Virves Beigas / Magnētiskā Pārkārtošanās

1.daļa~ Atgādinājumi no Mājām ~ 


No Stīva: 
Pirmais temats šinī vēstījumā bija par Sules uzliesmojumiem, kas tagad sākas. Dienu pirms šī čenelinga mēs piedzīvojām X klases Saules uzliesmojumu. Kaut arī tas bija tikai kā X2 klases uzliesmojums atzīmēts uz Zemes. Taču rezultātā – tas radīja ilgstošāko magnētisko vilni, kāds nekad vēl nav Zemi sasniedzis tās vēsturē.


Iepriekšējos čenelingos GRUPA stāstīja par šiem enerģijas magnētiskajiem Viļņiem, un kā tie var pārprogrammēt ne tikai Zemi, bet arī tikpat labi mūsu fiziskos ķermeņus. Tā kā šie Viļņi ir magnētiski pēc savas dabas – tie ietekmē mūsu emocionālos ķermeņus vispirmām kārtām. GRUPA pat atzīmēja, ka šie Viļņi sasniedz mūs 36 stundas pēc notikuma.


Šinī vēstījumā GRUPA pastāstīja par emocionālo efektu, kas šim Vilnim ir attiecībā uz visiem mums. Viņi pastāstīja par atgadījumu ar virvi, ko es bieži tiku izmantojis saviem muguras vingrinājumiem, un par to, ka mēs visi tagad varam atrast, ka piedzīvojam „Virves Beigas”.
Lai jums lielisks mēnesis.
Ar ciešiem apskāvieniem –
Stīvs


Sveicieni no Mājām

Šī diena iezīmējas ar daudz augstāku vibrāciju līmeni, tāpat kā iepriekšējās 7 reizes, kad mēs bijām kopā. Cilvēce patlaban virzās Mīlestības ātrumā, kas ir vēl lielāks par Gaismas ātrumu. Tas, kas notiek, ir tas, ka visa Cilvēce un Planēta pati sāk iet cauri pādzimšanas procesam. Mēs pieminējām jau agrāk, ka Zeme nav slima – viņa gatavojas dzemdēt. Tās ir Radības, un tas ir labs veids, kā Zemi uzlūkot, taču viņa nedomā Radīt jaunu planētu. Zeme grasās Radīt jaunu cilvēcisku formu, jo jūs attīstat savu patreizējo fizisko mitekli – atbilstoši jūsu Gara vajadzībām.


Bioloģiskā Apvalka Evolucionēšana
Bioloģiskais Apvalks, kas ir miteklis ikvienam Garam – pastāvīgi izmainās, līdz ar vibrāciju pieaugumu. Notiekošais Zemes iekšienē, jūsos pašos, un visā Kosmosā – radīs iespēju – jums nest daudz vairāk pašiem SAVAS Gaismas, nekā jūs jebkad bijāt spējīgi nosapņot. Jūs bijāt atdalījuši sevi no Mājām ilgu laiku, lai izliktos par Cilvēku, un tomēr – jūsos vēl arvien mīt esence Tam, Kas Jūs Esat, – šinī pašā ķermenī. Daudz reižu jūs esat skatījušies uz savu ķermeni un teikuši: „Cik savādi ... interesanti, kā es esmu šeit nokļuvis. Interesanti, ko tas varētu nozīmēt.” Jūsu ķermenis bieži vien ir cīnījies ar jums, kad jūs centāties virzīties uz priekšu. Tā vien izskatās, ka daudzi no jums faktiski tikai pārnēsā savu ķermeni lielāko daļu no savām dzīvēm, un tikai dažkārt cenšas piedabūt, ka tas darbojas kopā ar jums, lai varētu noturēt Garu uz kādu laiku. Un mēs labi saskatām šo problēmu, bet ir daži notikumi, kas tagad risinās, un kas palīdzēs attīrīt lielāko daļu no šīs enerģijas.


Daudzi no jums tagad apzināti atbrīvojas no vecajiem šabloniem, ļaujot aiziet kādai daļai no jūsu uzskatu sistēmām par to – Kas Jūs Patiesībā Esat, un par to – ko jūs bijāt domājuši, ka jūs esat. Tas ir ļoti noderīgi un sekmējoši, lai daudzi no jums pavirzītos uz priekšu, bet tagad Saules uzliesmojumi aizsāksies, un ikviens uz Zemes to sajutīs. Mēs to nesauktu par Saules uzliesmojumiem, jo tas būs ļoti līdzīgi, it kā jūs piedzīvotu magnētisku vannošanos. Milzu magnētiskie Viļņi nāks – lai jūs varētu paplašināt paši savas magnētiskās robežas. Viņi pārvietos jūsu vadlīnijas, kas jūs piesaistīja uz Zemes, jo tās pārbīdīsies līdz ar šīs enerģijas ienākšanu. 

Šinī laikā tās izpletīsies ārpus formas, un jūsu vadlīniju emocionālā līmeņa piesaistes zaudēs savus magnētus. Dzīvnieki un putni, kas piesaistīti magnētiskajam režģim, var pazaudēt savus ceļa orientierus, un bieži vien apmaldīties rezultātā. Tas ir tā, it kā nevienam nebūtu vairs stingra pamata zem kājām. Jums jāsaprot, ka lielākā daļa cilvēcisko reakciju tiek piedzīvotas caur magnētismu; reakciju mehānisms izriet no emocionālā ķermeņa, un tas tika izsaucis dažas problēmas līdz šim. Dažas jaunas saslimšanas varētu piemeklēt Cilvēci, lai palīdzētu sakārtot magnētisko ķermeni, un mēs jums varam teikt, ka tas pastiprināsies šī 2012. gada ritējumā.


Magnētiskie „karuseļu kalniņi”
Pirmais šīs enerģijas Vilnis uz Saules izstrādājās un atnāca kaut kur starp 2000. un 2001. gadu, un tā bija magnētiskā enerģija, kas izvietojās tektoniskajās plātnēs uz planētas Zeme. Tas sagatavoja plātnes – tās enerģijas uztveršanai un uzglabāšanai, kura ienāca nākamo piecu gadu laikā, un tas ir tas – kādēļ jūs tikāt novērojuši daudz pārbīžu šinīs tektoniskajās plātnēs. Kad plātnes ir uzlādējušās – tās sasniedz tādu līmeni, ka cilvēki ir spējīgi saņemt šo enerģiju, un tad tā lēnām tiek atbrīvota no šīm plātnēm. Šis process ļoti līdzinās tam, ko jūs varat novērot elektrības kondensatoros jeb baterijās, kad tās uztur zināmu lādiņu, kuru var izmantot pie nepieciešamības. 


Tā tas notiks ar daudziem no jums, taču kad tas sāks pastiprināties, un kad šie magnētiskie Viļņi nonāks līdz Zemei – jums būs izvēles varianti. Jūs varat izvēlēties – KĀ jūs saņemsiet šo enerģiju, kaut arī jūs iepriekš par to neko nezinājāt. Jūs varat PIEŅEMT šo enerģiju, kura parasti jūs izsita no līdzsvara jūsu emocionālajā ķermenī, un PĀRVĒRST to par ko tādu, kas baro jūsu Mīlestības Centru, tādēļ ka tā ir īsta Mīlestība, kas ienāk šeit no Visuma. 


Un mēs jums teiksim, ka Saule – tas nebūt nav tas, ko jūs iedomājieties. Daudzi no jums uzskata, ka Saule ir ugunīga karstas gāzes lode, taču mēs jums varam teikt, ka patiesībā – tas ir PORTĀLS, caur kuru tiek transportēta enerģija. Tik ļoti daudz enerģijas tiks izdalīts dažu nākamo gadu laikā, ka ar pašas Saules enerģiju vien nepietiktu, lai to nodrošinātu. Ne tik sen tas bija, kad daudzi jūsu zinātnieki uz Zemes uzskatīja (pavisam klusiņām), ka Saule iet uz savu galu. Pēc viņu teorijas – Saule drīz sevi sadedzinās un izdzisīs, jo lielākā daļa no viņas enerģijas jau ir izsviesta (uzliesmojumos). Dārgie, mēs jums teiksim, ka Saules izdalītā enerģija gandrīz divkāršosies pavisam drīz.


Virves Beigas 
Un tā – ko jūs varētu darīt? Sāciet ar sapratni – ka JŪSU POZĪCIJA ir tā – kas nosaka – KĀ enerģijas iedarbojas uz jums. Ļaujiet mums padalīties ar vienu stāstu, kas varētu palīdzēt jūsu izpratnei. Sargātājam (Stīvam) ir treniņu vieta, ko viņš dēvē par savu saunu. Viņš nodarbojas savā saunā katru rītu, un vienam no vingrinājumiem ir nepieciešama virve. Viņš bija nopircis sev ļoti mīkstu virvi, apmēram collu diametrā, lai varētu izberzēt savu muguru, un šo vingrinājumu viņš bija darījis jau ilgāku laiku. Reiz kādu dienu, ne tik sen, virve pagadījās viņam tuvu pie deguna, un viņš konstatēja, ka tā patiešām šausmīgi ož. Viņš bija lietojis to nepārtraukti, un laiku pa laikam uz tās nokļuva sviedri. Nu jūs jau saprotiet, ka viņam vajadzēja kaut kā šo lietu nokārtot. 


Viņš mēģināja virvi skalot dušā, bet tas nedeva diez cik labus rezultātus. Tad, nebrīdinot par to Sargātāja Sargātāju (Barbaru), viņš patstāvīgi noskaidroja – kā darbojas veļas mašīna, kuru viņš iepriekš nekad netika lietojis. Viņš ielika virvi veļas mašīnā, un uzmanīgi pievienoja pavisam nedaudz pulvera, jo bija redzējis filmā, ka liels daudzums mazgājamā līdzekļa var radīt milzīgu postu. Viņš bija ļoti uzmanīgs, ieslēdzot veļas mašīnu, un mierīgi devās sagaidītu cikla beigas. Likās, ka viss gāja tīri labi. Bet kad viņš atgriezās un atvēra veļas mašīnas durvis – VIRVES TUR VAIRS NEBIJA – bija tikai liela izkaisītu šķiedru kaudze. Viņš raudzījās uz to, kam vajadzētu būt virvei, un teica: „Jūs laikam aizmirsāt – kā būt par virvi. Jūs visu laiku bijāt precīzi zinājuši – kā būt par virvi, bet tagad jūs neesat vairs virve. KAS IR NOTICIS ???” Mēs smējāmies nevaldāmi, kad viņš sarunājās ar virvi. Pēc tam viņš saprata, ka ar mazgāšanu viņš bija izjaucis virves iekšējo noskaņošanos. Virve bija pārstrukturizējusies mazgājoties veļas mašīnā, un nu vairs tā nebija virve. Vienubrīd viņš vēl pajautāja virvei: „Vai tad tu aizmirsi, ka esi bijusi virve?”


Tas ir tas, kam ir tendence notikt tad, kad šie magnētiskie Viļņi uzrodas. Kad atnāk šīs attīrošās enerģijas – daudziem parādās tendence aizmirst spēli kas tikko bija spēlēta. Dārgie, tomēr tas palīdzēs jums atcerēties – kur jūs īsti bijāt. Daudzi no jums beidzot ieraudzīs paši Sevi, un beidzot nonāks pie mērķa, uz kuru bija tik ilgi gājuši. Bet tad ... jūs pēkšņi jautājiet, ... kāpēc jūs te esat nonākuši.


Jaunā Atbalstošā Izlīdzināšanās
Šie magnētiskie Viļņi ietekmēs daudzus no jums, jo parasti jūs vispirms domājat, un tad tikai sajūtat. Daudzas lietas tagad būs izaicinošas, jo magnētiskie saviļņojumi nāks tik spēcīgi, ka jums būs nepieciešams – vispirms sajust, – un tikai tad domāt. Tas tagad notiek pavisam skaistā veidā, par cik tas notiek daudzos dažādos līmeņos. Tas, kas notiek, ir tas, ka jūs visi tagad tiekat at-laisti un at-brīvoti no tām saistībām, kas jūs turēja pie virves visu laiku. Tā tagad tiek izformēta, ļaujot izirt iepriekšējām saistībām. Tiesa gan, virve, atrazdamās veļas mašīnā, centās nepazaudēt līdzšinējo formu, viņa turējās pie savas iepriekšējās struktūras ļoti cieši, mēģinot joprojām vēl iztēloties, ka ir virve. 


Tas ir tieši tas, ko mēs tagad redzam uz planētas Zeme. Par cik šie nākamie (magnētisma) līmeņi ir jau klāt – jums būs iespējams pavirzīties pārsteidzošā tempā, un izveidot JAUNU SAVIETOŠANOS, kas apveltīs jūs ar Spēku. Tas vienīgais, kas jums būtu jāpajautā, ir: „Vai atceries atkal tagad – ko nozīmē – BŪT CILVĒKAM !!! Vai atrodies vēl tur pat kur biji? Kur ir TAVA AIZRAUTĪBA ???” Aizrautība – tā būs jūsu jaunā Sazemēšanās enerģija jūsu jaunajam Savietojumam uz jaunās Zemes. Runa vairs nav par to vietu, kur jūs iedomājāties, ka jūs esat drošībā, vai par to - ko jūs būvējāt. Dzīves atslēgu jūs atradīsiet – izpaužot Savu Māju Gaismu. Jūsu Aizrautība nodrošinās jums sakaru kanālu ar Mājām, un tas ir tas – ko jūs esat nākuši sniegt, atnest uz planētu Zeme. 


Daudzi no jums teiks: „O nē, to es nevarēšu izdarīt. Tas ir par daudz savādi. Kā lai es nopelnu iztiku ar savu aizrautību?” Katrā ziņā mēs ceram, ka jums būs jautri, un jūs meistarīgi tiksiet galā ar saviem cilvēciskajiem pārdzīvojumiem. Mēs ceram, ka jūs apgūsiet gan pozitīvo gan negatīvo, un ieraudzīsiet absolūtu skaistumu arī tumsā. Cilvēki ir tik ļoti biedēti no tumsas, bet tagad jūs varēsiet ieraudzīt to – no cita līmeņa. Jūs varēsiet ieraudzīt Gaismu tanī, kas bija tumsa, un vairums no jūsu bailēm izzudīs pavisam ātri. Tas jūs pārnesīs uz to punktu, kur mēs darbojamies TAGAD momentā.


Zinātne un Gaisma 
Mēs vēlētos padalīties ar jums ar kādu notikumu, kas nesen notika zinātniskajā pasaulē. Šis notikums palīdzēs jums izprast – kā dēļ tik daudz uzmanības tiek veltīts planētai Zeme no Visa Pastāvošā. Līdz pat šim brīdim Zeme bija VIENĪGĀ Brīvās Izvēles planēta. Citiem vārdiem – jums PRINCIPĀ nebija un nevarēja būt nekādu priekšrakstu. Jums nevarēja būt Garu, kas atnāktu uz jūsu pasauli, un patiešām reāli pieskartos jūsu plecam, lai ieviestu korekcijas jūsu kursā.


Jā, tas ir tiesa, ka dažkārt Eņģeli atnāk pie jums. Jūs saņemat Dievišķu Vadību, ja esat tai atvērti, bet ne līdz tādai pakāpei, ka jums nebūtu absolūti nekādas izvēles, vai arī ka jūs kaut kādā veidā kļūtu vadāmi. Brīvā Izvēle ir galīgais un vienīgais likums uz planētas Zeme. Patlaban jau norisinās NĀKAMĀ Brīvās Izvēles Spēle, pateicoties jūsu panākumiem. Un tā attīstās pavisam neticamā ātrumā, uz pilnīgi citas laika līnijas. Kaut kādā momentā jūs būsiet spējīgi ieraudzīt to, bet ne jau pateicoties jūsu radītajām raķetēm vai kosmiskajiem kuģiem, vai arī ceļojumiem laikā. Jūs būsiet spējīgi to ieraudzīt – tā vienkāršā iemesla dēļ, ka Cilvēce būs evolucionējusi. 

Cilvēki sauc mūs par Eņģeļiem, bet ir vēl šeit arī kāds starpstāvoklis – Cilvēk-Eņģeļi – un tas ir tas, kur jūs atrodaties tieši tagad. Jūs apgūstat – KĀ BŪT PAR EŅĢEĻIEM uz planētas Zeme, jo eventuāli jums vajadzēs būt par Eņģeļiem uz NĀKAMĀS Brīvās Izvēles planētas. Jūs esat APMĀCĪBĀS un TRENĒJIETIES patlaban, un esat evolucionējuši straujāk, nekā jūs pat spējat iedomāties – lai spētu darboties šinī jomā. Mēs esam neiedomājami lepni par jums, jo jūs esat SATVĒRUŠI Cilvēces pašas lielākās IESPĒJAS, un paspējuši jau PĀRSPĒT tās – tā, ka tagad jūs esat pabīdījuši pie malas gandrīz visas ceļazīmes šinī virzienā. 


Jūs esat sākuši ļoti strauji virzīties gar katru ceļastabu, par cik tā ir Cilvēces humānisma kolektīva vibrācija. Tā izmaina pasauli jums apkārt, un jūs sākat aptvert, ka ikviena lieta, kam jūs esat liecinieks – ir JŪSU RADĪTA. Ko darīja mazie Dievi, kad grasījās spēlēt Spēli, lai izliktos par Cilvēkiem uz planētas Zeme? Viņi izvietoja visur Spoguļus, lai varētu redzēt paši savu Gaismu – lai gan reti viņi apzinājās to, ka tā ir VIŅU Gaisma. Tas izmainīsies ļoti strauji tagad, par cik jūs sākat SAREDZĒT savu Gaismu. Jā, jums būs labi jāsabalansē savs Ego, jūs to esat darījuši arī līdz šim, jūs esat to jau piedzīvojuši daudzreiz. Mēs vēlētos, lai jūs sajūtat savu vērtību – tādēļ jūsu Ego ir jābūt līdzsvarotam. Tas nebūt nenozīmē, ka jums būtu no Ego jāatbrīvojas, jo daudziem no jums ir gluži cita rakstura problēma – jums PIETRŪKST Ego, lai paceltos kājās un pateiktu par sevi: „Tas ir Tas, ko Es Esmu atnesis no Mājām.”


Kā vibrāciju līderiem – jūsu darbs ir – ne tikai turēt Durvis atvērtas, bet arī izdarīt tā, ka katrs un ikviens no jums pa tām var droši iziet. Izdariet tā, lai tas būtu droši jūsu apkārtējiem. Izejiet ārpus nosodījuma, ārpus dualitātes apziņas, kura jau gandrīz nosmacējusi šo planētu. Jūs piedzīvosiet vēl gana daudz polaritātes, it īpaši, kad iesiet cauri vēlēšanām. Būs patiešām interesanti vērot – kā visas šīs vēlēšanas satuvinās jūs ciešāk, ciešāk un ciešāk, bet ne katram tas tā būs. Iemesls tam ir tāds, ka polaritāte pamazām aiziet, bet vairums cilvēku cieši vēl pie tās turas un nevar to atlaist. Tā notiek vienmēr, kad cilvēkam kaut kas tiek atņemts. Tas patiešām ir tas, kas notiek, un KATRAM NO JUMS IR NOZĪME. Neticiet visam, ko redzat televizorā vai lasāt avīzēs, jo šī planēta attīstās un ieņem absolventa statusu ļoti strauji, un JŪS esat to iekustinājuši.


http://lightworker.com/beacons/2012/2012_02-EndoftheRope.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule

www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=3883574Pievienots: 2012/03/01