad jūs varēsiet būt ĪSTI, un savienoties ar šīm daļiņām, neraizējoties par tām. Tā vietā, lai paceltos augstāk un paskatītos no cita līmeņa – jūs ļausiet sev izdarīt derīgas kļūdas, un mācīties tādā veidā. Katrs no jums ir braucis automašīnā. Vai jūs domājiet, ka automobīlis darbojās jau uzreiz, kā tika izgudrots? Viņam bija visāda veida problēmas, taču cilvēkiem tik ļoti patīk automobīļi. 

Tie attīstījās, viena lieta noveda pie nākamās, un šodien jums ir ļoti uzticami automobīļi. Jums pat nav jādomā par savu mašīnu, vai jāuztraucas par tās detaļām, kad jūs sēžaties pie stūres, lai kaut kur aizbrauktu, jo tā ir pilnveidota un uzlabota daudzu gadu gaitā. Tieši to mēs tagad jums lūdzam – nelauziet galvu par katru detaļu – vienkārši vērojiet enerģijas, kad tās nāk uz jums – vērojiet katru un ikvienu daļiņu šinī enerģiju plūsmā, un integrējiet katru no tām, ļaujot sev būt ievainojamam ... atmetot aizsardzību, un ļaujot sev vienkārši būt pašiem par sevi. 

Jā, mums viegli to ir teikt, jo mēs nekad neesam bijuši cilvēka ādā. Mēs saprotam grūtības, kurām jūs tādejādi izejat cauri, un mēs zinam, ka tā nav viegla lieta, ko mēs piedāvājam. Un tomēr – katru reizi, kad jūs atļaujat sev izdarīt kļūdu un mācīties no tās – jūs sperat lielu soli uz priekšu. Pat tas vien, ka mēs lietojam vārdu ‘kļūda’, daudziem ir grūti pieņemams. No jums netiek prasīts perfektums – jums vienkārši katrreiz jārada pilnība. Perfektas kopainas problēma ir tā, ka jūs pieķeraties šai kopainai. Bet tad – ja jūs apsveicat katru ienākošo daļiņu, un atrodiet tai pašu augstāko novietojumu – jūs ļaujiet sev dejot Gaismā, pat pirms vēl tā ir klāt. 


Vēstures Izmainīšana – Mācoties Skatīties uz Augšu
Dārgie, mēs lūdzam jūs paskatīties uz augšu – tā vietā, lai noraudzītos uz leju. Mācieties ieraudzīt, ka jūs esat evolucionējošas radības – neiedomājamā/neticami satriecošā vietā. Saprotiet, ka jums nav jābūt perfektiem, un jums nav jāpieķeras savai vēsturei, jo šo vēsturi rada jūsu identitāte. Šī vēsture ir bijusi ļoti svarīga katram no jums, jūs tai esat piestiprinājuši etiķetes, devuši nosaukumus, un jūs demonstrējiet šo vēsturi. Bet tas rada plaisu starp REALITĀTI, un to, ko jūs uzskatāt par savu vēsturi. Tieši šī plaisa bloķē daudzus viņu radošajās izpausmēs, un aizkavē cilvēku virzīšanos uz priekšu. Tad kā jums to izdarīt? Dejojiet Gaismā. 

Ļaujiet sev būt cilvēkiem, un kad jums gadās kļūda – pasmejieties par to. Lai jums ir patīkami un jautri kopā ar šīm kļūdām, un iemāciet arī saviem bērniem iet ārā un darīt daudz derīgu kļūdu. Kad viņi nāk atpakaļ ar lielu zilumu, jūs pasakiet: „Tā ir bijusi liela klūda, dārgumiņ. Ej vēlreiz ārā, un izdari vēl kādu. Pacenties neatkārtot tās, bet ej un savāc vairāk kļūdu. Padalies ar mani – cik daudz kļūdu tu vari izdarīt uz planētas Zeme!” Tikko mēs pārbīdījām savu skatījumu ‘no augšas’ – uz turieni, uz kurieni mums vajadzētu skatīties – ‘uz augšu’. Tikko mēs atļāvām sev pieaugt savā pilnvarojumā. Tas ir tas, kur esat savā evolūcijā tieši tagadējā brīdī.


Šis laiks ir neiedomājami satriecošs uz planētas Zeme. Dārgie, jūs pamostaties daudzi no miega patlaban. Tas ir tas, kādēļ jūs esat šeit šinī brīdī. Jums katram ir kāda daļiņa, kāds gabaliņš – priekš VISIEM. Ja mēs jūs varam novietot situācijā, kurā jūs jūtaties komfortabli un pašapzinīgi, un kur jūs nebaidāties – tad informācija var atklāties, un jūs varat sākt celt Debesis tieši te uz Zemes. Tas sākas – ar vienu vien daļiņu ...


Izbaudiet šīs sniegpārsliņas. Dejojiet Gaismā. Nākamreiz sniegpārsliņa uzkritīs jums tieši uz sejas un izkusīs. Atcerieties šo stāstu, un atcerieties skatīties uz augšu, jo tas ir tas, kurp jūs visi dodaties. Izmaiņas uztverē – acumirklī izmaina jūsu realitāti. 


Ar vislielāko godu mēs lūdzam jūs izturēties vienam pret otru ar cieņu. Lolojiet cits citu pie katras izdevības, kas jums rodas, un turiet durvis atvērtas katram. Ziniet, šī ir jauna spēle, ko jūs tagad spēlējat, un spēlējiet labi kopā.


Espavo.

GRUPA

http://lightworker.com/beacons/2012/2012_05-LearningtoLookUp.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule 
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=4100984Pievienots: 2012/05/26