Virves Beigas / Magnētiskā Pārkārtošanās

2. daļaAtklājums ~ Dzīvība uz Citas Planētas
Un tā – kas attiecas uz Zinātni. Zinātne sāk izprast enerģiju, ko mēs saucam par Garīgumu. Kaut gan protams, no mūsu viedokļa raugoties – te nav nekādas atšķirības starp Cilvēku un Garu. Mēs vienkārši redzam to, ka Cilvēki – tie ir Gari, kuri izliekas par Cilvēkiem, un spēlē savas Dvēseles evolūcijas Spēli. Jūs tiekat labi galā ar šo Spēli. Un nu – par zinātnisko daļu. Noticis ir kas tāds, par ko netika skaļi ziņots, un jūs to netikāt redzējuši televīzijas pārraidēs: kāda cita planēta ir tikko atklāta, un tiek pieļauts, ka uz tās iespējama dzīvība. Netika atrasti tieši dzīvības pierādījumi, taču tika atklāti nenoskaidrotu drupu lauki, un dzīvības atliekas. Problēma ir tanī, ka šī planēta atrodas kādu 620 gaismas gadu attālumā no Zemes. Vai tā varētu būt šī NĀKAMĀ Brīvās Izvēles planēta, par kuru tikko runājām? Nē, tas tā nav. Tā ir tikai vēl viena planēta, kas atrodas uz līdzīga attīstības ceļa, un tieši tā dēļ tā tika atklāta. Par cik šis atklājums tagad kļūst zināms – atradīsies tādi, kas centīsies to noliegt, un būs arī daudzi citi, kas gribēs to pārbaudīt. Un tomēr – jums vēl joprojām nav līdzekļu, lai apciemotu šo planētu, vai komunicētu ar tās iemītniekiem. 


Tātad, te vēl daudz kam būtu jānotiek. Šeit ir vēl viena ļoti interesanta lieta – izrādās, ka ne jau no Zemes ir atklāta šī vēl viena planēta. Tieši šī cita planēta bija atklājusi jūs. Tam būs nezūdoša nozīme Zemes vēsturē, un šis atklājums izraisīs lielas pārmaiņas uz jūsu planētas, kad tā sāks attīstīties. Tam būs vajadzīgs zināms laiks, jo jums vēl nav nepieciešamo tehnoloģiju, un nav vēl nekādu līdzekļu, lai sazinātos. Jūs pat nespējat komunicēt tādā līmenī šobrīd.


Izvēlēties SEV Atbilstošas Vibrācijas
Jūs neesat vieni. Jūs vienmēr to zinājāt, taču tagad jūs esat ieguvuši tam apstiprinājumu, kas sniegs jums jaunas iespējas. Mēs jau senāk tikām atzīmējuši to, ka jūs evolucionējiet, un līdz ar to – izzūd daudz kas no Aizkara elementiem. Un tas nozīmē, ka jums būs TIEŠI SAKARI – vienai Sirdij ar citu. Jums nevajadzēs runāt vai pierakstīt vārdus – jūs varat izveidot savienojumu vienai Sirdij ar citu jau TAGAD, ja vien jūs sāksiet to praktizēt. Tas jums ārkārtīgi palīdzēs, par cik jūsu virzaties uz pārmaiņām savos ķermeņos. Jūs tikāt uzstādījuši filtrus, lai jūs varētu izlikties par cilvēkiem uz šīs ārkārtīgi sarežģītās planētas, bet šie filtri sāk izzust. Tie tagad sāk izskaloties magnētisko Viļņu ietekmē, un mums pat nerūp tas, vai jūs atceraties, kas jūs bijāt iepriekš – virve vai mezgls.


Tas, kas notiek, tas ir tas, ka jums tagad ir radusies iespēja savādākam savietojumam, jaunam vadlīniju novietojumam. Jums tagad ir iespēja PĀRORIENTĒTIES. Par cik šie filtri tiek akurāti izskaloti – ārējām vibrācijām tagad būs daudz lielāka ietekme uz cilvēka ķermeni, kā jebkad iepriekš. Ko tas varētu nozīmēt? Nu ... visi jūs ļoti drīz uzzināsiet – par ko tieši ir runa. Ikvienu vibrāciju, kurai būs ārēja izcelsme, un kura ienāks jūsu ķermenī, vienalga, vai tā nāktu caur čakru sistēmu vai vienkārši ievibrētu ķermenī – jūs spēsiet interpretēt daudz jutīgāk, kā jebkad agrāk. Dažus no jums tas aizskars vārīgā vietā, atklās jūsu Ahileja papēdi, un jums būs nepieciešams kompensēt disbalansu. Vairums no jums sajutīsies, ka šī enerģija dara jūs stiprākus. Katrā ziņā – lietas, pie kā jūs bijāt pieraduši – sāks mainīties.


Viena no šādām ārējām vibrācijām ir tā, ko jūs saucat par mūziku.Mūzikai vienmēr ir spējusi ietekmēt jūsu Garu. Mūzika vienmēr ir spējusi sasniegt cilvēcisko jūsu daļu, un pieskarties Dvēselei pavisam ātri, it īpaši, ja tā ir jums ļoti tuva mūzika. Nu mēs varam teikt, ka mūzika kļūs par komunikācijas formu, ko jūs eventuāli lietosiet tik pat bieži, kā jūsu vārdus, jo tagad vibrācijas varēs aizsniegt jūs – daudzos dažādos līmeņos. Jūs varēsiet pamanīt, ka pēkšņi jūsu muzikālā gaume ir izmainījusies. Daži no jums varētu nodomāt: „Nu labi, bet repu nu gan es neklausīšos.” Lai arī kā – bet repa mūzikai ir ritms, kas nes vibrācijas gluži tāpat, kā jebkurai citai mūzikai – tam tikai ir jābūt noskaņotam uz viena viļņa ar jūsu vibrācijām. IZVĒLIETIES TO – KAS IEDERĀS JŪSU PASAULĒ, un saprotiet, ka šeit runa nav tikai par mūziku vien. 


Fona Trokšņu Uztveres Jutīgums
Tāpat mēs varam teikt, ka tagad jūs būsiet ārkārtīgi jutīgi uz apkārtējās telpas skaņām, uz fona troksni. Tas var būt problemātiski, un tas notiek plašos mērogos. Cilvēki ir tā iekārtoti, ka īstenībā jūs tādas skaņas nedzirdat. Tas ko jūs dzirdat – tā ir tikai fona skaņu diference. Ja jūs ieiesiet klusā telpā – jūs tomēr vēl arvien dzirdēsiet dūkoņu vai džinkstēšanu savā galvā. Tas ir fona skaņas paveids, kas bieži vien tiek aprakstīts kā Baltais troksnis, Fona troksnis, vai kā šņākoņa un sprakšķēšana ... Lielākā daļa no tā visa patiesībā ir – troksnis tanī mašinērijā, kas, nodrošina Spēles ilūziju, pie tam faktiski dzirdat nevis skaņu, bet gan – izmaiņas fona skaņā. Ļoti drīz jūs sāksiet sadzirdēt visu šo skaņu (ieskaitot arī fona skaņu), kuru jūs netikāt apzinājušies ieptiekš. 


Tas var izraisīt problēmas daudziem no jums. Tādēļ – piestrādājiet pie tā savlaicīgi, un sāciet saprast – kas tas ir. Strādājiet pie tā, un sāciet IEKLAUSĪTIES KLUSUMĀ jau tagad, sāciet pierast pie tā, ko jūsu ausis dzird, un pie tā, ka tas izmainās, kad jūs pārceļaties uz citām dimensijām, pakāpēm un augstumiem. Sajūtiet, kā tas darbojas, jo jūsu ķermenis sāk izplesties enerģētiski. Izplešanās nenotiek fiziski,- izplešanās notiek ENERĢĒTISKI. Kad jūs izplešaties – jūs automātiski aizsniedzat jebkuru lietu savā apkārtnē. Jūsu dabiska reakcija ir: „Lūdzu piedošanu! Es nebiju domājis pieskarties jums un ielauzties jūsu telpā.” Ļoti īsā laikā Cilvēki atkal sāks justies komfortabli cits cita sabiedrībā. Jūs novietosiet savu enerģiju atpakaļ Visumā, kurš to zaudēja, kad jūs sākāt spēlēt šo cilvēciskās izlikšanās Spēli. Mīlestība, kas TAGAD JUMS IR, var negaidīti pārmainīt visu šo enerģiju. 


Jūs varat veikt šos paplašināšanās soļus, pieļaujot, ka tiekat vilkti un stumdīti no viena pakāpiena uz nākamo, bet jūs varat arī priecīgi traukties pa kāpnēm, izlaižot uzreiz divus vai trīs pakāpienus. TĀ – vistiešākajā veidā – IR JŪSU IZVĒLE. JUMS TĀ IR JĀNOTVER. Tas nevar notikt ar jums, kad jūs apsveicat un pieņemat par labu katru pieredzi, kas jums pagadās. Mēs skatāmies un brīnāmies – kā tik daudzi no jums triecas pret vienu un to pašu sienu daudzas reizes līdz šim. Mēs esam lepni par jums tad, kad jūs UZTICATIES SEV, un UZDRĪKSTATIES virzīties uz priekšu. Jums PAŠIEM ir SAVA Gaisma jūsu IEKŠIENĒ, ar kuru jūs varat savienoties. Un tāda ir – Gaismas Darbinieku daba. Tāds Gars ir daudziem no jums, kas izvēlējušies – būt pirmie, un turēt durvis – atvērtas priekš citiem. 


Tās nav sacīkstes. Jūs noteikti esat izvēlējušies sev ļoti sarežģītu lomu, jo tā ir vientulīga sajūta – gaidīt citus, kad tie ieradīsies. Mēs nevarētu jūs no tā atturēt, pat ja gribētu. Jūs esat veikuši šo pašu kalpošanu – ikvienā savā dzīvē, kad bijāt šeit. Un jūs to darat atkal. 

Ne jau Zeme viena veic šo pārbīdi – katrs fiziskais ķermenis evolucionē, lai ļautu jums nest SEVĪ vairāk sava Gara. Jūsu Augstākais ES būs jums apzināts balsts, ko jūs varēsiet lietot savā ikdienā, un viņš sarunāsies ar jums gluži tāpat, kā jūs tagad sarunājaties ar viņu. Izbaudiet tagad šo ceļojumu. Ieejiet tanī – ar absolūtu Prieku, Izbrīnu un Saviļņojumu par to, ko radīsiet nākamajā solī. Te nav nekādu ierobežojumu, un tas ir tas, kādēļ mēs dodam jums šīs idejas un koncepcijas – lai jūs pavingrinātu savas smadzenes, un sāktu domāt par to – Kas IR IESPĒJAMS. Jūs esat radījuši kaut ko brīnumainu šeit uz Zemes.

Jūs esat radījuši kaut ko tādu – kas nekad agrāk nav noticis visā Visumā. Jūs evolucionējiet Dievu. Neaptverams darbs, dārgie, mēs ļoti lepojamies ar jums. Lieciet soli pie soļa un turpiniet izlikties par Cilvēku, jo jūs tādejādi darat vienu ellišķīgi grūtu darbu.


Ar vislielāko godu mēs lūdzam jums izturēties vienam pret otru ar cieņu, 
lolojiet viens otru pie katras izdevības, kas jums rodas, un 
Spēlējiet Labi Kopā


Espavo.
GRUPA

http://lightworker.com/beacons/2012/2012_02-EndoftheRope.php


No angļu/krievu valodas tulkoja Maija Čepule

http://www.draugiem.lv/group/16019359/gaismasberni/?f_tid=3883574Pievienots: 2012/03/01