Būvējot Jauno Pasauli

1.daļa~ Atgādinājumi no Mājām ~ 
No Stīva:
Sveiciens Visiem. Es vēlētos, lai jūs personīgi zinat, ka mēs mainīsim veidu, kā mēs piegādājām e-pastā „Beacons of Light” jaunumus katra mēneša 15. datumā. Daudzi no jums ir pamanījuši, ka tās metodes, ar kurām mēs centāmies izdabūt savus sūtījumus cauri spama filtriem, daudzos gadījumos bija nesekmīgas. Sākot ar šo mēnesi mēs izsūtīsim jums tikai paziņojumu, ka „Beacons” jaunumi ir atrodami mūsu mājas lapā. Mēs ceram uz jūsu sapratni. 
Tāpat es lepojos ar to, ka varu informēt jūs par trim jaunām „OverLight” modalitātēm, kas tagad ir palaistas. Tuvāk par to var skatīt šeit: http://lightworker.com/Schedule/
Lai jums lielisks šis mēnesis!
Ar ciešiem apskāvieniem –
Stīvs


Sveicieni no Mājām

(Šie) Divi (Stīvs un Barbara) nes jums tik neticami komfortablu enerģiju. Mēs esam ienākuši jūsu gaidu segmentā, kur jūs meklējāt atbildes, meklējāt norādes vai pagrūdienus pareizajam virzienam, kas dotu jums APSTIPRINĀJUMU, un ļautu domāt, ka jūs darat tieši to, kas jums jādara. Ļaujiet mums paskaidrot vispirms, ka jūsu dzīvē daudzas no šīm norādēm ... IZPALIKS kopš šī brīža. 


Tas ir ļoti grūti priekš jums – apliecināt savu ceļu, katrreiz sperot tikai vienu soli, taču jo tālāk jūs tanī ieiesiet – jo daudz komfortablāk jums būs sadzīvot ar savām Radītāja spējām. Un tas arī ir viss. Mēs vēlamies atnest jums šodien skatījumu pašiem uz sevi – no cita redzespunkta, no tāda, kuru jūs vēl, iespējams, neesat iedomājušies. Jūs evolucionējat caur šiem dažādajiem līmeņiem, ko mēs saucam par cilvēciskajiem. 


Savas personīgās vēstures laikā jūs esat dokumentējuši ļoti daudzus evolūcijas pakāpienus, taču šim īpašajam – ir daudz atšķirīgu līmeņu. Šinī īpašajā evolūcijas procesā, kuru jūs piedzīvojat, ir iesaistītas ne tikai fiziskas būtnes vien, bet patiesībā tā ir pirmā reize, kad jūs evolucionējiet uz punktu, kurā jūs varēsiet SEVĪ nest daudz vairāk paši savas Dvēseles un Gaismas. Šīs izmaiņas, kuras notiek TIEŠI TAGAD, skar arī jūsu fizioloģiju, jo tā sāk pārbīdīties līmeņos, par kuriem jums nav nekādas nojausmas. Klejojošajam nervam būs liela nozīme daudziem no jums, tiklīdz jūs sāksiet saprast, ka tas nodrošina jūsu sakarus ar pārējo pasauli. Caur šo nervu fiziskais Ķermenis var – gan sajust citus Garus, gan arī noslīpēt savējo, veicot šos savienojumus. 


Jauna līmeņa Harmoniskas Rezonanses sasniegšana
Jums šeit bija diskusijas šodien par Aizkara noņemšanu, lai redzētu – cik harmoniski jūs patiešām esat savstarpēji savienoti viens ar otru. Mēs arī vēlamies parunāt par harmoniju, par cik – tā tagad kļūst par pašu svarīgāko atslēgu, jo cilvēkiem ir jāiemācās darboties ar: Enerģētisku Harmoniju. Un tā – kā DIVAS enerģijas kaut kādā veidā saharmonizējas? Vispirms ļaujiet mums atgriezties nedaudz atpakaļ, un aprakstīt – KO mēs uzskatām par HARMONIJU, lai jūs varētu saprast koncepciju. Ja jūs vienlaicīgi atskaņosiet divas notis, sitot uz klavieru taustiņiem, kuri atrodas pavisam blakus, tad jūs iegūsiet disonansi, kuru var paciest, taču tā būs kaitinoša. 

Tas ir tādēļ, ka tik ciešā intervālā divas notis nevar satikt, tām pastāvīgi skanot kopā; patiesībā tās viena otru neatbalsta, jo viņu pārklājums ir neregulārs (nesimetrisks). Tās ir divas unikālas notis, kuras uzstāj, ka viņas ir pavisam neatkarīgas viena no otras. Tikai tad, kad jūs izvēlēsieties atskaņot notis, kuras atrodas komfortablā intervālā uz klaviatūras – tad jūs varēsiet iegūt to, ko sauc par akordu, kur divas notis pārklājas uz regulāriem (simetriskiem) principiem. Viņas ne tik vien atbalsta viena otru – viņas arī RADA Trešo toni, kuru jūs saklausāt kā Harmoniju. Tas ir bezgala maģiski, kad jūs klausāties mūziku, kurā ir neparasti daudz harmonijas un nokrāsu. Vienīgi Harmonijā jūs varat sadzirdēt TRĪS toņus. Pirmā sākotnējā nots ir viena šīs Harmonijas daļa. 

Otrā nots papildina pirmo, bet TREŠĀ – tas ir kopējais tonis, kuru jūs dzirdat. Tas, ko mēs jums gribētu pateikt, ir tas, ka jūsu ausis spēj saklausīt tikai noteiktu diapazonu. Ir arī tāda līmeņa virstoņi un nokrāsas Harmonijā, kurus jūs nespējat uztvert, bet mēs varam. Ir arī tāda līmeņa virstoņi un nokrāsas šādā Harmonijā, kuri iesniegsies daudz dziļāk Cilvēcē, nekā jūs jebkad būsiet personīgi piedzīvojuši, un tas ir tas – kādēļ Harmonija uz šīs Planētas kļūst tik nozīmīga šinī laikā. 


Sāpes – Mainītā Lomā
Un tagad, kad mēs esam aprakstījuši, kas īsti ir Harmonija – ļaujiet mums padalīties ar dažiem izaicinājumiem, ar kuriem jūs sastopaties Harmonijas atrašanā tieši tagad. Ļaujiet mums pievērsties kādai no cilvēcības daļām, kura ir bijusi kopā ar katru no jums atkal un atkal. Tas ir viens no pazīstamākajiem motivējošajiem faktoriem visai Cilvēcei. Kas tas ir? Tās ir Sāpes; tas ir tas, ko jūs piedzīvojat kā Sāpes, un tas ir milzīgs motivators. Jūs esat to lietojuši atkal un atkal uz planētas Zeme, kā pamudinājumu darīt kaut ko, vai arī nedarīt. Ja jūs palūkosieties paši uz savu dzīvi – daudzas no jūsu ikdienas struktūrām ir veidojušās, lai izvairītos no konkrētām Sāpēm. Kad jūs sākat pavērt šo Aizkaru, un sākat ieraudzīt daudzus veidus, kā jūs esat savienojušies – pirmā Mācība, ko jūs atklāsiet priekš sevis, ir tā, ka Sāpes tiek kolektīvi nestas un uzturētas. Kāds var sajust Sāpes, bet tas nenozīmē, ka tieši viņam pašam ir šīs Sāpes bijušas, tādēļ Sāpes ir pavisam īslaicīga Velte, ko pārnēsā Kolektīvs.


Atrodiet šo Velti, un Sāpes vairs nebūs nepieciešamas, un tad tās varēs atlaist. Nudien – Skaistums ir arī šinī Tumsā. Par cik jūs dzīvojat polaritātes laukā – jūs tik ļoti esat pieraduši vērtēt visu kā Labu un Sliktu. Tomēr visas lietas atrodas kaut kur pa vidu, atkarībā no tā – kur jūs paši vēlaties tās novietot patreizējā brīdī. Tas, ko mēs vēlamies jums lūgt – ATRAST Skaistumu arī Tumsā, un arī tajās Sāpēs, kuras jūs vēl joprojām nesat vai piedzīvojat.


Katram un ikvienam no jums ir bijušas Sāpes savā dzīvē, kuras jūs nesāt sevī. Daži no jums ir atrisinājuši to tā, ka tagad šīs Sāpes kā smaga un saldi rūgta daļa sēž jūsu Sirdī. Sāpes ir milzīgs motivators jūsu dzīvē. Aplūkosim cilvēciskās jaunrades izpausmes, tādas, kā mūzika, dzeja un kino. Daudzas no tām ir sarakstītas Sāpēs, vai no sāpīgiem pārdzīvojumiem, vai arī no nestandarta situācijām, kas jums ir bijušas jāpiedzīvo.Tas ko mēs gribam jums lūgt – 
SAGATAVOT SEVI ŠIM NĀKAMAJAM CILVĒCES LĪMENIM TAGAD, 
nevis gaidīt, ka nāksies sadurties ar visām šīm sāpīgajām detaļām. Vairāk raugieties no priecīgās puses uz Sāpēm, kas ir bijušas jūsu dzīvē tikai tik ilgi, lai tās motivētu jūs kaut kādā veidā, vai arī neatlaidīgi liktu jums mainīt jūsu virzienu. Par ja mēs VARĒTU jūs atbrīvot no jūsu Sāpēm šinī pašā brīdī – jūs tās neatlaistu, jo jūs paši esat par tām samaksājuši zināmā veidā, un tas piedod šīm Sāpēm reālu vērtību. 

Atrodiet veidu, kā pateikties par Sāpēm kā par īpašas Veltes nesēju. Ja jūs apzināsieties, kādu labumu tās nes – tad jūs varēsiet labprātīgi iekļauties šinī procesā, ko jūsu Gars jums nereti piedāvās. Ir cilvēciskais jūsos bieži vien saimaisīts ar dzīvnieciskām reakcijām, ka dažkārt jūs atkārtojat vienus un tos pašus paternus atkal un atkal, meklējot panākumus citos līmeņos. Daudzas reizes pārvietodamies no viena līmeņa uz citu – jūs savu Patiesību padarījāt arvien skaidrāku. Tas izsauca daudzas izmaiņas, kuras visa Cilvēce novērtēs, kad meklēs SAVUS risinājumus.


Vissvarīgākais ir – paturēt prātā, ka 
JŪS BŪVĒJAT JAUNO ZEMI, PIEPILDOT TO AR VIBRĀCIJĀM UN ZIEDPUTEKŠŅIEM, 
KURUS JŪS VISI ESAT KOPĪGI SAVĀKUŠI.


Jūsu acis ir vaļā, un viss tas ir sasniegts ar jūsu Nodomu, ar jūsu Vēlmi, un izteikts caur jūsu Domu. Šādas daļiņas sanāca kopā ļoti maģiskā veidā, un jūs radījāt Jauno Zemi, uz kuras dzīvot. Vai tas nozīmē, ka jūs pāriesiet uz citu planētu? Nē. Tas viss notiks šeit pat. Jautājums, kuru mēs jums uzdosim, ir – 
VAI ESAT GATAVI – SPERT SOLI UZ JAUNĀS ZEMES? 
VAI ESAT GATAVI – NEST PILNU ATBILDĪBU PAR SAVĀM DOMĀM? 
VAI ESAT GATAVI – BŪT PAR SAVA LIKTEŅA NOTEICĒJIEM? 
VAI ESAT GATAVI AIZKARA ATVĒRŠANAI? 


Tas ir tas, kas tagad notiek. Līdz ar katru soli, ar kuru jūs pakāpjaties – kolektīvi pavirzās arī kāda daļiņa no Aizkara priekš VISIEM cilvēkiem – vienalga – lai kur viņi arī atrastos uz kopējās frekvenču joslas. Tam nav nekādas nozīmes – vai viņi atrodas pašu augstāko vibrāciju virsotnē, vai arī zemāko vibrāciju pašā apakšā šobrīd uz planētas Zeme –
JŪS VISI VIRZATIES KOPĀ, UN TAS TAGAD DARBOJAS. 
Šī virzība ir straujāka par Mīlestības ātrumu. Šī virzība ir straujāka, godīgi sakot, pat par to, ko mēs šinī Aizkara pusē bijām spējīgi iedomāties. 


Ārējie Filtri jau ir Novākti
Daudz kas tagad sāk pievērst jūsu uzmanību uz zemeslodes dažādos līmeņos, pieprasot uzlabot šo pasauli, jo šī evolūcija nav tikai Garīga vien. Tā skar ikvienu uz šīs planētas. Šis ir tas laiks, kad ir pat ļoti nepieciešams – iziet caur šiem enerģijas Viļņiem, kuri var palīdzēt visai Cilvēcei izmainīt un pacelt savas vibrācijas uz nākamo līmeni. Tas patlaban notiek, iesaistoties šinī procesā arī tam, ko jūs saucat par gripas vīrusu. Šis vīruss nes strauju izmaiņu fundamentālas iespējas daudziem cilvēkiem. Kad jūs izejat cauri šāda veida saslimšanai – jūs vairs neesat tā pati persona, kas iepriekš. Kādēļ? Tas ir ļoti vienkārši. Jūs jau vibrējat pavisam savādāk. 

Vai tas varētu nozīmēt, ka ikviena saslimšana var pacelt jūs uz nākamo līmeni? Nē, tas tikai nozīmē, ka saslimšana ir daļa no jūsi procesa. Saslimšana ne vienmēr nozīmē, ka ar jums kaut kas nav kārtībā, kaut gan tā ir tipiski cilvēciska domāšana. Jums ir jāsaprot, ka jūs esat dziednieki. Daudzi no jums palīdz citiem cilvēkiem saņemties – iziet šo soli un aklimatizēties jaunajās enerģijās – lai DZĪVOTU šajās enerģijās, un izmantotu tās savā ikdienā. Tā ir pati lielākā gudrība, kādu mēs varam piedāvāt jums kā Gaismas Dziedniekiem – SATURĒT un NEST savu Zināšanu, un ZINĀT, ka jūs šeit uz planētas Zeme esat – at noteiktu mērķi. Tāpat ir ļoti svarīgi, lai jūs zinātu, ka JUMS IR VISS, KAS JUMS NEPIECIEŠAMS, LAI DARĪTU SAVU DARBU. 


Espavo.
GRUPA caur Stīvu Roteru
Vēstījums ierakstīts video 25.02.2012 
http://lightworker.com/beacons/2012/2012_03-BuildingaNewWorld.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=3935735
Pievienots: 2012/03/19