Piešķirot manai sirdij spārnus

Mira caur Marlēni Svetlišofu


12.septembris/2010 


Mīļie Gaismasdarbinieki! 


Šodien nāku runāt par daudzajām jaunajām enerģijām, kas šobrīd appludina jūsu Planētu un tādējādi arī jūs visus. Visi esat pazīstami ar darba metodēm kā apieties ar šīm enerģijām un es vēlos sniegt vēl papildus atklāsmes un metodes, kas palīdzēs pārvarēt atlikušās, jūs bremzējošās enerģijas. Šīs metodes ir tik vecas kā pasaule un tagad atgriežas pie jums dziļā Mīlestībā un pazemībā, jo pienācis šo zināšanu īstais laiks, tās paātrinās Augšāmcelšanās procesu visiem tiem, kas tam gatavi un izmantos šeit doto iespēju.


Mans vārds ir Mira un ES ESMU Tā, kura strādā  ar Visuma daudzajiem maģiskajiem elementiem. ES ESMU tieku asociēta ar četru debess pušu elementiem un mana Būtība virzās caur šiem elementiem absolūtā harmonijā un līdzsvarā. Pateicoties šiem četriem elementiem, iespējams paātrināts, bet mierīgs un gluds progress. Pirmās metodes nosaukums ir „Piešķirot manai sirdij spārnus” un ietver sevī sekojošus soļus:


Sēdiet vai stāviet tā, lai jūsu pēdas cieši skartu grīdu un skaitot līdz 4 ieelpojiet, aizturiet elpu skaitot līdz 4, tad izelpojiet skaitot līdz 4, un tā atkārtojiet septiņas reizes. Tad, joprojām ar cieši piekļautām pēdām pie grīdas, vērsiet savu uzmanību un koncentrējieties uz trešās acs apvidu, aizveriet acis un uzsāciet dziedāt bez vārdiem koncentrējoties uz trešās acs apvidu, izlaižot skaņas „mmmmmmmmmmmmm”. Ik dienas tā praktizējiet piecas minūtes. Šī nodarbe paātrinās jūsu iekšējas redzes un gaišredzības spējas, bet neatlaidība modinās jūsu vēl snaudošās spējas izpausties visā pilnībā. Tad pārejiet pie otrās šī vingrinājuma daļas, turpinot sēdēt un koncentrēties uz trešo aci, iedomājieties sev pretim atveramies aci. Mentāli atveriet šo aci un tad sēdiet un gaidiet tās vīzijas, kas nāks. Iespaidi nāks vai nu ļoti ātri- tik ātri, ka šķitīs nekas nav noticis, vai arī ļoti smalkā veidā attīstīs jūsu trešās acs atvēršanos. Tagad jums ir jāizšķir, kurš no abiem veidiem it jūsējais iekšējās redzes darbības veids, iekšējās redzes lietošanas veids. Tas jums ļoti palīdzēs noskaidrot- kā darbojas jūsu spējas; un ar neatlaidību turpinot šos vingrinājumus, atvērsies daudzas jaunas spējas, par kurām agrāk pat nenojautāt. Nākamais solis sevī ietver koncentrēšanos uz trešo acs apvidu, tad sāciet virzīties lejup uz tīmusa (augstākās sirds) apvidu, kas atrodas uzreiz zem atslēgas kaula. Tagad koncentrējieties uz šo centru un sāciet saskatīt brīnumainu zeltīti baltu zvaigzni, kas mirdz un dzirkstī šajā vietā un saglabājiet šo tēlu pēc iespējas ilgāk. Šī prakse var šķist ļoti vienkārša, bet tā sniedz spēcīgus rezultātus un tad arī sapratīsiet, kāpēc šai metodei dots tāds nosaukums.


Ar laiku šis vingrinājums sniegs jums daudzus patīkamus pārsteigumus, atverot pavisam citu jaunu pasauli, pasauli, kas eksistē paralēli jūsējai, bet nav bijusi saskatāma ar jūsu piecām maņām. Šī Pasaule ir dzīves pilna, šīs pasaules enerģijas varētu saukt par maģiskām. Kādēļ gan šo valstību brīnumiem un maģiskumam nekļūt par jūsu pasaules daļu? Es atstāju jūs priekā un pateicībā par iespēju runāt ar jums un sniegt jums zināšanu dāvanu, lai palīdzētu jums pievērsties brīnumu valstībām. 


ES ESMU Mira


©2010 Marlene Swetlishoff Marlēne Svetlišofa

http://www.therainbowscribe.com/septembris2010.htm


Tulkoja Māra Brante


Pievienots: 2010/09/23