Būvējot Jauno Pasauli

2. daļa


Ego Sabalansēšana
Daudzi no jums tiks aicināti uz jaunu vietu, vai arī pēkšņi atradīsies bez atbalsta, kas bija jums bijis līdz šim. Jūs būsiet neizpratnē – ko gan jūs esat izdarījuši aplam, un kāpēc Visums jūs vairs neatbalsta. Ziniet, ka tagad jums ir jūsu Gars šeit, un jūs vienmēr varat sajust SAVA GARA VADĪBU un ENERĢIJU, taču tas ne vienmēr saskaņojas ar jūsu cilvēciskajām tieksmēm un emocijām. Harmonija ... kā jūs harmonizējiet cits ar citu? Sargātājam (Stīvam) tas ir vienkārši – paskatīties, un redzēt, ka viņš pazīst KATRU no šīm būtnēm, un daudzas no tām – jau daudzu dzīvju garumā. Bet tas nepavisam nav tik vienkārši viņam - ATCERĒTIES TO, KAD MĒS VAIRS NEESAM KOPĀ AR VIŅU. Aizkaram tas ir tipiski – novērst jūs no SAVAS lomas atcerēšanās, un SAVS vietas ieņemšanas tā, ka jūs tad uzbūvējat sev kaut ko tādu, kas tiek saukts par Ego. 


Tātad ... Ego ir – jūsu sevis uztvere, jeb PAŠSAJŪTA. Tā ir – ne jau vienotības sajūta, bet atšķirtības sajūta. Tieši jūsu atšķirtības un jūsu cilvēciskā identitātes sajūta ir tā, kas daudziem no jums liek uzskatīt, ka Ego būtu jāsamazina. Jums VIENMĒR būs nepieciešams Ego, un tādēļ tam ir vajadzīga sabalansēšana, kad jūs pakāpjaties par kādu soli. Jums ir NEPIECIEŠAMA šī pašsajūta, ka jūs esat cilvēks. Vienkārši sakot – izmainīsies tikai pamatsapratne par savām enerģijām. Atgriežoties pie Sāpēm uz brīdi ... kas ir vislielākās Sāpes, kas var būt cilvēkam? Nu ... mēs varam pateikt, ka Sargātājs ir lauzis daudz kaulu šinī dzīvē. 

Viņš ir piedzīvojis daudz Sāpju, taču nevienas no tām nav tik smagas, kā emocionālās Sāpes, kad sgrūst priekšstats par to, ko viņš uzskatīja par savu Ego. Mēs teiksim to atkal. Jūs būvējat šīs struktūras, kas tiek sauktas par Ego, lai tur izvietotu savu Cilvēciskās Būtnes identitāti. Un tad kad jūs piedzīvojat emocionālu pārdzīvojumu, kad kāds tevi pazemo, aizvaino, vai atspoguļo tevi tik precīzi, ka atklāj visus tavus trūkumus – tas sagrauj visus tavus priekšstatus par sevi (par Ego), un tas var ievainot tevi ļoti sāpīgi. Tās ir pašas lielākās Sāpes. Tagad, kad jūs harmonizējiet savas Sāpes un saskatāt skaistumu tajās – mēs varam ieteikt to pašu izdarīt arī ar savu Ego. ATRODIET TAJĀ SKAISTUMU. 

Nav vajadzīgs atbrīvoties no Ego, jo tā ir – daļa no jums pašiem. Un tad, kad jūs spējat uzbūvēt sev elastīgu Ego – jūs varat izaugt. Jūs sapratīsiet, ka runa, starp citu, nav par cīnīšanos ar savu Ego, jo izskatās, ka viņam ir pašam sava dzīve. 
Dažkārt tas kļūst tik liels, ka tas bloķē visu pārējo pasauli. Visiem jums ir pazīstama šī nostādne, un daudzi no jums vaicā: „Vai mans Ego nav par lielu šodien?”. 

Mēs domājam, ka tas ir absolūti uzjautrinoši, jo ja jums patiešām būtu šinī ziņā kādas problēmas – tad jūs nemaz neuzdotu šādus jautājumus. Realitāte ir tāda, ka Ego jābūt sabalansētam ABOS virzienos. Tam nevajadzētu būt pārāk augstam, un nevajadzētu arī būt par daudz zemam – un tā ir pati lielākā problēma, kuru mēs saskatām. Atrodiet tādu balansu, kad jūs varat celties un pateikt – KAS IR JŪSU VĒRTĪBA.


Padalieties ar Vēsti, ko jūs esat nesuši no Mājām, un ko varat piedāvāt, nesagraujot savu Ego. Tā ir tā daļa, kas mums jāuzbūvē tagad no jauna uz planētas Zeme – cilvēkiem ir jāsper nākamais solis, un jādzīvo kā Pilnvarotām Būtnēm. Tai nevajadzētu būt tikai Ego paplašināšanai vien, tai vajadzētu būt pilnīgai Ego pārtaisīšanai. Tā vietā, lai censtos noturēt cietu, stīvu Ego struktūru bez jebkādas elastības – mēs tagad esam gatavi godināt cilvēkus, kas ienāk jūsu dzīvē, un vienkārši saka: „Man patīk tas, kādu iespaidu jūs atstājat uz mani. Es labprāt paturēsu šo iespiedu, un atdāvināso to atkal citiem, lai tas sajauktos ar visu pasauli. Es sākšu meklēt Skaistumu.” 

Tāds ir tas lielais kopsaucējs, tā vispārākā daļiņa, kuru katrs jūs esat atnesis no Mājām. Jūs neesat planētas Zeme radības ... jūs atrodaties šeit tikai ļoti īsā vizītē. Ja mēs varēsim jums palīdzēt atcerēties – no KURIENES jūs nākat, tad jūs atcerēsieties mazo jautro Spēli, un Noteikumus, kurus JŪS uzstādījāt, lai jūs PAŠI varētu SPĒLĒT šo Spēli. 


Izmaiņas Spēles Noteikumos


Dārgie, Noteikumi mainās, un JŪS tos izmaināt. Mēs lūdzam jums, lai JŪSU balss tiek sadzirdēta. Vai tas varētu nozīmēt, ka jūsu balss ir vienīgā, un ka tikai jums vienam ir zināmas visas pareizās atbildes? JŪS RADAT jauno pasauli. JŪSU pienesums ir NEPIECIEŠAMS, un ja jūs piedzīvojat Sāpes, tad pirmā lieta, ko jums vajadzētu darīt – ATĻAUT sev SAJUST šīs Sāpes. Ļaujiet, lai tas caurskalo jūs kā Vilnis, ļaujiet sev piedzīvot šīs Sāpes pilnībā, jo tanī ir VELTE priekš jums. ATRODIET šo Velti – un Sāpes transformēsies. Atrodiet, kā sabalansēt savu Ego, ATKLĀJOT – KAS VIŅAM SĀP. Pajautājiet paši SEV: „KAS IR tas stabilais, nelokāmais Kodols, kuru es uzskatu par SAVĒJO? ” Ja jūs varētu ĻAUTIES šīm pārdomām, un ATĻAUTU tam visam IENĀKT, kad jūs ejat caur savu dzīvi ... Tas ļautu jums piedzīvot vairāk prieka no tā, ka bijāt spējīgi atlidot šurp, un ... PASPĒLĒTIES šeit uz kādu brītiņu ... „Oo, lietas bija kļuvušas par daudz nopietnas šeit ... tādēļ mēs iedomājāmies atnākt šeit un paspēlēties uz kādu laiciņu.” Tāda ir tā pamatideja par to – KO jūs šeit darāt. 


JŪS IZSTAROJAT GAISMU PIE KATRAS IZDEVĪBAS, KAS JUMS RODAS. 
KATRU REIZI, KAD JŪS SMAIDIET, 
KATRU REIZI, KAD JŪS RUNĀJAT PATIESI NO SAVAS SIRDS – 
JŪSU ACIS UZMIRDZ, 
UN GAISMA IESPIEŽAS VISUR UN VISĀS LIETĀS. 


Jūs esat sasnieguši caur Sirdi daudz vairāk, nekā jūs pat varētu iedomāties, un daudzi no jums vēl tikai sāk. Tā arī IR jaunā pasaule, kuru JŪS TAGAD esat radījuši. Mēs gribējām ar jums tanī padalīties, jo daudzi no jums smagi nopūlas, un nevar sagaidīt – kad beidzot dzīve kļūs vieglāka. Mēs jums varam pateikt, dārgie, ka pats smagākais jau ir aiz muguras, un JŪS to esat paveikuši! 


Tagad – viss, ko jums būtu jādara – jums būtu jāizmaina SAVAS GAIDAS. 
Izbaudiet šo Ceļojumu, dārgie, jo JŪS ESAT BRĪNUMA RADĪTĀJI, ārpus savas saprašanas robežām, un JŪS RADAT BRĪNUMUS – KATRU MĪĻU BRĪDI


Ar vislielāko godu mēs lūdzam jūs izturēties vienam pret otru ar cieņu. Lolojiet viens otru pie katras izdevības, kas jums rodas, un atveriet cits citam Durvis. Tas darbojas. Arcerieties – tā ir pavisam jauna Spēle, ko jūs spēlējat, un spēlējiet labi kopā. 


Espavo.
GRUPA caur Stīvu Roteru
25.02.2012
http://lightworker.com/beacons/2012/2012_03-BuildingaNewWorld.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule
http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=3935735Pievienots: 2012/03/19