Mēs strādājam kopā kā viens

Kuthumi caur Marlēni Svetišofu


9. septembris, 2010

 

Mīļie Gaismasdarbinieki!

 

Nāku šodien, lai izteiktu jums pateicību par pēdējos mēnešos izrādīto vēlmi strādāt ar Augstākajām pasaulēm. Mēs zinām, ka šis ir pārbaužu laiks pilnīgi ikvienam un tieši tādēļ jūsu vēlme strādāt ar mums ir vēl apsveicamāka. Šobrīd darbojas ļoti daudzas un dažādas enerģijas, tās ir grūti vienlaicīgi asimilēt. Mēs saprotam, ka jums jārūpējas par savu ikdienas eksistenci un gribam darīt zināmu, ka jūsu pūles iezemēt un noturēt Gaismu, kā arī Augšāmceltās Zemes realitātes vīziju, neatkarīgi no tā, kas notiek jūsu personīgajās dzīvēs, ir arvien lielāka dāvana visiem apkārtējiem.

 

Turpinot saglabāt un iezemēt Gaismu, atcerieties, ka radāt jaunu Būtības veidu jūsu ikdienai, un tas, protams, rada arī zināmu pretestību un opozīciju no jums apkārt esošo cilvēku puses, jo viņiem ir grūti pacelties līdz pārbaudījumam meklēt augstāku pamatu zem kājām, ja tā var teikt. Palieciet stabili, mīļie, un ziniet, ka tā ir Plāna daļa, jūsu Gaisma rada pārmaiņu virpuļus ap jums un šīs pārmaiņas ir tikai visu augstākajam labumam, nav svarīgi, kas uzpeld virspusē. Pārmaiņas jūsu pasaulē ir konstantas un šajā brīdī tās ir nenovēršamas, tāpēc tās uzliek par pienākumu katram mācīties adaptēties un iet kopā ar šo pārmaiņu straumi un pieņemt notiekošo. Pienāks brīdis, kad viss noskaidrosies un tiks saprasts, jo ir pilnīgi skaidrs, ka mēs apgūstam kādu mācību tikai ar to saskaroties.

 

Mēs lūdzam jūs turpināt lasīt invokācijas un afirmācijas par visu to, ko vēlaties ieviest savā Pasaulē un atlieciet malā to, kas nerezonē ar šo redzējumu. Ticiet, mīļie, ka jums jāpilda vitāli svarīga loma Dievišķajā Plānā un tagad jūs to izdzīvojat. Neesiet pret sevi pārāk bargi, jo kaut kas neizdoties var tikai tad, ja pārtraucat mēģināt un jūs pilnīgi noteikti neesat tāpēc vainīgi! Mēs redzam un izjūtam jūsu pārbaudes laikus, mēs stāvam jums blakus, gatavi palīdzēt un varam rīkoties tikai tad, kad atceraties mūs palūgt. Mēs varam palīdzēt jums atvieglot jūsu postu un nelaimes, lai jūs varētu virzīties uz priekšu pretim pilnīgai integrētai Augšāmcelšanai. Jūsu ķermeņi transformējas jūsu acu priekšā un patlaban atrodaties visu procesu pašā vidū, un paies kāds laika sprīdis līdz sāksiet redzēt rezultātus. 

 

Mūsu lielākā vēlme ir sadarboties ar jums kā ar Lielā Darba kolēģiem. No mūsu puses raugoties, viss ir kārtībā- tā kā tam ir jābūt. Mēs sakām jums paldies par ticības uzturēšanu, lai arī daudzi no jums joprojām ir akli, bet šie priekškari drīz tiks pacelti. Šobrīd notiek Lielā Atmoda un viļņveidīgi tā arī turpināsies. To esat paveikuši jūs un jūs uz to tikāt vadīti. Mēs paklanāmies jums, Varenie!

 

ES ESMU Kuthumi

 

©2010 Marlene Swetlishoff 


www.therainbowscribe.com

Tulkoja Māra BrantePievienots: 2010/09/17